رفتن به مطلب

ست کردن ckeditor با فایل منیجر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بعد از کلی گشتن توی سایت های مختلف بالاخره ckeditor رو با یک فایل منیجر رایگان پیدا کردم

حالا میحوام برای شما هم بذارمش.

فقط چندتا توضیح هم بدم

بعد از اینکه فایل رو دانلود کردین برین به پوشه AjexFileManager و فایل ajex.js رو ویرایش کنید

به خط 45 و 46 و 47 برید. میتونید سایز و اسکین منیجر رو تغییر بدید. (اسکین فقط میتونه dark و light باشه)

برای تغییر مسیر منیجر از همون پوشه AjexFileManager به پوشه ajax و سپس به php بروید و فایل ajax.php رو ویرایش کنید.

به خط 50 برید و مسیر دلخواهتون رو بنویسید

مثال:

اگه شما میخواید که پوشه اصلی منیجر آدرس http://site.com/test/image/name/ باشه، فقط کافیه بین کوتیشن بنویسید test/image/name/

در ضمن مهم نیست که فایل منیجر کجا قرار داره

اگه مشکلی بود بگین

امیدوارم که به دردتون بخوره.

خداحافظ

ckeditor with AjexFileManager.zip

لینک به ارسال

سلام دوستان

من خودم به یه مشکلی خوردم :D

لطفا حرفه ای ها کمک کنن

من میخوام viewی منیجر به صورت پیشفرض روی لیست باشه

هر کاری میکنم نمیشه

در ضمن من فقط قسمت select منیجر رو لازم دارم

چطوری میتونم اونو از بقیه جدا کنم

یعنی نمیخوام منیجر قابلیت ساخت پوشه و حذف فایل ها رو داشته

اگه میشه اونم بهم بگین

ممنون

ویرایش شده توسط reza_t
لینک به ارسال

باید فایل js رو ادیت کنید.(البته خودم تابحال تست نکردم) ولی باید بخش ها رو توی فایل js مربوطه پیدا و حذف کنید.

لینک به ارسال

کلی از کدها رو حذف کردم ولی هیچ تغییری نمیکنه

البته امکاناتش از کار می افته ولی آیکوناش هنوز توی منیجر میمونه

اگه میشه شما یه تست بکنین، من رو هم راهنمایی کنین

ممنون

لینک به ارسال

برای مورد اول تا الان نشد، اما برای حذف اون آیکونهای ایجاد پوشه ار فایل index.htmlخط 23 رو حذف کنید:

<div class="folderMenu"></div>

لینک به ارسال

مرسی

این کد برای آیکون های بالا هست

برای آیکون های پایین سمت راست چکار کنم؟

در ضمن اون امکانات توی راست کلیک هم هست

چطوری راست کلیک رو هم غیر فعال کنم؟

لینک به ارسال

توی راست کلیک برای من چیزی نمیاد.

برای حذف نواز پایین این کد رو حذف کنید:

<div id="status"><div class="l"></div><div id="loading"></div><div class="r"><div></div></div></div>

لینک به ارسال

مرسی خیلی کمک کردین

برای شما راست کلیک از همون اول نمیومد یا بعد از اینکه کد رو حذف کردین اینجوری شد؟

چون برای من روی هر عکسی یا پوشه ای که راست کلیک میکنم یه منو باز میشه و تموم اون آیکونا داخلش هست

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان گرام؛

حدود سه سالی می‌شه که از ویرایشگر CKEditor استفاده می‌کنم، یعنی می‌کردم. CK ویرایشگر فوق‌العاده‌ای است و تو یکی از پست‌های قبلی،‌کلی تعریفش رو کردم، اما استفاده از این موجود نازنین رو به طور عام برای قاطبه دوستان توصیه نمی‌کنم. ویرایشگر CK علیرغم سهولت استفاده و ظاهر بصری بهتر در قیاس با ویرایشگر TinyMCE دو سه مشکل جدی دارد.

اول اینکه؛ به طور پیش‌فرض کلیدهای میان‌بر بسیاری از پلاگین‌ها را مایش نمی‌دهد. مثالی می‌زنم. اگر پلاگین‌های TablePress و Crayon و Download Manager و امثالهم را فعال کنید،‌کلید میان‌بر آنها را در ریدف‌های ویرایشگر نخواهید یافت. متولیان CK به طور پیش‌فرض از چهار پلاگین معروف WP Polls و NexGen Gallery و GD Star Rating و Viper پشتیبانی می‌کنند که این امر از منظر سهولت استفاده قدری مشکل‌زاست.

دوم اینکه؛ ویرایشگر CK شورت‌کدهای برخی پلاگین‌ها مانند TablePress و WP Filebase را تغییر می‌دهد و کارائی آنها را مخدوش می‌کند. به طور کلی هر پلاگینی که در شورت‌کدش از "/" استفاده کرده باشد با ویرایشگر CK دچار می‌شود.

و اما بعد...

البته جسارت نمی‌کنم و می‌دانم که راه‌های فنی متعددی برای رفع این مشکلات وجود دارد، اما برای قاطبه دوستان که مثل شمایان حرفه‌ای نیستند، استفاده از گزینه‌های دیگر را توصیه می‌کنم. همین دو هفته پیش دست از CKEditor‌ شستم و به ویرایشگر بدریخت پیش‌فرض وردپرس بازگشتم و البته پلاگین پایدار TinyMCE Advanced را برای توسعه قابلیت‌ها نصب و تنظیم کردم و خدا را شکر تا کنون راضی هستم.

و آخر اینکه؛ در رابطه با مدیریت فایلی که توصیه کردید، پیش تر از CKFinder که به طور رسمی توسط CKEditor منتشر شده است و تجاری است استفاده می‌کردم.

صرفا قصد انتقال تجربه داشتم و بس!

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

شما باید از افزونه هایی مثل ckfinder استفاده کنید.

من مدتها بود که دنبال یه راه حل برای آپلود عکس توی ckeditor بودم.هرچی گشتم مشکل حل نشد خیلی از افزونه ها هم پولی بودن.بالاخره مشکلم با این فیلم آموزشی حل شد.توصیه میکنم اگه شما هم مشکل منو دارید حتما این فیلم آموزشی رو دانلود کنید

clicksite.ir/article.php?id=59

یا روی این لینک کلیک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...