رفتن به مطلب

مشکلی عجیب با یک پست

پست های پیشنهاد شده

سلام من دیروز یک پست در سایتم نوشتم وقتی که می خواستم اون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارم بعضی از مواقع با اینکه می دونستم آدرس کاملا درست است ولی به صفحه 404 می رفت الان هم در آمار که نگاه می کنم اون مطلب با همون آدرس با نام صفحه مورد نظر یافت نشد بازدید گرفته ولی وقتی روی همون لینک مثلا صفحه 404 کلیک می کنم به درستی به مطلب مورد نظر منتقل می شود و هیچ مشکلی در ظاهر وجود ندارد. با چند مرورگر دیگه هم امتحان کردم مشکلی نبود حالا چرا اون عنوان را می نویسه و بعضی از مواقع هم برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به صفحه 404 می رسد؟

post-412-0-10083900-1360093429_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

حالا مشکل پیچیده تر هم شد الان با دو لینک مشابه به همان مطلب می روم ولی با یکی از آنها به مطلب اصلی می رود و با دیگری به صفحه 404 می رود :rolleyes:

لینک 1 : به مطلب اصلی می رود http://dnoj.ir/post/بهترین-فتوبلاگ-های-سال-2012.html

لینک 2 : به 404 می رود http://dnoj.ir/post/بهترین-فتوبلاگ-های-سال-2012.html

post-412-0-73785400-1360095724_thumb.jpg

قبلا هم چنین مشکلی داشتم مشکل با لینک های فارسی

لینک به ارسال

واسه من هر دو بدون مشکل باز شدند

این مسئله ممکن هست از کوئری های گرفته شده در صفحه باشد

با پوسته پیشفرض تست کنید

لینک به ارسال

واسه من هر دو بدون مشکل باز شدند

این مسئله ممکن هست از کوئری های گرفته شده در صفحه باشد

با پوسته پیشفرض تست کنید

برای خودم هم بعضی وقت ها مشکلی نداره و بعضی وقت ها مشکل داره اصلا نمی دونم مشکلش چی هست. منظورتون از کوئری های چی هست چجوری مشکل ساز می شوند؟

لینک به ارسال

کوئری پست. (مطالب تصادفی ، مطالب مشابه ، محتوای سایدبار)

بررسی کنید ریست شده باشند

لینک به ارسال

کوئری پست. (مطالب تصادفی ، مطالب مشابه ، محتوای سایدبار)

بررسی کنید ریست شده باشند

چجوری مشکل از این ها می تونه باشه؟

منظورتون از بررسی کنید ریست شده باشند چیه؟

لینک به ارسال

من به یک نفر از دوستان دیگه هم لینک زیر را دادم ولی باز نشد مشکل از کجا است؟

http://dnoj.ir/post/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%aa%d9%88%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2012.html

لینک به ارسال

شما قبلا هم همین مشکل رو داشتید درسته؟

صفحه کلید شما عربی هست؟

لینک به ارسال

شما قبلا هم همین مشکل رو داشتید درسته؟

صفحه کلید شما عربی هست؟

بله قبلا هم همین مشکل را داشتم مشکل با لینک های فارسی ولی در اون مورد رمانی که لینک فارسی به کد تبدیل شده بود در دوتا بخش کوچک تفاوت داشت ولی در این مورد اینجوری نیست شما لینک زیر را باز کنید ببینید باز می شه؟

http://dnoj.ir/post/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%aa%d9%88%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2012.html

صفحه کلید هم فارسی هست

لینک به ارسال

من این لینکی که دادی رو بدون تغییر زدم باز نشد

اما وقتی حرف " ی " رو با کیبورد خودم تایپ کردم درست شد و رفت به پست

فک کنم مشکل از کیبورد خودت هست چون حرف ی عربی با فارسی فرق داره

لینک به ارسال

من این لینکی که دادی رو بدون تغییر زدم باز نشد

اما وقتی حرف " ی " رو با کیبورد خودم تایپ کردم درست شد و رفت به پست

فک کنم مشکل از کیبورد خودت هست چون حرف ی عربی با فارسی فرق داره

خوب من این آدرس رو به صورت دستی که ننوشتم از داخل داشبورد بخشی که تمام نوشته ها رو نشون میده با کلیک راست روی لینک نمایش نوشته گرفتم مگه میشه لینکی که از اونجا می گیرم اشتباه باشه؟

برای خودم همین لینک را توی بعضی از مرورگر ها درست باز می کنه و توی بعضی دیگه به 404 می رسه !

لینک به ارسال

خب بالاخره این کلمرو خودت نوشتی دیگه یا خودت نوشتی یا اینکه وقتی تو عنوان مطلب این کلمرو نوشتی خودش میاد تو پیوند یکتا

لینک به ارسال

خب بالاخره این کلمرو خودت نوشتی دیگه یا خودت نوشتی یا اینکه وقتی تو عنوان مطلب این کلمرو نوشتی خودش میاد تو پیوند یکتا

خوب گفته شما درست هست. من اگر با هر زبانی هم نوشته باشم وقتی که لینک مطلب رو از نمایش نوشته بگیرم که نباید مشکلی داشته باشه.

post-412-0-22014500-1360141352_thumb.jpg

لینک به ارسال

شما مشکل از کیبوردت نیست تو قمیت تنظمیات زبان تایپ ویندوزت یبار فارسی رو پاک کن بعد دوباره اونو اد کن ببین با نوشتن پست جدید که حروف فارسی توشه مشکل حل شده ای نه اسم و ورژن ویندوزتم بده

لینک به ارسال

خوب گفته شما درست هست. من اگر با هر زبانی هم نوشته باشم وقتی که لینک مطلب رو از نمایش نوشته بگیرم که نباید مشکلی داشته باشه.

post-412-0-22014500-1360141352_thumb.jpg

درست میگی اما ...

تو وقتی متن ذخیره شده در وردپرس رو میبینی با حرف ی فارسی ذخیره شده

اما وقتی اونو کپی میکنی تو رمت ذخیره میشه و اون ی تبدیل به ی عربی میشه و وقتی paste میکنی تو آدرس بار با حرف ی عربی paste میشه

لینک به ارسال

درست میگی اما ...

تو وقتی متن ذخیره شده در وردپرس رو میبینی با حرف ی فارسی ذخیره شده

اما وقتی اونو کپی میکنی تو رمت ذخیره میشه و اون ی تبدیل به ی عربی میشه و وقتی paste میکنی تو آدرس بار با حرف ی عربی paste میشه

منظورتون از ی عربی با دوتا نقطه زیرش هست؟ خوب حالا اگر مشکل از این باشه باید چجوری درستش کنم؟ من زبان فارسی را یک بار پاک کردم و دوباره اضافه کردم

لینک به ارسال

شما با نوشته هایی با نامک انگلیسی مشکلی ندارید. پس هر چی هست از ورودی هست.

ویندوز 7 دارید یا xp؟

لینک به ارسال

شما با نوشته هایی با نامک انگلیسی مشکلی ندارید. پس هر چی هست از ورودی هست.

ویندوز 7 دارید یا xp؟

هیچکدوم ویندوز 8

لینک به ارسال

با یک ویندوز دیگه که صفحه کلید فرسی داره تست کنید ببینید مشکل حل میشه؟

لینک به ارسال

فعلا به ویندوز دیگه ای دسترسی ندارم ولی این تصویر را ببینید مشکل اینجا از چیه دیگه؟

post-412-0-53004900-1360263077_thumb.png

لینک به ارسال

جالبه که صفحه ایی که عکس رو دادید اصلا برای من 404 بالا میاد!

لینک به ارسال

جالبه که صفحه ایی که عکس رو دادید اصلا برای من 404 بالا میاد!

می تونه از کش باقیمانده افزونه w3 total cache باشه؟

لینک به ارسال

کش رو خالی کنید یا موقتا غیرفعال کنید.

چند روزی است که این افزونه را پاک کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...