رفتن به مطلب

مشکل بعد از بروزرسانی w3-total-cache

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان لطفا کمکم کنید :o

امروز من افزونه w3-total-cache را که بروزرسانی جدیدش آمده بود را به روز کردم و بلافاصله بعد از بروزرسانی با مشکل زیر برخورد کردم حالا باید چیکار کنم؟

post-412-0-72671800-1360067658_thumb.png

لینک به ارسال

من از فولدر این پلاگین یک کپی گرفتم بعد پلاگین را به صورت دستی از هاست پاک کردم حالا اگر دوباره نصبش کنم مشکلی پیش نمی یاد؟ آیا همه فایل هایی که این افزونه ساخته فقط در همون فولدر بودند یا باید فایل هایی دیگری را هم در جاهایی دیگه پاک کنم؟

لینک به ارسال

w3 total cache یک سری فایل در wp-content قرار میده . یکی دو تا فولدر هم اونجا میزاره . اونا رو هم بکاپ گرفته بودید ؟

لینک به ارسال

w3 total cache یک سری فایل در wp-content قرار میده . یکی دو تا فولدر هم اونجا میزاره . اونا رو هم بکاپ گرفته بودید ؟

دو سه تا فایل بود مثل lb,php و چندتا دیگه را پاک کردم چون وقتی می خواستم وارد داشبورد بشم می گفت یا افزونه را دوباره نصب کن (که با باز نشدن داشبورد این امکان وجود نداشت) یا این فایل ها را هم پاک کن من هم همه رو پاک کردم و از این ها بکاپ نگرفتم :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...