رفتن به مطلب

بررسی سرعت اینترنت ایران

پست های پیشنهاد شده

خوب نیازی نیست من توضیح دهم چون همه از اینترنت دیزلی ایران سر در میارند.ولی بد نیست رتبه ایران بین 182 کشورد بدانید.رتبه ایران 168 است و متوسط سرعت آن 1.81 Mbps است.این در حالی است که نپال - پاکستان -هائیتی -سودان - میانمار و عراق در رتبه های بالاتر از ایران قرار دارند.واقعا آدم چی باید بگه.حالا این همه یک طرف و سرویس جدید گوگل فایبر یک طرف.شما در سال چه قدر برای اینترنت سالانه پرداخت می کنید. من خودم تقریبا 200 الی 300 هزار تومان خرج دارم.حالا شما با 120 دلار ماهانه می توانید در آمریکا می توانید اینترنت پرسرعت 1گیگابیتی ( آپلود و دانلود ) بدون افت سرعت + سرویس تلویزیون گوگل + مودم مخصوص + فاقد هرگونه محدودیت حجم و ترافیک + تی وی باکس و یک ترابایت فضای مجازی تحت عنوان گوگل درایو + تبلت نکسوس خریداری کنید.البته در آمریکا 120 دلار مبلغ ناچیزی است.در صورتی که در ایران چه قدر؟؟؟؟؟؟

برای دریافت آخرین رتبه سرعت اینترنت ایران به سایت زیر مراجعه کنید.

http://www.netindex....ad/allcountries

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

الان این تاپیک چه دردی دوا کرد ؟ لینک هم که خراب ! راستی منبع اینا چه سایتی هست ؟ :حالا شما با 120 دلار ماهانه می توانید در آمریکا می توانید اینترنت پرسرعت 1گیگابیتی ( آپلود و دانلود ) بدون افت سرعت + سرویس تلویزیون گوگل + مودم مخصوص + فاقد هرگونه محدودیت حجم و ترافیک + تی وی باکس و یک ترابایت فضای مجازی تحت عنوان گوگل درایو + تبلت نکسوس خریداری کنید.البته در آمریکا 120 دلار مبلغ ناچیزی است

لینک به ارسال

الان این تاپیک چه دردی دوا کرد ؟ لینک هم که خراب ! راستی منبع اینا چه سایتی هست ؟ :حالا شما با 120 دلار ماهانه می توانید در آمریکا می توانید اینترنت پرسرعت 1گیگابیتی ( آپلود و دانلود ) بدون افت سرعت + سرویس تلویزیون گوگل + مودم مخصوص + فاقد هرگونه محدودیت حجم و ترافیک + تی وی باکس و یک ترابایت فضای مجازی تحت عنوان گوگل درایو + تبلت نکسوس خریداری کنید.البته در آمریکا 120 دلار مبلغ ناچیزی است

این دیگه خیلی فضاییه ، تبلت اش رو فقط بخوای حساب کنی 199 دلاره . . .

اما من تو نارنجی خوندم ( یک سال پیش ) که گوگل چنین سرویسی رو با قیمت 99 دلار ، یک ساله میده ( فقط اینترنت یک گیگ )

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اینترنت هم مطمئن باشید تو ایران خیلی بخواد بالا بره 3-4 مگ هستش برای عموم ( سرعت بالاتر آگاهی مردم رو بالا میبره و این یکم خطرناک هستش برای آقایون )

لینک به ارسال

رتبه را در سایت http://www.netindex.com ببینید.در ضمن منبعش خود گوگل است.https://fiber.google.com/

لینک به ارسال

کلاً ایران تو بحث فناوری و ارتباطات 10 سال عقبه! سرعت خونگی الان ما، سرعت اوایل اینترنت در آمریکاست! یادمه اسفند ماه سه سال پیش یکی از مسئولان گفت: می خوایم سرعت اینترنت رو افزایش بدیم به طوریکه بیایم اول جدول. هنوز دارن تلاش می کنن!

لینک به ارسال

درسته.دارن این کار را انجام می دهند.ولی نه برای اول شدن.اینترنت ملی تا انجا که می دانم سرعت آن 2 مگ است.

لینک به ارسال

رتبه ایران 168 است و متوسط سرعت آن 1.81 Mbps است.

حتي اين عدد هم دروغ است !

خوب اگر سرعت اينترنت هر فرد 1.81 مگابايت باشد اين حرف درست است ولي حتي با يه حساب سر انگشتي هم معلوم مي شود از هر 100 نفر شايد تنها يك نفر چنين سرعتي را داشته باشد ان هم ناپايدار ! مثلا سرعت من 0.01 مگابايت است كه تقريبا 1/200 اين مقدار است !

لینک به ارسال

درسته.دارن این کار را انجام می دهند.ولی نه برای اول شدن.اینترنت ملی تا انجا که می دانم سرعت آن 2 مگ است.

تا اونجایی که من شنیدم گفتن حدود 20 مگ ، اما اصلا 1 گیگ ، شما با اینترنت ملی میخوای چیکار کنی دقیقا ؟

لینک به ارسال

این عدد که میانگین آن است.مثلا من اینترنت مخابرات اصفهان را دارم و فوق العاده ازش راضی هستم.سرعت 128 خریدم.ولی در بیش از 99 درصد دانلود ها سرعت آن 200 کیلوبایت در ثانیه است.خوب چنین سرویس دهنده ها در ایران کم است.در ضمن با اینترنت ملی هیچ کاری نمیشه کرد.اگر خبر های که به دست من رسیده باشد فقط دامنه های .ir را باز می کند و سایت های که سرورشون در داخل ایران باشد.خوب با این وجد حساب کنید چه سایت هایی را می شود باز کرد؟!؟!؟!؟

لینک به ارسال

والا من از هرجا اینترنت گرفتم سرعت 1مگش 700kb بیشتر نمیرفت جالبه 2مگشم که داشت همین سرعت بود چی میشد برسه به 800kb :huh:

لینک به ارسال

مثلا من اینترنت مخابرات اصفهان را دارم و فوق العاده ازش راضی هستم.سرعت 128 خریدم.ولی در بیش از 99 درصد دانلود ها سرعت آن 200 کیلوبایت در ثانیه است.

این رو قبول دارم. چون خودم هم دارم تجربه می کنم.

در ضمن با اینترنت ملی هیچ کاری نمیشه کرد.اگر خبر های که به دست من رسیده باشد فقط دامنه های .ir را باز می کند و سایت های که سرورشون در داخل ایران باشد.خوب با این وجد حساب کنید چه سایت هایی را می شود باز کرد؟!؟!؟!؟

قرار نیست در اینترنت ملی فقط دامنه های .آی آر باز بمانند! این طوری دیگه دستمون به هیجا نمیرسه! یک ماه پیش توی مجله وب خوندم قراره تا پایان سال 15% در ایران دارای اینترنت ملی بشن. و خودش گفته بود که این به معنی بسته شدن دامنه های دیگه نیست.

اگه قرار باشه این طوری باشه که میگی، پس دیگه سرور هم نمیشه گرفت! (اشتراکی یا اختصاصی)

لینک به ارسال

این یکم خطرناک هستش برای آقایون )

فقط یکم ؟

آقا تکلیف منو مشخص کنید

اگه اینترنت ملی بیاد دقیقا ما که سایت داریم باید چه خاکی سرمون کنیم ؟

آقا تکلیف منو مشخص کنید

اگه اینترنت ملی بیاد دقیقا ما که سایت داریم باید چه خاکی سرمون کنیم ؟

لینک به ارسال

والا من از هرجا اینترنت گرفتم سرعت 1مگش 700kb بیشتر نمیرفت جالبه 2مگشم که داشت همین سرعت بود چی میشد برسه به 800kb :huh:

والا اینترنت سمنان ( من دانشجو اونجام ) معمولا میرم کافی نت چون سرعتش بالاس ! تو اوج شلوغکی که کافی نت خیلی شلوغ بود سرعتش 1.73 بود ! از صاب بغازه پرسیدم گفت اینترنت ما 2 مگ هست !

من کلی تعجب کردم !! گفتم جمع کنیم خانوادگی بریم سمنان زندگی کنیم !!

لینک به ارسال

به نظر من اینترنت بین المللی ایران هرگز از سرعت زغالی بالاتر نمی ره دلیلش هم می تونید در حرف های چند شب پیش یکی از مسئولان در تلوزیون بیبید که گفتند سرعت اینترنت را بالا می بریم ولی نه اینکه سرعت اینترنت بین المللی را و این را هم بگویم که مسئولان از این راه درامد کسب می کنند و در اولین گفته ایشون که ازشون پرسیدند آیا قیمت این اینترنت زغالی کمتر می شود؟ گفتند که به نظر ما این قیمت زیادی نیست.

لینک به ارسال

شما وقتی می خواین از شیراز به تهران برسید، مسیرهای مختلفی دارید

در اینترنت هم همینه - وقتی یوزر در شیراز می خواهد سایتی را که سرور آن در تهران است ویزیت کند به جای اینکه در مسیر انتقال دیتا از کشور خارج شود می تواند مستقیماً و بدون خروج از کشور سایتی با سرور تهران را ویزیت کند - در واقع اینترنت ملی ایجاد مسیری برای ویزیت تو به تو بدون نیاز به گذر از بیرون است

شما فکر می کنید کسی که در برلین نشسته و می خواهد سایتی که سرور آن در هامبورگ است از مسیر سنگاپور عبور می کند؟

لینک به ارسال

حالا خوبه که بیشترین سرعت که 25.68 مگابایت هست را به مرکز تحقیقاتی اختصاص دادند

post-412-0-70877300-1360438335_thumb.png

لینک به ارسال

بوشهر،ای درد و بلات بخوره تو سر صدام.کمترین سرعتم ما داریم.یه بار دانشگاه خلیج فارس اومد اینترنت و از محدودیت برداشت.سرعت دانلودش تا 27 مگ میرفت.من خودم تا 5 مگ دانلود داشتم.بعدش شیرشو بستن :lol:

الاتم 128 داریم.زووووووووووووووور بزنه میرسه تا 30 یا 40.

کافی نت ها که وضعیت فغان.نوشتن تو رو خدا دانلود نکنین.سرعت تا 10 کیلو.

کافی نت های شما هم خوب حال میدن :P

راستی،چند وقت پیش،یکی از مسئولین اینترنتی و زیرساخت در مصاحبه با یه نفر تو تلوزیون گفت: اینترنتی که ما به کاربران عموم عرضه می کنیم تازه خیلی زیاده (منظور 5 کیلو) و به راحتی می تونن یه فایل pdf رو دانلود کنن.

آخه بی...عور.مثلا یه استاد دانشگاه باید 1 ساعت بشینه و دعا کنه تا 1 مگ دانلود بشه؟

لینک به ارسال

یکی از مسئولین اینترنتی و زیرساخت در مصاحبه با یه نفر تو تلوزیون گفت: اینترنتی که ما به کاربران عموم عرضه می کنیم تازه خیلی زیاده

اینو دقیقا پارسال هم گفتند. آخه اینا سرعت نت ایران رو با کشورهایی مث فلسطین و افغانستان مقایسه می کنند و همین که بر حسب باید می سنجند! مثلا الان که سرعت معمولی 4Kb هست میگن ما سرعت اینترنتمون 4096 بایته و این خیلی زیاد و عایه!

لینک به ارسال

ای خاک تو گور مسئولین محترم

لعنت خدا بر مسئولین که اینجوری ما رو گرفتار می کنند

آخه یکی نیست بگه بدبختا شما که فیلتر می کنید از یه طرف هم به مردم یادمیدین که برو از فیلتر شکن استفاده کن

الان سایت من فیلتر شده بخدا بازم نصف قبل آنلاین رو سایتم هست !! همشونم ایرانی هستند که از فیلتر شکن استفاده می کنند :D

بخدا موندم چی بگم به اینا

لینک به ارسال

من اگه با این سرعتم برم سفارت خونه بهم پناهنگی میدن :D

حدود 20 روز هست سرعت اینترنت 256 ام از دایل آپ ک تر شده زنگ هم میزنیم پشتیبانی میگن فیبر نوری پاره شده :mellow:

لینک به ارسال

آخه یکی نیست بگه بدبختا شما که فیلتر می کنید از یه طرف هم به مردم یادمیدین که برو از فیلتر شکن استفاده کن

راهکارهای ارائه VPN قانونی

البته زیاد به درد ما نمی خوره!! :huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...