• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
ArTaBaZ

خطا در W3 total cash

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز

من میخواستم افزونه w3 total cash رو آپدیت کنم ، که با خطا مواجه شدم

حذف کردم و دوباره از منبع وردپرس دانلود کردم و دوباره خطای زیر رو داد

الان مشکلش چیه ؟

Fatal error: Uncaught exception 'FileOperationException' with message '<strong>/home3/freetemp/public_html/wp-content/w3tc-config/master.php</strong> could not be created, please run following command:<br /><strong style="color: #f00;">chmod 777 /home3/freetemp/public_html/wp-content/w3tc-config</strong>' in /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/activation.php:117 Stack trace: #0 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/ConfigWriter.php(159): w3_throw_on_write_error('/home3/freetemp...') #1 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/ConfigWriter.php(421): W3_ConfigWriter->save() #2 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/update.php(58): W3_ConfigWriter->import_legacy_config_and_save() #3 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/TotalCacheAdmin.php(298): w3_run_legacy_update() #4 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/TotalCac in /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/activation.php on line 117

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

تنظیمات این افزونه کمی پیچیده هست توصیه میکنم افزونه سوپرکش supercash رو نصب کنید خیلی راحت تر هست کار باهاش

ویرایش شده در توسط rezakianoosh
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در تنظیم افزونه مشکلی ندارم

تو آپدیت دچار خطا شدم ، اگه میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه

تشکر فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

rezakianoosh راست میگه . من 3 روز با این افزونه ور رفتم اخرشم هرکاری کردم نشد که نشد حتی طبق روال سایت سازندشم رفتم نشد انگار باید یه ارور میداد :blink: ! گرفتم پاکش کردم با دست تو htaccess وارد کردم خلاص شدم تو هم یا همین کارو کن یا همین افزونه ای که رضا گفته نصب کن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام محتویات مربوط به افزونه رو حذف و دوباره نصب کردم ، درست شد

واسه من موقع تنظیم هیچ مشکلی نداشت

--------------------

مشکل برطرف شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری