رفتن به مطلب

خطا در W3 total cash

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

من میخواستم افزونه w3 total cash رو آپدیت کنم ، که با خطا مواجه شدم

حذف کردم و دوباره از منبع وردپرس دانلود کردم و دوباره خطای زیر رو داد

الان مشکلش چیه ؟

Fatal error: Uncaught exception 'FileOperationException' with message '<strong>/home3/freetemp/public_html/wp-content/w3tc-config/master.php</strong> could not be created, please run following command:<br /><strong style="color: #f00;">chmod 777 /home3/freetemp/public_html/wp-content/w3tc-config</strong>' in /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/activation.php:117 Stack trace: #0 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/ConfigWriter.php(159): w3_throw_on_write_error('/home3/freetemp...') #1 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/ConfigWriter.php(421): W3_ConfigWriter->save() #2 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/update.php(58): W3_ConfigWriter->import_legacy_config_and_save() #3 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/TotalCacheAdmin.php(298): w3_run_legacy_update() #4 /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/TotalCac in /home3/freetemp/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/functions/activation.php on line 117

لینک به ارسال

تنظیمات این افزونه کمی پیچیده هست توصیه میکنم افزونه سوپرکش supercash رو نصب کنید خیلی راحت تر هست کار باهاش

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

من در تنظیم افزونه مشکلی ندارم

تو آپدیت دچار خطا شدم ، اگه میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه

تشکر فراوان

لینک به ارسال

rezakianoosh راست میگه . من 3 روز با این افزونه ور رفتم اخرشم هرکاری کردم نشد که نشد حتی طبق روال سایت سازندشم رفتم نشد انگار باید یه ارور میداد :blink: ! گرفتم پاکش کردم با دست تو htaccess وارد کردم خلاص شدم تو هم یا همین کارو کن یا همین افزونه ای که رضا گفته نصب کن

لینک به ارسال

تمام محتویات مربوط به افزونه رو حذف و دوباره نصب کردم ، درست شد

واسه من موقع تنظیم هیچ مشکلی نداشت

--------------------

مشکل برطرف شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...