mmotlagh

پنل کاربری اعضای سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

می خواستم بپرسم آیا افزونه ای هست که برای اعضا یه پانل کاربری شبیه به چیزی که در همین انجمن داریم ایجاد کنه؟ یعنی هر عضوی یک محیطی برای دیدن مطالب ارسالی، دیدگاها و ... داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیر افزونه برای این موضوع نداریم.

حداقل تا الان منتشر نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش من تا به حال با بادي پرس و بي بي پرس کار نکردم و باهاشون آشنايي ندارم، ولي اگر يکيشون فروم ساز و يکي ديگه شبکه اجتماعي ساز هستند و به صورت افزونه روی وردپرس نصب می شن، پس حتما محيط کاربري هم براي اعضا درست ميکنند، در اين صورت آيا نميشه يکي از اينها رو نصب کرد و فقط از محيط کاربري که براي اعضا مي سازند و بخشی از امکاناتی که اضافه می کنند مثل ارسال مطلب استفاده کرد؟

در حقیقت با اینکار بشه محیط وردپرس رو کاربرپسند و کاربران را به همکاری تشویق کرد بدون اینکه واقعا یک فروم یا یک شبکه اجتماعی داشته باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه به همین راحتی نیست. وقتی بادی پرس رو نصب می کنید بخش شبکه ش فعال میشه و جزئی از سیستم میشه. شما باید بقیه بخش ها رو کلا حذف کنید که خیلی کار میبره و تغییر در کد هسته باید داده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Zahramz
      سلام. افزونه ای که پنل کاربری ای شبیه سایت www.khooger.com بده وجود داره؟ من user pro و MemberShip Pro رو تست کردم. یوزرپرو امکانات بیشتری داشت ولی ظاهرش خیلی خوب نبود و یه جاهایی باهاش به مشکل خوردم. ممبرشیپ پرو هم ظاهر بهتری داشت ولی امکاناتش کافی نبود. اگه دوستان افزونه ای میشناسن معرفی کنند ممنون میشم. البته اگه افزونه ی آماده ای وجود نداره و با هزینه میشه این کار رو کرد ممنون میشم اگه پیغام بدید.
    • توسط webtekar
      سلام من در حال طراحی یک سایت برای یک مدرسه روی وردپرس هستم.
      قرار هست که یک پنلی برای هر دانش آموز ایجاد بشه که دانش آموز بتونه نمرات و وضعیت درسی خودشو مشاهد کنه.
      چه افزونه ای هست که این امکان داشته باشه برای هر نام کاربری اطلاعات متفاوتی مثل نمرات را داخل پنل فرد قرار بدیم؟
      خیلی ممنون.