23 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر. آقا از این افزونه ها کدومشون از همه بهترن؟

MobilePress

WPTouch

WPtap Mobile Detector

WordPress Mobile Edition

Wapple Architect Mobile Plugin for WordPress

MoFuse WordPress Plugin

iPhone / Mobile Admin

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من اول WPtouch بعد Wapple Architect Mobile Plugin for WordPress و در اخر هم MobilePress

ولی پیشنهاد می کنم که نسخه موبایل سایت را جداگانه راه اندازی نکنید و از قالب واکنشگرا استفاده کنید.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من هم Wp-touch از همه بهتره. و همونطور که دوستمون گفتم از قالب واکنشگرا استفاده کنید.

** قالب واکنشگرا: قالبی که با توجه به اندازه صفحه نمایش قابلیت تغییر در نوع چیدمان ستون ها و ... داره و کلا با هر صفحه نمایشی جور در میاد و ...

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

هر کدوم از این افزونه ها تقریبا با هم متفاوت هستند(از لحاظ ویژگی). ولی MobilePress از همگی بهتره.....

* پیشنهاد میکنم قالب واکنشگرا انتخاب نکنید....

*بهترین افزونه دارای سوویچ و... سالم همان سالم MobilePress است.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

* پیشنهاد میکنم قالب واکنشگرا انتخاب نکنید....

چرا؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا؟

1-طی سوالاتی که کردم متوجه شدم بهتره از پوسته های رایگان بخصوص از نوع واکنشگرای اونها استفاده نشه.

2- بهتره خود کاربر بتونه نوع پوسته و ورژن سایت رو انتخاب کنه تا این که با توجه به سایز مرورگر پوسته تغییر کند.

3- بهتره تمامی ابزارک ها در نسخه موبایل نباشند.

4- آدرس مجزا و مناسب برای نسخه موبایل..

5-...

*بین نوشتن این نکات موبایلم به علت کمبود شارژ خاموش شد و بقیه نکات رو بیاد ندارم :)

این افزونه رو نیز چک کنید...غیر رایگان

http://www.elegantthemes.com/gallery/handheld/

ویرایش شده در توسط xiiiah
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست گرامی وقتی درمورد چیزی اطلاعات کافی در اختیار ندارین در مورد استفاده ازش به کسی پیشنهادی ندین !!

بهترین آپشن ها

طراحی رسپانسیو بر پایه پوسته اصلی

طراحی با فریمورک ها مخصوص با ظاهری متفاوت از پوسته اصلی

من از بیشتر این افزونه ها استفاده کردم انعطافی که در این دو آپشن گفته شده وجود داره در هیچ کدوم از این افزونه ها وجود نداره .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من نگفتم اطلاعات کافی دارم. من گفتم از چند نفر پرسیدم و اونها اینطور به من پاسخ دادند.

و نکته دیگه این که من نوع کد نویسی رو نگفتم بلکه نوع کاربرپسند بدون رو ذکر کردم.

لطفا دقت کنید....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طراحی رسپانسیو بر پایه پوسته اصلی

طراحی با فریمورک ها مخصوص با ظاهری متفاوت از پوسته اصلی

من از بیشتر این افزونه ها استفاده کردم

3- بهتره تمامی ابزارک ها در نسخه موبایل نباشند.

مورد سوم بنده نیز در مورد افزونه های دیگه بغیر از موبایل پرس بود نه طراحی.....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دعوا نکنید .

تا سال 2015 تمام سایتها به طراحی رسپانسیو روی میارن و میشه یکی از اصول طراحی سایت که باید رعایت بشه .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دعوا نکنید .

تا سال 2015 تمام سایتها به طراحی رسپانسیو روی میارن و میشه یکی از اصول طراحی سایت که باید رعایت بشه .

دعوا نیست که بحثه...

حالا منبع این آمار کجاست چون باید منهای یک بشه :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش طراحی پوسته واکنش گرا کسی داره؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بزودی اگه فرصت همچنان داشته باشم یه آموزش جامع کامل از طراحی واکنش گرا و فریمورک ها مختلف قرار می دم

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2 تا پوسته با طراحی واکنشگرا یکی طراحی خودم ( یه پوسته مرده انگلیسی بود اول فارسی سازی کردم و بیش از 95 % تغییرات درش دادم ) و دیگری پوسته انگلیسی هست که به صورت کامل فارسی سازی شده بزودی میزارم برای دانلود حالش رو ببرید .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم قالب موبايل بايد با قالب اصلي فرق اساسي داشت باشه چرا كه وقتي صفحه نمايش كوچيك ميشه خود به خود اهميت اصل مطلب بيشتر ميشه تا سايدبار ها و غيره و اگر اينا نباشن بهتره ... من قالب جدا رو به جاي رسپانسيو ترجيح ميدم !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم قالب موبايل بايد با قالب اصلي فرق اساسي داشت باشه چرا كه وقتي صفحه نمايش كوچيك ميشه خود به خود اهميت اصل مطلب بيشتر ميشه تا سايدبار ها و غيره و اگر اينا نباشن بهتره ... من قالب جدا رو به جاي رسپانسيو ترجيح ميدم !

خوب دادش کار قالب واکنشگرا هم همینه دیگه

شما اگر چندتا سایت که از قالب واکنشگرا استفاده می کنند را بررسی کنید می بینید که برای اندازه های کوچک صفحه نمایش نوار کناری یا حذف میشه یا به پایین مطالب می ره و حتی تبلیغات هم حذف میشوند

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگر چندتا سایت که از قالب واکنشگرا استفاده می کنند را بررسی کنید می بینید که برای اندازه های کوچک صفحه نمایش نوار کناری یا حذف میشه یا به پایین مطالب می ره و حتی تبلیغات هم حذف میشوند

دقیقا همینه . یکمی درباره طراحی واکنش گرا تحقیق کنید واقعا بحث سخت و لذت بخشی هست :D

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تعريفي كه از قالب واكنش گرا شنيدم : قالبي كه در صفحه نمايش هاي مختلف تمام اجزاي اون به يك نسبت كوچيك و يا بزرگ بشن و خود قالب بهم نريزه . ولي من ميگم بهتره تعدادي از اون اجزا حذف بشن و اين با تعريف قالب واكنش گرا فرق داره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتوانید به جای تغییر اندازه display: none کنید در فایل استایل

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از كجا بفهميم كه قالب سايتمون واكنشگرا هست و توي موبايل يا هرچيزي خوب نشون داده ميشه؟

آيا سايت گومو كه براي گوگل هستش خوبه؟

بله اين سايت خوبه

http://www.howtogomo.com

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از كجا بفهميم كه قالب سايتمون واكنشگرا هست و توي موبايل يا هرچيزي خوب نشون داده ميشه؟

بله اين سايت خوبه

با افزونه web developer فایرفاکس میتوانید بررسی کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله اين سايت خوبه

با این افزونه به سرعت می توانید واکنشگرا بودن سایت را چک کنید

http://codebomber.com/jquery/resizer/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه اقا هیچ افزونه خاصی نمیخاد فقط کافیه صفحه مرورگرتون رو کوچیک بزرگ کنید سایت خودشرو با انواع اندازه ها هماهنگ میکنه .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری