رفتن به مطلب

تعیین فونت برای Download Manager

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم بدونم چجوری می تونم برای افزونه معروف دانلود منیجر فونت تعریف کنم، راستی من همیشه این مشکل رو با افزونه ها دارم، میشه یه کم کلی تر توضیح بدید که اگه بخواییم برای یه افزونه فونت تعریف کنیم باید چیکار کنیم

لینک به ارسال

ببینید من فونتهایی رو که می خوام استفاده کنم توی قالبم فراخوانی شده و از این جهت مشکلی ندارم، مشکلم اینجاست که وقتی یه لینک دانلود با دانلود منیجر می ذارم ، فونت لینک دانلود یه چیزی تو مایه های آریال هست که می خواستم مثلا به فونت بی یکان که توی قالب فراخوانی شده تغییر پیدا کنه

لینک به ارسال

همونجوری که برای استایل قالب، اون فونت بخصوص رو فراخوانی کردید برای استایل اون افزونه هم فراخوانی کنید

حالا یا این افزونه دارای فایل استایل هست که در این صورت کار ساده هست

یا اینکه استایل این افزونه از داخل تک فایل پی اچ پی افزونه تبعیت می کنه که در این صورت یه مقدار دستکاری ساده در پی اچ پی انجام میشه

اگر لینک آنلاین بدید راحت تر میشه گفت

لینک به ارسال

مثلا توی این صفحه نگاه کنید، اونجا که لینک دانلود منیجر هست که نوشته "دانلود به صورت عکس" و "دانلود به صورت پی دی اف"

می خوام فونت این دو عبارت و اون عبارت زیریشون رو که نوشته این فایل تا کنون فلان بار دانلود شده رو عوض کنم

http://mobser.ir/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-nutrition-in-islam/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...