رفتن به مطلب

مشکل با افزونه WP-UserOnline

پست های پیشنهاد شده

من قبلا از افزونه WP-UserOnline استفاده می کردم. ولی بعداً با مشکل مواجه شد و ارور داد:

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home3/forumsir/public_html/wp-content/plugins/wp-useronline/scb/Options.php on line 44
Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home3/forumsir/public_html/wp-content/plugins/wp-useronline/scb/Options.php on line 44

فایلی که در ارور ذکر شده رو قرار دادم. فکر نکنم توش مشکلی باشه. جدول های دیتابیس رو هم پاک کردم درست نشد. علت چی می تونه باشه؟

Options.php

لینک به ارسال

افزونه رو غیرفعال کنید. بعد حذف کنید. مجدد نصب و فعال کنید و اگر تنظیمات داره ست کنید.

لینک به ارسال

همین کار رو کردم. حذف کردم دوباره از سایت وردپرس دانلود کردم. ولی وقتی نصب می کنم ارور میده.

جدولش رو هم از دیتابیس حذف کردم. البته نمی دونم که همشو حذف کردم یا نه...

لینک به ارسال

نصب میشه و کار میکنه یا فقط خطا میده؟ چون بعضی از این خطاها در وردپرس جدید بوجود میاد.

لینک به ارسال

موقعی که نصب میشه این اخطار میاد:

افزونه هنگام فعال شدن٬ 468 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

بعد دو اروری که قبلا گفتم میاد. افزونه هم کار نمی کنه.

لینک به ارسال

اینو جایزگین خط 44 کنید:

if(is_array($data))
$data = array_merge( $this->defaults, $data );
else
$data = $this->defaults;

لینک به ارسال

ممنون ارور مربوط به خط 44 دیگه نمیاد. ولی باز این اخطار ظاهر میشه:

افزونه هنگام فعال شدن٬ 468 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...