رفتن به مطلب

افزونه جهت جلوگیری از هک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان افزونه ای سراغ دارین که بشه ازش جهت جلوگیری از هک سایت اتفاده بشه؟یا باید چکار کنیم تا هک شدن سایت به 0 برسه؟آخه چند وقت پیش سایتم رو هک کردن هنوز دارم تاوان اون هک رو میدم و کل مطالبم بهم ریخته شده .

لینک به ارسال

در مورد مقالات امنیتی در انجمن بارها بحث شده

اگه میشه لینکش رو بدین من دیروز هرچی داخل قسمت افزونه ها و هک و امنیت گشتم چیزی بدست نیاوردم

لینک به ارسال

شما رو vps هستین یا رو سرور share?

راستش رو بخواین منظورتون رو متوجه نمیشم .من از این سایت هاست گرفتم:http://arpahost.ir/

لینک به ارسال

شما همون تاپیک ها رو دنبال کنید تا بیشترین حد ممکنه که از طرف شما هست میتونید امنیت رو ایجاد کنید.

بقیه دیگه به سرور برمیگرده که از دست شما خارج هست

لینک به ارسال

من وقتی طبق اون تایپیک ها میرم و میزان دسترسیشون رو به 644 و یا 755تغییر میدم قالب به مشکل بر میخوره و بالا نمیاد

لینک به ارسال

اگه خودتون مدیر سرور بودید یه سری محدودیتهارو میتونستین ایجاد کنین تا کار سخت تر بشه برای هکر اما چون رو سرور share هستین نمیشه زیاد مانور داد رو این قضیه . چون کافیه یکی از سایتهای روی سرور باگ داشته باشه سرور هم config نشده باشه راحت روت میکنن و در نهایت مورد عنایت قرار میدن

ویرایش شده توسط pdf-book
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...