رفتن به مطلب

اضافه نمودن قسمتی برای اخبار

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی میدونه چطوری میشه قسمتی به صفحه اول اضافه کرد وداخل آن مطالبی به عنوان اخبار نوشت که این مطالب فقط درهمان قسمت نشون داده بشه ودر قسمت آخرین مطالب نمایش داده نشه ؟

لینک به ارسال

دسته ایی (و یا تگی) با نام اخبار بسازید و طوری در پوسته تنظیم کنید که در اونجا و نه در جای دیگه نمایش داده بشه

لینک به ارسال

سلام ،

منهم میخواهم برخی از اخبار را در سایتم داشته باشم که فقط در صفحه اول نمایش داده شود اما از راهنمائی دوستمون نتونستم چیزی متوجه شوم . میشه آنرا بیشتر توضیح دهید . من تازه کار هستم . متشکرم

لینک به ارسال

در مورد پست اول - یک دسته می سازید به اسم اخبار - پست های خبری را در آن تولید می کنید - در صفحه ی نخست سایت (بسته به نوع قالب) تعیین می کنید که این پست ها در کدام قسمت صفحه اول نمایش داده شوند

برای عدم نمایش همین پست ها در باکس های دیگر صفحه ی اول باید برای این باکس ها Exclude کنید

حالا اینکه پوسته ی شما چه باکس هایی دارد منت نمیدونم

همچنین می تونید این پست ها را در ساید نمایش دهید

درمورد پست دوم - اگر می خواهید از مطالب سایر سایت ها بعنوان اخبار استفاده کنید از فید آر اس اس آن ها ورودی بگیرید

لینک به ارسال

سلام ،

منهم میخواهم برخی از اخبار را در سایتم داشته باشم که فقط در صفحه اول نمایش داده شود اما از راهنمائی دوستمون نتونستم چیزی متوجه شوم . میشه آنرا بیشتر توضیح دهید . من تازه کار هستم . متشکرم

بصورت پیش فرض که نوشته های شما صفحه اول نمایش داده می شود. اینکه چه حسنی داره فقط تو صفحه اول بیاد منم موندم ! کاربرای سایت دسته ها و منوهایی را پیگیری می کنند که شما تو شما تو صفحه برای دیدن می ذارید.

خوب یک دسته انتخاب کن برای اون. ام در منو و یا جای دیگه این دسته را نشون نده. به جز کسانی که از گوگل به مطالب شما در دسته لینک می شوند کاربرای ثابتتون اونارو فقط تو صفحه اول می بینند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...