رفتن به مطلب

مشکل در بالاآمدن صفحه ی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام حضور دوستان عزیز

ببخشید می خواستم دوستان لطف کنن و دلایل دیر بالاآمدن صفحه ی اصلی سایت رو بفرمایند.

سایت من بعضی اوقات خیلی دیر بالا میاد و باید چندبار وارد بشی تا صفحه ی اول سایت رو ببینیم.

اینم آدرسش:

www.ansaralhosein.com

به نظر شما مشکل از چیه؟

از حجم سایته؟

از پهنای باند؟ از فونت btraffic ای که روی هاست نصب شده و در قالب استفاده کردم؟ یا ....

منتظر جوابهای شما برای رفع این مشکل هستم

ممنونم بسیار

لینک به ارسال

برای من راحت باز شد - اما مسئله از خیلی چیزهایی که خودتون هم گفتید بعضی هاشو ممکنه باشه

مثلاً اسلایدر ها خاصیت های مختلفی دارند - بعضی ها تا لود نشدن کامل یک تصویر به سراغ تصویر بعدی نمیرن

یا اسکرولر باکس های پایینی

اما در کل برای من به راحتی بالا آمد

لینک به ارسال

ببخشید

منظورتون از "اسکرولز باکس" باکسهای عمودی پایین صفحه هستن؟ یا 2 تا باکس افقی کنارهم در فوتر؟

ممنون

ویرایش شده توسط karaneha
لینک به ارسال

همونهایی که به صورت ریلی تصاویر و متون رو در پایین صفحه حرکت میدهند

سایتتون رو در اینجا معرفی کنید تا دوستان براتون بررسی جامع کنند:

لینک به ارسال

به نظر من که حجم سایتت یکم بالاست

البته نه انقدر که شما میفرمایید من که adsl 128 دارم 10 الی 15 ثانه طول کشید تو یه مقاله خوندم که میگفت اگه میخواهید بدونید حجم سایتتون برای بالا اومدن خوبه یا نه نفس خود را حبس کنید و روی لینک سایت کلیک کنید اگه قبل مردنتون سایت باز شد که تقریبا خوبه وگرنه که مثل خودتون که جان به جان افرین تسلیم کردید سایتتون نیز باید همینطوری شه :D

البته منظوری نداشتم :rolleyes:

ولی سرعت لود سایت شما برای من که خوب بوده

تو یه مقاله که نمیدونم چی بود خوندم نباید روی سایت اهنگ گذاشت که شما این کار را انجام دادید خوب میدونی که برای پخش اهنگ باید اهنگ روی کامپیوتر بارگذاری شه

شما باید بگید پهنای باندتون وترافیک ماهیانه چقدره

تعداد بازدید هاتون را هم بگید شاید از این دوتا هم باشه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام . ببخشید دوستان می خواستم بپرسم من که سایتم یک صفحه ی ورود داره چطوری میتونم با سایتهای رفع اشکالات و ... مثل chkme.com یا جی متریکس یا www.domaintools.com/seo-browser یا ... مشکلاتش رو رفع کنم؟ چون من وقتی آدرس صفحه ی داخلی سایت رو به این سایتها میدم، ارور میدن!؟؟؟

لینک به ارسال

چه خطایی میده؟

البته بهتر بود در تاپیک جدید مطرح میکردید

لینک به ارسال

با سلام مجدد. الآن ارور نمیده؛ ولی من می خوام صفحه ی داخلی سایت رو چک کنه نه صفحه ی ورود رو. من آدرس صفحه ی اول سایت رو میزنم ولی باز صفحه ی ورود رو نشون میده و اونو چک میکنه!

این آدرس صفحه ی اوله که از قسمت نوار آدرس کپی کردم : ( ولی اگه روش بزنید بازهم صفحه ی ورود رو نشون میده.)

http://ansaralhosein.com/index.php

باید چیکار کرد؟ آدرس صفحه ی اول سایت چیه؟ چه آدرسی رو وارد کنم تا صفحه ی داخلی سایت رو چک کنه؟

خیلی ممنون از همگی.

ویرایش شده توسط karaneha
لینک به ارسال

این به پوسته شما مربوط میشه و همچنین نحوه لود سایت شما در سرور

چون شما دارید با فرم کاربر رو وارد سایت میکنید و تا فرم ارسال نشه کاربر وردپرس رو نمیبینه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...