J4V4D

آپدیت وردپرس به 3.5 و از کار افتادن اسلایدر

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چون فکر کردم سوالم مربوط به مشکلات وردپرسه تو این قسمت مطرح کردم!

سایتی داریم به آدرس zard.66download.com که 2تا اسلایدر داره؛ یکی از اسلایدرهاش که در حال حاضر غیرفعالش کردیم، با نسخه 3.4.1 وردپرس بدون مشکل کار می کنه اما موقعی که نسخه 3.5 یا 3.6آلفا رو فعال کنیم اسلایدر ثابت می مونه و با کلیک روی گزینه های مربوط به اسلاید بعدی یا قبلی، مرورگر میره به ابتدای صفحه!! :blink:

حالا سوالم از دوستان اینه که آیا این مشکل مربوط به امکانات جدید اضافه شده به این نسخه از وردپرسه یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در نگارش جدید جکوئری وردپرس با جکوئری افزونه ها به مشکل برخورده

و بهتره برای تست در آدرسی دیگر وردپرس انگلیسی را نصب و پوسته را تست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با این مشکل مواجه شدم . جی کوئوری رو از ورزن قبلی برداشتم و بجای ورزن جدید جیکوئری ریختم تو هاست درست شد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در نگارش جدید جکوئری وردپرس با جکوئری افزونه ها به مشکل برخورده

و بهتره برای تست در آدرسی دیگر وردپرس انگلیسی را نصب و پوسته را تست کنید

ممنون، اما الان بحث تست کردن نیست چون می دونم که قالب روی نسخه های قبلی وردپرس جواب میده! فقط به نظر شما احتمال داره این مشکل تو نسخه بعدی وردپرس درست بشه؟

من هم با این مشکل مواجه شدم . جی کوئوری رو از ورزن قبلی برداشتم و بجای ورزن جدید جیکوئری ریختم تو هاست درست شد .

فک کنم این راه حل ما رو تا نسخه بعدی وردپرس کمک کنه! میشه بفرمایین دقیقا کدوم فایل ها و یا قسمت های وردپرس جدید رو باید جایگزین کرد؟؟ و آیا این جایگزینی مشکل جدیدی ایجاد نمی کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل جی کوئری بصورت پیش فرض از این طریق لود میشه :

http://SITE.com/wp-includes/js/jquery/jquery.js

فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد . امتحانش ضرر نداره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط marpeech
      سلام دوستان

من دنبال یه افزونه اسلایدر می گردم که بتونه اسلاید تمام صفحه و ریسپانسیو درست کنه. اما با یه شرط! و اون این باشه که توی تمام مرورگرها و دستگاه ها هم تمام صفحه باشه. الان من اسلایدر تمام صفحه دارم اما وقتی از توی اپرا نگاه میکنم تمام صفحه ست، توی موزیلا یه کمی از ارتفاعش کم میشه، توی کروم هم همینطور (در همه این موارد از عرض، تمام صفحه ست اما از ارتفاع کم و زیاد میشه). عرض اسلایدر رو هم 100% تعیین میکنم اما برای ارتفاعش راه حلی ندارم. ممنون میشم که راهنمایی کنید
    • توسط IFTHEN
      یه اسلایدر دارم، می خوام یک تگ مثل X رو تعریف کنم و هر پستی که این تگ (برچسب) رو داشت عکس شاخصش داخل اسلایدر صفحه اصلی نمایش داده بشه.
      ممنون می شم راهنمایی بفرمایید به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم.
    • توسط رهنمافرد
      سلام
      امیدوارم حالتون خوب باشه.
      دنبال افزونه ای هستم که آخرین مطالب (یا دسته ای خاص) رو به صورت اسلایدر متنی نمایش بده. به این صورت که برای چند ثانیه عنوان مطلب نمایش داده بشه و بعد عنوان مطلب بعدی نمایش داده بشه و الی آخر ...
      هرچقدر گشتم مدلی که ارائه شده بود شبیه کارکرد تگ marquee بود ولی من می خواهم عناوین چند ثانیه ای مکث داشته باشند و بعد عوض بشن نه این که به صورت scroll حرکت کنند.
      امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...
      ممنون می شم اگر همچین پلاگینی سراغ دارید معرفی کنید.
      خیلی خیلی متشکر
    • توسط kashmartarh
      با سلام خدمت دوستان
      بنده یک اسلایدر  ( لایر اسلایدر ) به قالب خود اضاف کردم و شرت کد پی اچ پی رو توی فایل هدر قالب گذاشتم
      ولی یک مشکل دارم
      اولین مشکل اینه ک اسلایدر رو تو همه صفحات سایت نمایش میده ( من مخوام فقط توی صفحه اصلی نمایش بده و صفخات دیگر مانند صفحات نوشته ها و برگه ها و غیره   نمایش نده )
      لطفا اگ میشه راهنمایی کامل کنید که چجوری این رو عملی کنم
    • توسط hbsoft
      با عرض سلام و خسته نباشید
      دوستان میخواستم بدونم افزونه اسلایدری موجود هست که تصاویر رو چوری تنظیم کنیم که تا فلان تارخ نمایش بده و وقتی زمان تموم شد یک عکس دیفالت نمایش بده؟
      پیشاپیش تشکر