رفتن به مطلب

فارسی سازان پوسته های وردپرس بخوانند

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مدتی هست که وب سایتی در رابطه با وردپرس راه اندازی کردم به اسم ارتاباز و به ادرس artabaz.ir و قصد دارم به معرفی افزونه های ودپرس و دانلود پوسته هایی انگلیسی فارسی شده بپردازم به همین دلیل برای بخش فارسی سازی پوسته ها به چند نفر از دوستانی که تمایل به همکاری داشته باشن نیاز دارم .

شرایط همکاری :

1 - فارسی سازی استاندارد و کامل پوسته ها

2 - انتشار پوسته فقط از طریق وب سایت اینجانب

3 - به ازای هر سه پوسته ای که فارس سازی کنید و در سایت منتشر بشه می تونید یک پوسته پرمیوم فارسی سازی کرده و در سایت برای فروش قرار دهید و 90 درصد درامد حاصل از فروش رو به خودتون اختصاص بدید .( یعنی اگه یک پوسته پرمیوم هر چند بار خریداری بشه 90 درصد قیمتش به شما اختصاص پیدا میکنه معمولا قیمت ها بین 25 تا 35 تومان هست)

4 - قرار دادن کپی رایت وب سایت در فوتر به عنوان پارسی ساز به این شکل قرار میگیره ( پارسی سازی بدست : اسم شما عضو تیم آرتاباز )

5 - در تعداد پوسته هایی که منتشر می کنید هیچ محدودیتی وجود نداره و میتونید مثلا در یک روز 12 پوسته رایگان منتشر کنید و در همون روز 4 پوسته پرمیوم بزارید برای فروش

6 - به اسم خودتون در سایت کاربر ایجاد میشه و تمام پوسته هاتون به اسم خودتون در سایت منتشر میشه فقط توضیحاتش رو برای اینکه سئو سایت رعایت بشه خودم میزارم تو سایت البته شما توضیحات رو برام میفرستید .

7 - سلامتی شما

لطفا دوستانی که علاقه مند به همکاری هستن پیغام خصوصی بدن و در تاپیک اعلام کنن .

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...