رفتن به مطلب

راهنمای در خصوص تغییر دامین و عنوان سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

روی سایتم،تا کنون خیلی زحمت کشیدم، البته بیشتر روی محتوای آن،با وجود اینکه تخصصی در زمینه وب ندارم، اما خیلی وقت پای کارهای فنی اون گذاشتم، بدون پشتیبان و بیشتر با لطف و کمک شما دوستان

با توجه به اینکه این سایت در آینده یک سایت جامع در حوزه فعالیت خود خواهد شد، لازم است تغییراتی در آن ایجاد شود

وقتی که دامین رو انتخاب کردم و همچنین عنوان آن، بدون هیچ تجربه ای اقدام به این کار کردم که متأسفانه اشتباه کردم ،و هزینه های زیادی رو هم صرفش کردم.

نه از دامین و نه از عنوان آن بعد از یک سال رضایت ندارم

حالا میخوام هم دامین و هم عنوان رو تغییر بدیم؛ مهم نیست با این تغییرات و بعد آن چقدر طول خواهد کشید که سایت دوباره به اوج برسد؛ چون میخوام با این تغییرات ،یک پوسته حرفه ای و بهینه نیز برای آن طراحی کنم تا با کمک آن راه را زودتر طی کنم

با توجه به توضیحات ، میخوام نظر دوستان رو بدنم؛ فقط لطف کنید راهنمائی کنید؛ چون خیلی ضروری و فوری است

ممنون

http://www.blogsport.info/

لینک به ارسال

سلام

اگر رنک و آماری که دارید زیاد نیست و تصمیم قطعی داری برای تغییر دادن و اینکه مطمعنی با تغییر دامین در آینده برات بهتر خواهد بود 100% تغییر بده و از چیزی نترس

چون تمام اعتبار یک سایت به نظر من اول در دامین اون هست که نشون دهنده محتوا و ارزش سایت هست که خیلی باید در انتخابش دقت کرد

در مورد تغییر هم فقط کافیه از تنظیمات همگانی برید و آدرس دامین رو تغییر بدید و بعد به phpmyadmin برید و آدرس قبلیرو با آدرس جدید جایگزین کنید

لینک به ارسال

رنک گوگل ؛ یک، رتبه الکسال ،متغییر تا 11هزار رفته،

آمار روزانه حقیقی، میانگین 1000 نفر در روز

راستش هم عنوانش طولانی هست و دامینش هم مناسب نیست

لینک به ارسال

خب رنک 1 زیاد مهم نیست البته از نظر من چون میشه با کمی فعالیت رنک بیشتری هم گرفت

عنوان که مشکلی نداره میتونی راحت عوض کنی مشکل دامین هست که تو پست قبلی هم گفتم چقدر مهمه و میتونه تاثیر بزاره

بازم میگم اگر فک میکنی عوض کردن دامین موثره حتمن این کارو کن کلن کاری که از نظر حودت درسترو انجام بده ( البته با مشورت :D )

لینک به ارسال

دوستان اگر لطف کنید از طریق پیام خصوصی، یک طراح وب حرفه ای و منصف در هزینه، رو برایم بفرستید

من تو این مدت 3برابر قمیتی که برای خود قالب پرداختم، هزینه کردم، چون طراحی طوری بود که برای تغییرات مدام نیاز به طراحی بود، میخوام این مشکلات رو دیگه نداشته باشم

لینک به ارسال

در چه خصوص؟

در مورد همین طراحی و هزینه و ... که گفتید

در مورد هر موضوعی در تاپیک جداگانه مطرح کنید

لینک به ارسال

من هم مشکلی شبیه یه این دارم. سایتهای مختلفی رو روی ساب دامنه های sunteam.ir دارم. حالا میخوام این ساب دامنه ها هر کدوم جداگانه با دامنه های جداگانه باز بشن. مثلا portal.sunteam.ir با دامنه مثلا khalerize.com باز بشه. الان این کار با فوروارد دامنه انجام میشه ولی میخوام اگه قراره این دامنه بشه اصلی ولی هاست رو هم تغییر ندم. یعنی کماکان روی یک هاست چند تا وردپرس جداگانه داشته باشم. دوستان راهنمایی کنید که چطور باید این کار رو انجام بدم که هم بهتر رنک بگیرم و هم اصلا چه جوری این کار انجام میشه؟

لینک به ارسال
من هم مشکلی شبیه یه این دارم . . .

طبق گفته کسری عزیز :

در مورد هر موضوعی در تاپیک جداگانه مطرح کنید
لینک به ارسال

دوستان من خیلی روی عنوان جدید(آدرس اینترنتی) فکر کردم هر چی که به ذهنم می رسید قبلا" ثبت شده بود، ممنون میشم با من هفکری کنید تا یه اسم خوب برای سایت انتخاب کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...