• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Hoomanhpc2

مشکل با افزونه WP-UserOnline

8 پست در این موضوع قرار دارد

من قبلا از افزونه WP-UserOnline استفاده می کردم. ولی بعداً با مشکل مواجه شد و ارور داد:

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home3/forumsir/public_html/wp-content/plugins/wp-useronline/scb/Options.php on line 44
Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home3/forumsir/public_html/wp-content/plugins/wp-useronline/scb/Options.php on line 44

فایلی که در ارور ذکر شده رو قرار دادم. فکر نکنم توش مشکلی باشه. جدول های دیتابیس رو هم پاک کردم درست نشد. علت چی می تونه باشه؟

Options.php

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو غیرفعال کنید. بعد حذف کنید. مجدد نصب و فعال کنید و اگر تنظیمات داره ست کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین کار رو کردم. حذف کردم دوباره از سایت وردپرس دانلود کردم. ولی وقتی نصب می کنم ارور میده.

جدولش رو هم از دیتابیس حذف کردم. البته نمی دونم که همشو حذف کردم یا نه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نصب میشه و کار میکنه یا فقط خطا میده؟ چون بعضی از این خطاها در وردپرس جدید بوجود میاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موقعی که نصب میشه این اخطار میاد:

افزونه هنگام فعال شدن٬ 468 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

بعد دو اروری که قبلا گفتم میاد. افزونه هم کار نمی کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو جایزگین خط 44 کنید:

if(is_array($data))
$data = array_merge( $this->defaults, $data );
else
$data = $this->defaults;

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ارور مربوط به خط 44 دیگه نمیاد. ولی باز این اخطار ظاهر میشه:

افزونه هنگام فعال شدن٬ 468 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی نیست

طبق گفته عمل کنید اگر پیش آمد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری