رفتن به مطلب

افزودن لینک عکس به خود عکس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من خیلی سرچ کردم اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم

به یک کدی نیاز دارم که عکس های داخل پست ها رو لینک دار کنه و لینکش هم آدرس خود عکس باشه

قالبم عرضش کم هست و برای عکس ها هم محدودیت عرض قرار دادم توی استایلش ، برای همین هم مثلا پستی که 20 تا عکس داره و همه ی عکساش هم عرضشون کم شده ، یکم سخت هست به همه عکساش لینک دادن ، اینطوری هم که کوچیک شدن بازدید کننده فکر میکنه سایزش همینه

میخوام جوری باشه که روی عکس کلیک کنند و خود عکس با سایز اصلی توی یک تب یا پنجره جدید براشون باز بشه

:)

لینک به ارسال

شما محتوای کدی رو که برای نمایش عکس استفاده کردین رو اینجا قرار بدین تا بر اساس کد خودتون راهکار ارائه بشه

لینک به ارسال

من کلمه ی داخل پست ها رو درشت تر نوشتم تا واضح باشه

فقط عکس هایی که از طریق وردپرس داخل مطالب قرار میدیم رو میخوام لینک دار کنم

کد های css هم که شامل این مورد نمیشن ، یک کد برای محدودیت عرض قرار دادم که به این مورد اصلا فکر نکنم ربطی داشته باشه درسته ؟

لینک به ارسال

شما وقتی عکسی رو آپلود و قرار میدید در تنظیماتش آدرس رو روی خود عکس قرار بدید. پیش فرض روی پیوست هست.

لینک به ارسال

آخه من توی رسانه آپلود نمیکنم ، تعداد عکس های مطالب زیاد هست ، فایل های دیگری هم دارم و همه رو با هم در یک هاست دانلود اپلود میکنم و بعد لینکشون رو قرار میدم

بعد من هم میخوام به صورت خودکار قرار بده چون مثلا نویسنده که میخواد مطلب رو بزاره تند تند عکسارو کپی پیست میکنه و میره

لینک به ارسال

بفرمائید آقا مرتضی

http://nasle9.ir/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86.html

نظرتونم راجع به قالب اگر بگین ممنون میشم :دی به غیر از لی اوت ، بقیش کار خودم هست

لینک به ارسال

ببینید برای عکس ها قطعه کد زیر رو ایجاد می کنه یا نه

link="file"

یعنی داخل سورس صفحه نگاه کنم ؟

نبود انگار

لینک به ارسال

بله نیست - باید هنگام درج تصویر اعمال کنید - در ضمن توی لینکی که دادید تصاویر لینک نداشتند که این هم به زمان درج تصویر در مطلب بر میگرده

اگر تعداد تصاویرتون زیاده بهتره از یه تمپلیت ثابت برای کپی استفاده کنید و فقط در اون نام عکس رو بذارید

لینک به ارسال

بله نیست - باید هنگام درج تصویر اعمال کنید - در ضمن توی لینکی که دادید تصاویر لینک نداشتند که این هم به زمان درج تصویر در مطلب بر میگرده

اگر تعداد تصاویرتون زیاده بهتره از یه تمپلیت ثابت برای کپی استفاده کنید و فقط در اون نام عکس رو بذارید

بله خب تصاویر که لینک نداشتند ، مشکل من هم همین هست که میخوام لینک خودشون روشون قرار بگیره

آخه من توی تالار تهران موزیک دیدم این مورد رو ، هر عکسی میزاشتیم ، حتی لینک دار هم میزاشتیم ، خودش اتومات لینک خود سایت میومد روش

واسه همینه که فکر میکنم راهی داشته باشه که مثلا یک کد رو توی حلقه ی پست اضافه کنم و خودکار تمامی عکس های داخل پست ها رو لینک بده

لینک به ارسال

میتونید با جی کوئری لینک دار کنید. البته با کد php هم میشه. کدوم مورد؟

لینک به ارسال

میتونید با جی کوئری لینک دار کنید. البته با کد php هم میشه. کدوم مورد؟

هرکدوم که بهتر هست و خودتون پیشنهاد میکنید :)

اگر هم وقت دارید هر 2تا رو برام بگین که دیگه ممنونتون میشم ، اطلاعات خودمم زیاد میشه :)

لینک به ارسال

خیلی ممنونم

الان من باید این کد ها رو چطور فراخوانی کنم ؟

چون من اصلا جاوا و جی کوئری بلد نیستم :)

اگر ممکنه توضیح بدین چطور فراخوانی و اجرا کنم اینارو

لینک به ارسال

کد زیر توی هدر یا فوتر:

<script>
$(document).ready(function(){
$('.art-post img').each(function(){
var src = $(this).attr('src');
$(this).wrap(
$('<a>').attr('href', src)
);
});
});
</script>

لینک به ارسال

من فکر کردم باید داخل یک فایل با فرمت جی اس بریزم بعد اون رو فراخوانی کنم و مشکلم با اون فراخوانی بود

نمیدونستم انقدر ساده هست

ببخشید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...