رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

به نظر من اول WPtouch بعد Wapple Architect Mobile Plugin for WordPress و در اخر هم MobilePress

ولی پیشنهاد می کنم که نسخه موبایل سایت را جداگانه راه اندازی نکنید و از قالب واکنشگرا استفاده کنید.

لینک به ارسال

به نظر من هم Wp-touch از همه بهتره. و همونطور که دوستمون گفتم از قالب واکنشگرا استفاده کنید.

** قالب واکنشگرا: قالبی که با توجه به اندازه صفحه نمایش قابلیت تغییر در نوع چیدمان ستون ها و ... داره و کلا با هر صفحه نمایشی جور در میاد و ...

لینک به ارسال

سلام

هر کدوم از این افزونه ها تقریبا با هم متفاوت هستند(از لحاظ ویژگی). ولی MobilePress از همگی بهتره.....

* پیشنهاد میکنم قالب واکنشگرا انتخاب نکنید....

*بهترین افزونه دارای سوویچ و... سالم همان سالم MobilePress است.

لینک به ارسال

چرا؟

1-طی سوالاتی که کردم متوجه شدم بهتره از پوسته های رایگان بخصوص از نوع واکنشگرای اونها استفاده نشه.

2- بهتره خود کاربر بتونه نوع پوسته و ورژن سایت رو انتخاب کنه تا این که با توجه به سایز مرورگر پوسته تغییر کند.

3- بهتره تمامی ابزارک ها در نسخه موبایل نباشند.

4- آدرس مجزا و مناسب برای نسخه موبایل..

5-...

*بین نوشتن این نکات موبایلم به علت کمبود شارژ خاموش شد و بقیه نکات رو بیاد ندارم :)

این افزونه رو نیز چک کنید...غیر رایگان

http://www.elegantthemes.com/gallery/handheld/

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

دوست گرامی وقتی درمورد چیزی اطلاعات کافی در اختیار ندارین در مورد استفاده ازش به کسی پیشنهادی ندین !!

بهترین آپشن ها

طراحی رسپانسیو بر پایه پوسته اصلی

طراحی با فریمورک ها مخصوص با ظاهری متفاوت از پوسته اصلی

من از بیشتر این افزونه ها استفاده کردم انعطافی که در این دو آپشن گفته شده وجود داره در هیچ کدوم از این افزونه ها وجود نداره .

لینک به ارسال

دوست عزیز من نگفتم اطلاعات کافی دارم. من گفتم از چند نفر پرسیدم و اونها اینطور به من پاسخ دادند.

و نکته دیگه این که من نوع کد نویسی رو نگفتم بلکه نوع کاربرپسند بدون رو ذکر کردم.

لطفا دقت کنید....

لینک به ارسال

طراحی رسپانسیو بر پایه پوسته اصلی

طراحی با فریمورک ها مخصوص با ظاهری متفاوت از پوسته اصلی

من از بیشتر این افزونه ها استفاده کردم

3- بهتره تمامی ابزارک ها در نسخه موبایل نباشند.

مورد سوم بنده نیز در مورد افزونه های دیگه بغیر از موبایل پرس بود نه طراحی.....

لینک به ارسال

دعوا نکنید .

تا سال 2015 تمام سایتها به طراحی رسپانسیو روی میارن و میشه یکی از اصول طراحی سایت که باید رعایت بشه .

لینک به ارسال

دعوا نکنید .

تا سال 2015 تمام سایتها به طراحی رسپانسیو روی میارن و میشه یکی از اصول طراحی سایت که باید رعایت بشه .

دعوا نیست که بحثه...

حالا منبع این آمار کجاست چون باید منهای یک بشه :)

لینک به ارسال

من بزودی اگه فرصت همچنان داشته باشم یه آموزش جامع کامل از طراحی واکنش گرا و فریمورک ها مختلف قرار می دم

لینک به ارسال

2 تا پوسته با طراحی واکنشگرا یکی طراحی خودم ( یه پوسته مرده انگلیسی بود اول فارسی سازی کردم و بیش از 95 % تغییرات درش دادم ) و دیگری پوسته انگلیسی هست که به صورت کامل فارسی سازی شده بزودی میزارم برای دانلود حالش رو ببرید .

لینک به ارسال

به نظرم قالب موبايل بايد با قالب اصلي فرق اساسي داشت باشه چرا كه وقتي صفحه نمايش كوچيك ميشه خود به خود اهميت اصل مطلب بيشتر ميشه تا سايدبار ها و غيره و اگر اينا نباشن بهتره ... من قالب جدا رو به جاي رسپانسيو ترجيح ميدم !

لینک به ارسال

به نظرم قالب موبايل بايد با قالب اصلي فرق اساسي داشت باشه چرا كه وقتي صفحه نمايش كوچيك ميشه خود به خود اهميت اصل مطلب بيشتر ميشه تا سايدبار ها و غيره و اگر اينا نباشن بهتره ... من قالب جدا رو به جاي رسپانسيو ترجيح ميدم !

خوب دادش کار قالب واکنشگرا هم همینه دیگه

شما اگر چندتا سایت که از قالب واکنشگرا استفاده می کنند را بررسی کنید می بینید که برای اندازه های کوچک صفحه نمایش نوار کناری یا حذف میشه یا به پایین مطالب می ره و حتی تبلیغات هم حذف میشوند

لینک به ارسال

شما اگر چندتا سایت که از قالب واکنشگرا استفاده می کنند را بررسی کنید می بینید که برای اندازه های کوچک صفحه نمایش نوار کناری یا حذف میشه یا به پایین مطالب می ره و حتی تبلیغات هم حذف میشوند

دقیقا همینه . یکمی درباره طراحی واکنش گرا تحقیق کنید واقعا بحث سخت و لذت بخشی هست :D

لینک به ارسال

تعريفي كه از قالب واكنش گرا شنيدم : قالبي كه در صفحه نمايش هاي مختلف تمام اجزاي اون به يك نسبت كوچيك و يا بزرگ بشن و خود قالب بهم نريزه . ولي من ميگم بهتره تعدادي از اون اجزا حذف بشن و اين با تعريف قالب واكنش گرا فرق داره

لینک به ارسال

شما میتوانید به جای تغییر اندازه display: none کنید در فایل استایل

لینک به ارسال

از كجا بفهميم كه قالب سايتمون واكنشگرا هست و توي موبايل يا هرچيزي خوب نشون داده ميشه؟

آيا سايت گومو كه براي گوگل هستش خوبه؟

بله اين سايت خوبه

http://www.howtogomo.com

لینک به ارسال

از كجا بفهميم كه قالب سايتمون واكنشگرا هست و توي موبايل يا هرچيزي خوب نشون داده ميشه؟

بله اين سايت خوبه

با افزونه web developer فایرفاکس میتوانید بررسی کنید

لینک به ارسال

بله اين سايت خوبه

با این افزونه به سرعت می توانید واکنشگرا بودن سایت را چک کنید

http://codebomber.com/jquery/resizer/

لینک به ارسال

نه اقا هیچ افزونه خاصی نمیخاد فقط کافیه صفحه مرورگرتون رو کوچیک بزرگ کنید سایت خودشرو با انواع اندازه ها هماهنگ میکنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...