رفتن به مطلب

این سایت از چه افزونه ای استفاده میکنه؟

پست های پیشنهاد شده

به این عکسی که میذارم نگاه کنید سمت راستش نوشته آخرین اخبار این سایت از چه افزونه ای استفاده میکنه که با هربار رفریش سایت مطالب جدید و آخرین اخبار سایتهای مختلف درونش قرار میگیرن؟

61706tase16c89ogv97.jpg

post-1021-0-78763100-1360010939_thumb.jp

لینک به ارسال

اینکه دقیقاً از چه افزونه ایی هست شاید نشه گفت - اما از افزونه های فیدخوان سایت ها - مثلاً خبرگزاری ها - میشه ایجادش کرد

به نظر من خیلی کامل تر از رقباست

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-rss-multi-importer/

لینک به ارسال

فکر کنم خود وردپرس تو قسمت ابزارک ها یه خبرخوان داشته باشه که اخرین فید رو بهش بدی میاد نمایش میده !

لینک به ارسال

اینکه دقیقاً از چه افزونه ایی هست شاید نشه گفت - اما از افزونه های فیدخوان سایت ها - مثلاً خبرگزاری ها - میشه ایجادش کرد

http://wordpress.org...multi-importer/

میشه دقیق بگید که بعد از اینکه این رو دانلود و نصب کردم چجوری باید باهاش کار کنم تا درست مثل اون سایت به نمایش در بیاد؟و بعد این مطالب کجای سایت من به نمایش در میان؟

لینک به ارسال

دوست عزیر می تونید با استفاده از rss این کار رو بکنید و با خاصیت رندوم این مطالب رو با عنوان فرا خوانی کنید پلاگین wp-rss-multi-importer برای شما ادرس rss سایتهای مختلف رو دریافت کرده

و می تونید عنوان ، عکس و محتوای هر سایتی رو در باکس مورد دلخواه خودتون نمایش بدین

لینک به ارسال

اگه میشه جز به جز توضیح بدین که من مطالب rssسایت مورد نظرم رو باید در کدوم قسمت افزونه وارد کنم و چکار کنم تا درون سایت به نمایش در بیاد؟

آخه افزونه انگلیسی من نمیدونم.

با تشکر

لینک به ارسال

خوب من اسم و لینک رو و تغییرات رو انجام دادم و سیو کردم حالا چجوری باید کاری کنم که داخل سایت به نمایش در بیاد؟

لینک به ارسال
  1. Use the shortcode in your posts or pages: [wp_rss_multi_importer] or use the widget.
  2. Limit which feeds get shown on a page by using a parameter in the shortcode, like: [wp_rss_multi_importer category=#,#] or choose the categories in the widget.

م یتونید با استفاده از کد کوتاه

[wp_rss_multi_importer]

برای نمایش در برگه و یا نوشته های سایتتون استفاده کنید

برای اختصاصی تر کردن با پارمترهای خاصی هم از کد کوتاه زیر استفاده کنید :

[wp_rss_multi_importer category="#,#"]

که م یتونید آیدی دسته رو وارد کنید

برای درج مستقیم در قالب هم از این روش استفاده کنید:

<?php echo do_shortcode('[wp_rss_multi_importer]');?>

لینک به ارسال

در بالا روش های استفاده گفته شد - به اضافه ی استفاده از ویجت (سایدبار)

این افزونه امکان خواندن همزمان از 8 فید رو داره

مثال: به این لینک و یا این یکی میرید (فهرستی از فیدهای خروجی سایتش رو گذاشته) . شما به دلخواه یک یا چند آدرس فید رو انتخاب و در یکی از 8 فیلد پنل افزونه کپی می کنید

به همین ترتیب می تونید فیدهای سایت های دیگری که مورد نظرتون هست رو انتخاب کنید

تا اینجا شما فیدها رو وارد کردید - البته می تونید تنظیمات بهتری هم انجام بدید که فعلاً ....

post-865-0-41030400-1360079092_thumb.png

حالا به بخش نمایش -- ابزارک ها برید و ابزارک RSS-Multi Importer رو در ساید قرار بدید و اونجا هم تنظیمات دلخواهتونو انجام بدید:

post-865-0-70122700-1360079108_thumb.png

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

هیچ نیازی به افزونه ندارید کافیه کد زیر رو در قسمت مورد نظر قرار بدید:

<ul>

<?php
include_once(ABSPATH . WPINC . '/rss.php');
$rss = fetch_rss('http://www.dty.ir/feed');
$maxitems = 10; //تعداد نمایش
$items = array_slice($rss->items, 0, $maxitems);
?>
<ul>
<?php if (empty($items)) echo '<li>مطلبی وجود ندارد</li>';
else
foreach ( $items as $item ) : ?>
<li><a href='<?php echo $item['link']; ?>'
title='<?php echo $item['title']; ?>'>
<?php echo $item['title']; ?>
</a></li>
<?php endforeach; ?>

</ul>

به جای http://www.dty.ir/feed میتوانید rss سایت خود را ثبت نمائید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

http://wordpress.org...multi-importer/

تنظیمات برای ارسال پست این پلاگین چطوریه ؟

من هرچی فید میزارم read more میزنه ! و خلاصه مطلب :huh:

لینک به ارسال

کاش یه تاپیک جدید می زدید - اما فکر کنم اشتباه متوجه شدید یا شایدم من منظور شما رو نگرفتم ... - این افزونه برای نمایش فید و مطالب سایر سایت ها در سایت شماست.

شما هم می خواین همین کار رو بکنید؟ یا ؟

لینک به ارسال

کاش یه تاپیک جدید می زدید - اما فکر کنم اشتباه متوجه شدید یا شایدم من منظور شما رو نگرفتم ... - این افزونه برای نمایش فید و مطالب سایر سایت ها در سایت شماست.

شما هم می خواین همین کار رو بکنید؟ یا ؟

نه میخوام پست بفرسته چون قابلیت این کار هم داره

لینک به ارسال

به کجا بفرسته؟! منطقش رو من نمی فهمم - یعنی پست های شما رو از طریق فید سایت خودتون به سایت دیگری ارسال کنه؟ که اگر بله پس باید از فیدخوان سایت مقصد استفاده کنید و نه از مبدا

به هر حال ببینیم نظر دیگران چیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...