رفتن به مطلب

بلاک شدن سایت با Norton DNS

پست های پیشنهاد شده

دوستان شما هم تا حالا با این صفحه مواجه شدید ؟

Norton DNS میگه :

Norton DNS

Warning! Accessing this Web site is NOT allowed.

You attempted to access: HTTP://*********.COM

This is a known "File Sharing" web site which is blocked as specified by your web content filtering policy.

یکبار هم که CTRL+F5 بزنی میره .

لینک به ارسال

آره منم دیدم البته فقط موقعی که با اینترنت مخابرات وصل می شوم با ایرانسل مشکلی نداره فقط مخابرات گیر می ده

لینک به ارسال

برای انجمن این مشکل هست؟

من مخابرات و وایمکس مبین نت دارم مشکلی نبوده.

لینک به ارسال

نه مرتضی جان . واسه انجمن این مشکل پیش نمیاد . بعضی سایت ها گاهی اوقات اینطوری میشه . با ctrl + f5 هم سریع مشکل حل میشه . فقط نمیدونم مشکل از کجاست و نورتون این وسط حرف حسابش چیه :ی

لینک به ارسال

با سلام :)

به علت تنظیمات نادرست از شرکت مخابرات هست. شما زنگ بزنید به پشتیبانی و ازشون بخواید که IP بدن تا در بخش Connection تون در قسمت DNS ست کنید ( Altarnative یادتون نره بگیرید ) . علاوه بر اینکه مشکلتون بر طرف می شه سرعت تون هم کمی بهتر می شه.

لینک به ارسال

سلام آقای نامنی - اگر اشتباه نکنم شما باید ادمین پشتیبانی فارسی IPB باشید . به انجمن خوش اومدید .

به پشتیبانی مخابرات زنگ بزنم یا پشتیبانی وب سایت ؟

آی پی رو در کدوم قسمت دی ان اس ها وارد کنم ؟ همچین جایی رو پیدا نکردم . فقط 2 قسمت برای دی ان اس هست و دو قسمت برای آی پی که آی پی متصل به دی ان اس رو میخواد که لازم هم نیست پر بشه .

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

مرسی دوست عزیز

بله نامنی هستم .

اگر که هنوز مشکلتون بر طرف نشده شما به پشتیبانی خود مخابرات زنگ بزنید. موضوع رو شرح بدید کمک تون می کنند :)

ویرایش شده توسط VAHID216
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...