رفتن به مطلب

مشکل با مرورگرها

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. من دو سه روزه دارم درباره این مسئله سرچ میکنم ولی اصلا مشکل مشابه ای وجود نداره شایدم من از کلیدواژه های درستی استفاده نمیکنم و نمیدونم اصلا باید چیرو جست و جو کنم.

من به جز فایرفاکس با تمام مرورگرها وقتی توی فیسبوک یوزر و پسورد رو میزنم فقظ صفحه رفرش میشه و نه پیامی میده نه وارد میشه. همه مرورگرها هم نسخه آخرشون هست. کسی میدونه مشکل چیه؟ مرسی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید. من دو سه روزه دارم درباره این مسئله سرچ میکنم ولی اصلا مشکل مشابه ای وجود نداره شایدم من از کلیدواژه های درستی استفاده نمیکنم و نمیدونم اصلا باید چیرو جست و جو کنم.

من به جز فایرفاکس با تمام مرورگرها وقتی توی فیسبوک یوزر و پسورد رو میزنم فقظ صفحه رفرش میشه و نه پیامی میده نه وارد میشه. همه مرورگرها هم نسخه آخرشون هست. کسی میدونه مشکل چیه؟ مرسی

میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون از "فقظ صفحه رفرش میشه و نه پیامی میده نه وارد میشه" چی هست؟

لینک به ارسال

منم وقتی با اپرا میرم این مشکل رو داره ولی با فایرفاکس درسته و مشکلی نداره

با اپرا هم کش و کوکی هارو که پاک میکنم درست میشه

راستی چک کن ببین جاوا اسکریپت مرورگرت فعاله یا نه چون اگه غیر فعال باشه همین اتفاق میفته

لینک به ارسال

کوکی ها رو هم پاک کردم و جاوا اسکریپت مرورگرها هم فعالن ولی باز مشکل رو هست. گوگل کروم سایت گوگل رو هم باز نمیکنه عکس زیر رو ببنید

34234385939784024853.jpg

لینک به ارسال

فک کنم میگه گواهی امنیت سیستم شما منقضی شده است ( زبانم خوب نیست :D )

اگر فایروال داری غیر فعالش کن و تست کن

بعد ساعت سیستمت رو هم تغییر بده و با فایرفاکس چک کن ببین درست میشه یا نه

توی فایرفاکس زیاد با این مشکل روبرو میشم که به خاطر ssl هست که میگه ممکنه خطر داشته باشه بعد با زدن رد کردن صفحه درست میشه

لینک به ارسال

- آقا کسرا این مشکل با مرورگر گوگل کروم اتفاق میوفته و فقط یک دکمه بیشتر هم نیست که اونم دکمه back هستش. بقیه مرورگرها گوگل رو باز میکنن

- آنتی ویروسم نوده 4 هستش

لینک به ارسال

- آقا کسرا این مشکل با مرورگر گوگل کروم اتفاق میوفته و فقط یک دکمه بیشتر هم نیست که اونم دکمه back هستش. بقیه مرورگرها گوگل رو باز میکنن

- آنتی ویروسم نوده 4 هستش

خب با فایرفاکس باز کن فیسبوک رو و فایروالت رو غیر فعال کن ( اگر شد کلن بزار رو game mod یا خاموش کن برای مدتی ببین بازم اخطار میده یا نه )

اگه حل نشد حتمن ساعت و تاریخ سیستمت رو هم تنظیم کن

اگر بازم نشد ساکس یا چیز پی ان که استفاده میکنیرو هم تغییر بده شاید به ip سرور گیر میده

اگه بازم حل نشد بگو یه فکری میکنیم :-s

لینک به ارسال

خیلی ممنون آقا کسری همه راه ها رو انجام دادم ولی درست نشد اونقد این روی اعصابه آدمه که شیطونه میگه بزنم ویندوز رو فرمت و عوض کنم

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

خیلی ممنون آقا کسری همه راه ها رو انجام دادم ولی درست نشد

خب میمونه 2 تا مشکل یکی اینکه حسابت تو فیسبوک مورد داره یا اینکه این کارارو انجام دادتی ولی درست نبوده

اونقد این روی اعصابه آدمه که شیطونه میگه بزنم ویندوز رو فرمت و عوض کنم

حالا چرا بزنی رو اعصابت مسلط باش هیچ مشکلی نیست که راه حل نداشته باشه

یه چیز دیگه ، یوزر و پست رو بده به کسی که بهش اعتماد داری و میتونه وارد حسابش تو فیسبوک بشه ، تا اونم بره و حساب تورو امتحان کنه ببینه میتونه وارد بشه یا نه

اگه اونم نتونست مشکل از حسابته شاید دی اکتیو شده یا ...

اگه مشکل از اونم نبود خب کلن بیخیال شو نرو فیسبوک شاید زاکربرگ دوس نداره بری سایتش ( شوخی بودا :D )

لینک به ارسال

منم فک میکنم مشکل از تنظیمات ساعت سیستمته

اونو تنظیم کن امروز February 06,2013

بعد منطقه زمانی را تهران انتخاب کن

تو اون اروره نوشته که تاریخ سیستمت جولای 2013 که هنوز جولای نشده که گوگل گواهیه اس اس الشو بگیره :lol:

لینک به ارسال

آقا رسول خیلی ممنون. مشکل از همون تاریخ بود و من تاریخ رو 2012 و 2011 و 2010 و 2009 تغییر دادم ولی درست نشد و فکر نمیکردم دیگه از تاریخ باشه که الان تاریخ رو با امروز ست کردم رفع شد.

یه چیز دیگه ، یوزر و پست رو بده به کسی که بهش اعتماد داری و میتونه وارد حسابش تو فیسبوک بشه ، تا اونم بره و حساب تورو امتحان کنه ببینه میتونه وارد بشه یا نه

اگه اونم نتونست مشکل از حسابته شاید دی اکتیو شده یا ...

اگه مشکل از اونم نبود خب کلن بیخیال شو نرو فیسبوک شاید زاکربرگ دوس نداره بری سایتش ( شوخی بودا )

آخه تعدا زیادی از طریق فیسبوک وارد سایتم میشن و یک مطلب از سایتم که تو فیسبوک میزارم تعداد زیادی از فیسبوک وارد سایتم میشن.

من خودم با فایرفاکس و اکسپلورر وارد اکانت فیسبوک میشم ولی با اوپرا و گوگل کروم وقتی یوزر و پسورد رو میزنم فقط سایت فیسبوک رفرش میشه

اگه روشی هم برای رفع این مشکل میدونید راهنمایی کنید. دستتون درد نکنه. (اگه راهی هم به ذهنتون نمیرسه مهم نیست. بازم ممنون)

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

خب پس همون اول که گفتم مشکل از تاریخ و ساعت سیستم هست و میگه منقضی شده :D

این مشکل تو خیلی جاها نیست و فیسبوک که از ssl استفاده میکنه ( یاهو هم برای مسنجرش دققن به همین صورت هست ) برای امنیت این کارو میکنه که کاربر زنده ( یعنی ربات نباشه ) بتونن وارد بشن و از اسپم ها جلوگیری کنه

راه حلش هم همون به روز کردن تاریخ هست

لینک به ارسال

من هم چنین مشکلی را با گوگل پلاس دارم اکثر اوقات به صفحه زیر می رسه و گه گداری هم اگر دلش خواست بازش می کنه !

post-412-0-66437300-1360186838_thumb.png

لینک به ارسال

بیشتر این مشکلات از سمت isp های ماست.

خوب نمیشه این مشکل را یک جورایی دورش زد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...