milad2

درخواست پوسته گالری

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خسته نباشید

دوستان سپاسگزار می شویم چند پوسته گالری با این مشخصات معرفی بفرمایید

طبق عکس زیر

روزانه مثلا 10 عکس که ارسال می شود به عنوان یک پست نمایش داده شود

و توضیحات بیشتر فکر کنیم در عکس زیر گویا باشد

post-22-0-84028000-1360182002_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونید از پوسته ایی استفاده کنید که در ایندکس خلاصه مطلب نمایش نده بعد هم در پست ها گالری وردپرس رو قرار بدید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می تونید با استفاده از پوسته پیش فرص وردپرس و گالری پیش فرض وردپرس براحتی اینکار رو انجام بدین و کمی خلاقیت در طراحی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این پوسته میتونه براتون مناسب باشه.

http://alimir.ir/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%84%d8%b1%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3-foto/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sadra_jojo1996
      سلام من میخوام به صفحه محصول وکامرسم توی بخشی که عکس های اون محصول رو نشون میده به صورت اسلاید شو در بیارمش و بصورت اتوماتیک بعد چند ثانیه بین عکس های اون محصول لوپ کنه 
      با چه افزونه ای یا با چه روشی میتونم این کار رو بکنم 
      لینک نمونه از صفحه ی محصول قالب ام که عکس ها رو به صورت ساده نشون میده
    • توسط saeedada
      دوستان کسی میدونه با چه افزونه ای میشه یه گالری عکس از عکس های یک دسته ایجاد کرد؟
      یعنی یک گالری پویا که با هر مطلبی که تو اون دسته گذاشته میشه عکس هاش تو گالری اضافه بشه.
    • توسط UnBelievable
      سلام
      من یه قالب خبری برای یه سایت وردپرسی میخوام که شبیه به قالب FarsNews و یا قالب "صبح امید" باشه ! (اگه کسی میشناسه معرفی کنه چون شدیدا بهش نیاز دارم و پیدا نکردم چیزی !! )
      اما باز هم این قالب ها یک سری از اون امکاناتی که مد نظر من هست رو ندارن !
      میخوام یه باکس گالری تصویر و ویدیو برای Portfolio به حالت اسلایدشو توی بعضی از سایت ها نمایش داده بشه ! مثل اسکرین شات پیوست شده در همین پست !

نمونه این اسلایدر هم توی قالب "جریده" هست ! به وسیله افزونه میشه اینکار رو انجام داد ؟ اگر نمیشه کد این اسلایدشوی تصویر رو میتونیم توی index.php قرار بدیم ؟ کسی کدش رو داره و میتونه راهنمایی کنه ؟

پیشاپیش تشکر :- )

• توسط kambizzarei
      با سلام.
      من چند وقتیه که از قالب مولتی نیوز استفاده میکنم . و مشکلی که دارم اینه که وقتی تصاویر رو به صورت گالری میذارم تو سایتم با ارور the image could not be loaded روبرو میشم .
      که این مشکل رو وقتی افزونه Lightbox Gallery رو نصب میکنم حل میشه . اما یه مشکلی که اضافه میشه اینه که دو تا تصویر لود میکنه همزمان … و کل سایت رو بهم میریزه …
      نمایش تصاویر بدون افزونه لایت باکس

نمایش تصاویر با افزونه لایت باکس

ممنون میشم که این مشکل رو برام رفع کنید و یا راهنمایی کنید .
      آدرس لینک به طور نمونه : http://mazandphoto.com/?p=6090

• توسط ژیهات
      سلام دوستان
      چطوری میشه از لایت باکس ووکامرس برای گالری تصاویر که در نوشته ها ساخته میشه استفاده کرد ؟