رفتن به مطلب

ارور افزونه w3-total-cache

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از بروزرساني افزونه

اين ارور ها رو ميده

Warning: require(/home3/razvair/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/PgCacheAdmin.php) [function.require]: failed to open stream: Permission denied in /home3/razvair/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/define.php on line 1370

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home3/razvair/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/lib/W3/Plugin/PgCacheAdmin.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/razvair/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/inc/define.php on line 1370

اينا چيه ؟

چه كنم؟

لینک به ارسال

يا خداااااااااااااااااا

افزونه رو كه بروز كردم وردپرسم انگليسي شده !!!!

فايل wp-content تو سي پنل باز نميشه مي نويسه خاليه !!!!!!

سايتم هم كلا باز نمي شه !!!

اين چي بود ديگه !!!!!

لینک به ارسال

سطح دسترسي فايل wp-content بعد از بروزرساني خود به خود رفته بود روي 1051 به خاطر همين كلا به هم ريخت !

اين درست شد اما ارور هائي كه اول گفتم هنوز هست

لینک به ارسال

من هم بعد از بروزرسانی مشکل داشتم فعلا افزونه رو پاک کردم مشکل بعد از بروزرسانی w3-total-cache

گفته بود که بیش از 100 تا مشکل را رفع کرده ولی انگار که زده و همچی رو خراب کرده بقیه دوستان هم مشکل داشتند؟

لینک به ارسال

سلام

من هم به همین مشکل برخورد کردم ، تمام محتویات مربوط به افزونه از قبیل فایل های کانفیگ ، کش و ... رو پاک کردم و دوباره دانلود و نصب کردم درست شد

لینک به ارسال

سلام

من هم به همین مشکل برخورد کردم ، تمام محتویات مربوط به افزونه از قبیل فایل های کانفیگ ، کش و ... رو پاک کردم و دوباره دانلود و نصب کردم درست شد

من فقط فولدر افزونه را پاک کردم و چند تا فایل دیگه رو. میشه لیست کامل فایل هایی که باید پاک بشند رو بگید تا من هم پاک کنم و دوباره نصبش کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...