رفتن به مطلب

نشان ندادن نمایش نوارابزار هنگام مشاهده سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام تیکش خورده اما نیمیدونم چرا توی سایت نمایش داده نمیشه

کسی همچین مشکلی داشته ؟ توی گوگل سرچ کردم به چیزی نرسیدم تشکر

لینک به ارسال

یک کاربر جدید ایجاد کنید(برای تست) ببینید برای اونهم غیرفعال هست؟

لینک به ارسال

سلام تیکش خورده اما نیمیدونم چرا توی سایت نمایش داده نمیشه

کسی همچین مشکلی داشته ؟ توی گوگل سرچ کردم به چیزی نرسیدم تشکر

برای من چنین مشکلی پیش امده بود. البته وقتی که سایت را می دیدم نه وقتی وارد پیشخوان می شدم. البته این مشکلی وقتی پیش آمده بود که من بادی پرس را نصب کردم و بعد غیر فعال کردم اینجوری شد.

شما پوسته های جدید را که تا حالا داشتین بذارین کنار و یک پوسته جدید نصب کنید. من نصب کردم دیدم میاد. بعد فهمیدم بعضی که بادی پرس و یا بعضی از افزونه ها نوار ابزار تمام پوسته هایی که داشتم را یک جوری خراب کرده بود.

بعد می تونید از پوسته ای که اونو پاک و دوباره تو ساییتتون نصب کنید .

اگر مشکل شما هم مثل مشکل من بود که حل میشه.

لینک به ارسال

برای من چنین مشکلی پیش امده بود. البته وقتی که سایت را می دیدم نه وقتی وارد پیشخوان می شدم. البته این مشکلی وقتی پیش آمده بود که من بادی پرس را نصب کردم و بعد غیر فعال کردم اینجوری شد.

شما پوسته های جدید را که تا حالا داشتین بذارین کنار و یک پوسته جدید نصب کنید. من نصب کردم دیدم میاد. بعد فهمیدم بعضی که بادی پرس و یا بعضی از افزونه ها نوار ابزار تمام پوسته هایی که داشتم را یک جوری خراب کرده بود.

بعد می تونید از پوسته ای که اونو پاک و دوباره تو ساییتتون نصب کنید .

اگر مشکل شما هم مثل مشکل من بود که حل میشه.

راه حل دیگه ای نبود ؟

لینک به ارسال

راه حل دیگه ای نبود ؟

شما اول یک پوسته به صورت آزمایشی نصب کنید تا ببیند مشکل از پوسته است یا نه. 10 ثانیه بیشتر طول نمی کشه و ضرری هم به سایت وارد نمی کنه. ;)

لینک به ارسال

خیر نشد پوسته اصلی وردپرس رو فعال کردم نیومد !

یعنی تا حالا اصلا پوسته اصلی وردپرس را استفاده نکرده بودین ؟ منظورم پوسته ای بود که تا حالا در قسمت پوسته های شما نصب نبوده. یعنی یک پوسته نو که تا حالا نداشتید.

این مشکل بیشتر وقتی پیش میاد که یا پوسته ایراد داره یک افزونه ها تداخل دارند با هم دیگه. همانطور که گفتم یک پوسته جدید را امتحان کنید. اگر حواب نگرفتید کل افزونه هاتونو غیرفعال کتید. اگر نوار ابزار اومد. بعد یکی یکی فعال کنید تا ببینید کدام افزونه تداخل می کنه. اونوقت اونو دیگه نصب نکنید و از افزونه های شبیهش استفاده کنید.

لینک به ارسال

مشکل دوستمون حل شد

یک نفر تغییری در فایل functions پوسته داده بود!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...