رفتن به مطلب

آپدیت وردپرس به 3.5 و از کار افتادن اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

سلام

چون فکر کردم سوالم مربوط به مشکلات وردپرسه تو این قسمت مطرح کردم!

سایتی داریم به آدرس zard.66download.com که 2تا اسلایدر داره؛ یکی از اسلایدرهاش که در حال حاضر غیرفعالش کردیم، با نسخه 3.4.1 وردپرس بدون مشکل کار می کنه اما موقعی که نسخه 3.5 یا 3.6آلفا رو فعال کنیم اسلایدر ثابت می مونه و با کلیک روی گزینه های مربوط به اسلاید بعدی یا قبلی، مرورگر میره به ابتدای صفحه!! :blink:

حالا سوالم از دوستان اینه که آیا این مشکل مربوط به امکانات جدید اضافه شده به این نسخه از وردپرسه یا نه؟

لینک به ارسال

در نگارش جدید جکوئری وردپرس با جکوئری افزونه ها به مشکل برخورده

و بهتره برای تست در آدرسی دیگر وردپرس انگلیسی را نصب و پوسته را تست کنید

لینک به ارسال

من هم با این مشکل مواجه شدم . جی کوئوری رو از ورزن قبلی برداشتم و بجای ورزن جدید جیکوئری ریختم تو هاست درست شد .

لینک به ارسال

در نگارش جدید جکوئری وردپرس با جکوئری افزونه ها به مشکل برخورده

و بهتره برای تست در آدرسی دیگر وردپرس انگلیسی را نصب و پوسته را تست کنید

ممنون، اما الان بحث تست کردن نیست چون می دونم که قالب روی نسخه های قبلی وردپرس جواب میده! فقط به نظر شما احتمال داره این مشکل تو نسخه بعدی وردپرس درست بشه؟

من هم با این مشکل مواجه شدم . جی کوئوری رو از ورزن قبلی برداشتم و بجای ورزن جدید جیکوئری ریختم تو هاست درست شد .

فک کنم این راه حل ما رو تا نسخه بعدی وردپرس کمک کنه! میشه بفرمایین دقیقا کدوم فایل ها و یا قسمت های وردپرس جدید رو باید جایگزین کرد؟؟ و آیا این جایگزینی مشکل جدیدی ایجاد نمی کنه؟

لینک به ارسال

فایل جی کوئری بصورت پیش فرض از این طریق لود میشه :

http://SITE.com/wp-includes/js/jquery/jquery.js

فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد . امتحانش ضرر نداره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...