رفتن به مطلب

ایندکس مطالبم از 1 دقیقه یه چند روز رفت !

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

با سلام و صبح بخیر خدمت دوستان

من چند تا سایت با وردپرس کار کردم. حتی یک بار هم از sitemap استفاده نکردم اما خوب بازدید از گوگل داشتم و تمام مطالبم زود تو گوگل ایندکس می شد. زیر 20 ثانیه

برای سایت جدید که از وردپرس شبکه بوده sitemap گذاشتم. برای ورود هم از صفحه اینترو استفاده کردم.

صفحه اینترو را برداشتم . بعد از مدتی ایندکس مطالبم پایین اومد. نمی دونم به خاطر اینترو بود یا نه ؟

تو وبمستر دنبال خطاهای سایت می گردم . نوشته خوبه سایت. اما یک خطا تو دسته بندی می گیره که اتفاقا 95% مطالبم تو اون دسته بندی هست. ( به پیوست گذاشتم )

با توجه به اینکه سایتهای قبلی من بدون اسیت مپ خوب ایندکس می شد. سایت مپ را نیز حذف کردم. یعنی افزونه سایت مپ را.

الان مطالب 5 روز پیش هنوز ایندکس نشده. در صورتی که تا 1 ماه پیش مطالبم زیر 1 دقیقه ایندکس میشد.

با افزونه wp-useronline نیز روبوتهای گوگل را ردیابی کردم. جالبه میان سایت و مطالب را می خونند اما تو گوگل ایندکس نمی شن.

حتی اگر تو گوگل جستجو کنید خواهید دید که بیشتر ایندکسها مربوط به برچسبها می باشد.

لینک جستجوی گوگل

دیگه نمی دونم چیکار کنم. مطالب را نیز اختصاصی کردم.

دامنه سایت : http://fa.ibforums.net

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

شما همون سایتتون رو تغییر دادید؟

بله. برای ساب دامین که از پوسته ای که با نرم افزار artisteer 3 درست کرده بودم استفاده می کردم که خوب جواب میداد. اما چون بعضی از عملیات از قبیل تغییر تعویض هیدر و پس زمینه را نداشت از پوسته twentyten استفاده می کنم. من قبلا هم برای سایتهای دیگه این تغییر را اعمال کردم. اما نمی دونم چرا رو این اثر منفی گذاشته. حال نمی دونم مشکل از کجاست . بعد این مشکل دیر ایندکس شدن مطالب را من الان 1 ماه دارم. تازه نیست و قاعدتا باید با این همه نوشته هایی که هر روز میذارم زود مطالب باید ایندکس شند . چون بروزرسانی همه روزه دارم.

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

تغییر پوسته میتونه در بحث ایندکس شما تاثیر بزاره. اگر تغییر آدرس هم داشتید اینهم موثره.

کلا تغییراتی که به بحث نمایش مربوط میشن روی ایندکس میتونن تاثیرات زیادی داشته باشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...