رفتن به مطلب

عدم بروز رسانی در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به اساتید عزیزم

من یه مدت هست که با یه مشکلی در وردپرس مواجه شده ام ، اینکه در بروزرسانی افزونه ها و همچنین خود ورد پرس مشکل دارم . در زمان بروزرسانی ، مانش خیلی طول میکشه و همچنین در نهایت با خطاهای متعددی مواجه میشوم .

با تشکر - محمد نمازی

لینک به ارسال

سلام

در بعضی هاست ها به دلیل محدودیت هایی که وجود داره ممکنه زیاد طول بکشه یا کلن انجام نشه

بهتون پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از هر مشکلی از آپدیت دستی استفاده کنید

در انجمن جستجو کنید تاپیک هایی در مورد آپدیت دستی هستند که کمکتون میکنن

لینک به ارسال

من از یک نوع هاست ، چند سایت دیگر رو هم با وردپرس مدیریت میکنم ، اما هیچ کدوم چنین مشکلی ندارن ؟

لینک به ارسال

من که متوجه نشدم.اگر منظورتون است که روی یک هاست از چند تا سایت با سیستم وردپرس استفاده می کنید که فکر کنم مربوط به افزونه ها باشد چون قبلا من هم چنین مشکلی داشتم افزونه های مورد نیاز را حذف کن.البته صبر کن تا بقیه دوستان هم نظر بدن چون شاید راه حل گفته شده توسط خودم اشتباه باشد.

لینک به ارسال

ببینید هاست من ایران وب هاست هست ، که تمام دامین ها و سایت های من از همین هاست استفاده میکنند ، افزونه ای که من در یا دامین دیگرم براحتی بروزرسانی کردم ، در دامین دیگر چنین مشکلی دارم !!!

من خودم فکر میکنم که مشکل از خود سیستم وردپرس باشه .

این مشکل رو مطرح کردم کهع شاید دوستانی باشند که چنین مشکلی مثل من داشتند و راحل آنرا میدانند .

با سپاس

لینک به ارسال

قبل از هر چیزی با مدیر سرور در اینمورد صحبت کنید.

اگر برای همه سایت های دیگه تون از یک پکیج خاص استفاده می کنید(مشخصات هاست یکسان) میشه وردپرس رو بررسی کرد که مشکل از اون هست

لینک به ارسال

دوست عزیر من بر روی یک پکیج هاست بیش از 10 فولدر وردپرس رو در زمانهای مختلف نصب کردم و هیچ کدوم این مورد رو نداشتن !

اگر بازم فکر می کنید مورد از وردپرس هست مجدد اقدام به نصب اخرین نسخه وردپرس بنمایید

همیشه قبل از بروز رسانی هسته وردپرس پلاگینها رو غیر فعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...