رفتن به مطلب

گذاشتن لینک دانلود مخفی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من بعد از مدتها جستجو بالاخره به این نتیجه رسیدم که برای فروش فایل دانلودی بهتره از افزونه دانلود به ازای پرداخت خود درگاه پی لاین استفاده کنم که البته نمیدونم تغییر یافته افزونه ای هست یا خودشون نوشتن.

البته مشکل عدم ارسال به ایمیل رو داره ولی چاره ای نیست چون فیلدهای ثبت نام اضافی و وقت گیر نداره و ضمنا میخواستم با پی لاین هماهنگ باشه که مال خودشونه

تو بخش گذاشتن فایل گفته شده لینک دانلود رو بزارم که بصورت کپی پیست باید آدرس لینک رو بزارم و تاکید شده دقت کنید لینک مخفی باشد

خب این لینک نحوه تولیدش چیه؟ یعنی باید پوشه درست کنم تو هاست و اونجا آپلود کنم؟ از آپلود خود وردپرس استفاده کنم؟ اونوقت پنهانه هنوز؟

اگه پوشه دسترسیش چی باید باشه که امن باشه؟

لینک به ارسال

الان منوال پی لاین رو خوندم - جایی از لینک مخفی حرفی نزدند - میشه بفرمایید کجا این حرف رو زدند؟

بعد از نصب پلاگین روی لینک فعال سازی آن کلیک کنید. مشاهده می نمایید که لینک جدیدی زیر مجموعه لینک های موجود در ستون سمت راست محیط مدیریت Wordpress اضافه شده که Payline File Download نام دارد.

روی آن کلیک نمایید و در بخش تنظیمات، کد API دریافتی مخصوص سایت خود را که از Payline.ir دریافت نموده اید وارد نموده و تغییرات را ذخیره کنید. ( اگر نمی خواهید صفحه خاصی را بعد از خرید به کاربر نمایش دهید، لینک بازگشتی به وب سایت خود را بدون تغییر بگذارید )

حال لینک محصول را کلیک نمایید :

http://yoursite.com/wp-admin/admin.php?page=payline-file-download-products

و محصولات خود را به دلخواه بسازید.

سپس به بخش ارسال پست جدید بروید : http://yoursite.com/wp-admin/post-new.php

در سمت چپ و بالای صفحه یک کادر جدید بنام Payline File Download اضافه شده است که با کلیک روی آن می توانید محصولات خود را برای فروش اضافه نمایید.

حال می توانید از پرداخت آنلاین با Payline.ir بر روی وب سایت خود استفاده نمایید.

البته پی لاین پشتیبانی بسیار قوی و به روزی داره - ازشون این مورد رو بپرسید

لینک به ارسال

الان منوال پی لاین رو خوندم - جایی از لینک مخفی حرفی نزدند - میشه بفرمایید کجا این حرف رو زدند؟

البته پی لاین پشتیبانی بسیار قوی و به روزی داره - ازشون این مورد رو بپرسید

تو راهنما اشاره ای نشده.تو منوی افزودن محصول یه کادر خالی میاد که لینک محصول دانلودی باید اضافه بشه در توضیح این کادر درج شده

لینک به ارسال

شما لینکتونو بذارید ببینید عمل میکنه یا نه - در اصل فکر کنم این لینک در پشت مثلاً دکمه دانلود مخفی میشه - یعنی لینک به خودی خود معلوم نیست - بلکه دکمه قرار میگیره - البته شاید!

حالا تست کنید - نگران نباشد

الان نصب و تست کردم - منظورشون اینه که در جایی از پست یا جایی از متون سایت این لینک رو ننویسید که یوزر نتونه از جایی از پست اونو بخونه - فقط همین

لینک به ارسال

شما لینکتونو بذارید ببینید عمل میکنه یا نه - در اصل فکر کنم این لینک در پشت مثلاً دکمه دانلود مخفی میشه - یعنی لینک به خودی خود معلوم نیست - بلکه دکمه قرار میگیره - البته شاید!

حالا تست کنید - نگران نباشد

الان نصب و تست کردم - منظورشون اینه که در جایی از پست یا جایی از متون سایت این لینک رو ننویسید که یوزر نتونه از جایی از پست اونو بخونه - فقط همین

بنظرتون فایل رو از کجا لینک بدم که مستقیما قابل رویت نباشه.میدونید که مثلا پوشه دانلود دسترسی عمومی داره

لینک به ارسال

یه بار تست بگیرید - عملیات پرداخت و بازگشت برای دانلود فایل رو انجام بدید - در صفحه ایی که فایل برای دانلود نمایان میشه روی لینک دانلود mouse over کنید - ببینید لینک رو نشون میده در status bar ؟

اگر نشون بده که هرجایی فایل رو بذارید قابل خواندن هست

اما اگر نشون نداد پس به جای اینکه فایل رو در uploads که همگانی هست بذارید، در یه هاست دیگه قرار بدید

به هرحال من چون تجربه ی فروش دانلود ندارم نمیتونم بیشتر از این بگم - بذارید دوستانی که تجربه ی این فروش ها رو دارند هم نظر بذارن - اما یه بار تست کنید بد نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...