رفتن به مطلب

مشکل صفحه سفید سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من هر کار میکنم نمیتونم وارد ورد پرس بشم سایتم باز میشه ولی میخوام مطلب اضافه کنم بعداینکه رمزوپسورد را میدم صفحه سفید نشون میده واصلا بالا نمیاره که مطلب اضافه کنم ولی سلیتمو بالا میاره کسی میدونه مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

سلام

به تازکی تغییری دادید ؟

افزونه ای نصب کردید ؟

از همون اول نصب وردپرس اینطوری بوده یا جدیدن اینطوری شده ؟

هر تغغیری دادید بگید تا بهتر راهنمایی کنیم

لینک به ارسال

آره از داخل هاست افزونه ها راپاک کردم درست شد راستی اگه بخوام قالب را پاک کنم ودوباره نصب کنم آیا تمام تنظیمات ونوشته هام پاک میشن یانه چون من نمیخام پاک بشن ومجبورم قالبمو پاک کنم باید چکارکنم

لینک به ارسال

قبل پاک کردن قالب بهتره یکی از قالبهای پیش فرض انتخاب کنید. مشکلی برای مطالبتون پیش نمیاد فقط کدهایی که توی خود قالب گذاشتین مانند تبلیغات و ... میپره

لینک به ارسال

آدرس سایت من اینه www.hoghooghi24.ir حالا میخوام این پوسته را پاک کنم ودوباره همین پوسته را که از سایت دیگه دانلود کردم نصب کنم هیچ تبلیغی هم ندارم تو سایتم حالا میشه کامل واسم توضیح بدید چکار کنم ممنون چون تازه کارم وهیچی بلد نیستم

لینک به ارسال

خب اول به بخش پوسته های خود بروید و یکی از قالب های پیشفرض مثلا قالب دوهزار و دوازده را فعال کنید / وقتی فعال کردید پوسته قبلی میاد پایین و یه بخش به اسم پاک کردن بهش اضافه میشه که میتونید اون قالبو پاک کنید و قالب رو دوباره اپلود و فعال سازی کنید

ویرایش شده توسط Rasoul
لینک به ارسال

اصلا پاک نمیکنه این پیغامو میده همه چیو درست وارد میکنم ولی اینو میگ

خطا: خطایی در هنگام اتصال به سرور پیش آمده است. لطفاً درستی تنظیمات را بررسی نمایید.

کمی صبر کنید. بنظر مشکل از سرور هست.

پ.ن:

کلا سرور جالبی ندارید. مشکلاتی زیادی داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...