سعید شعبانی

هزینه ماهیانه منابع یک سایت بزرگ چقدر است؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت شما.

می دونم جواب این سوالی که می خواهم بپرسم را کسی به طور دقیق نمی دونه ولی حدودش هم بگید ممنون میشم.

می خواستم بدونم که هزینه هاست, پهنای باند و نگهداری سایت هایی مانند فیسبوک, توییتر , ... چقدر است؟

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت شما. می خواستم بدانم که هزینه هاست, پهنای باند و نگهداری سایت هایی مانند فیسبوک, توییتر , ... چقدر است؟

این ها هرکدام یک یا چند دیتاسنتر اختصاصی یا تقریبا اختصاصی در نقاط مختلف جهان دارند. تعداد کارمندان و هزینه های آنها هم کم نیست. تجارت میلیارد دلاری هزینه های میلیارد دلاری هم می طلبد.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ها هرکدام یک یا چند دیتاسنتر اختصاصی یا تقریبا اختصاصی در نقاط مختلف جهان دارند. تعداد کارمندان و هزینه های آنها هم کم نیست. تجارت میلیارد دلاری هزینه های میلیارد دلاری هم می طلبد.

حدود منابعی که ماهیانه استفاده می کنند چقدر است؟ (هاست و پهنای باند)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حدود منابعی که ماهیانه استفاده می کنند چقدر است؟ (هاست و پهنای باند)

مصرف اینها در حد چندین اگزابایت هست که من حتی نوشتنشم بلد نیستم :D

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال که ذهنه من رو مشغول کرده ... این کارمند های فیسبوک دقیقا چه کاری انجام میدن !؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مصرف اینها در حد چندین اگزابایت هست که من حتی نوشتنشم بلد نیستم :D

خوب هزینه ماهیانه یک اگزابایت چقدر است؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث درآمد و این چیزها نیست و بحث فراتر از اینهاست. یک تجارت بین المللی هست که حتی دولت های کشورهای مختلف هم درش سهیم هستن. درآمدها هم اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد چون هیچ آماری حتی غیررسمی هم وجود نداره.

در مورد کارمندان هم از بحث کدنویسی و قابلیت ها تا بحث مانیتورینگ و نگهداری و... یکی دو بخش نیست. یک سلسله عملیات در بخشهای مختلف هست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب هزینه ماهیانه یک اگزابایت چقدر است؟

به پول ایران یا آمریکا ؟

به پول ایران بسته های تراول تا سقف برج میلاد به توان 1000

به پول آمریکا 1 بسته تراول که تو جیب هم راحت جا می شه !!!

شوخی کردم اما قابل محاسبه نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط \.:MbOy2050:./
      سلام دوستان عزیز ، خسته نباشید ، درخواست یه کدنویسی با هزینه رو داشتم ، ببینید من میخوام از صفحات بایگانی ها یعنی صفحات 2,3,4,5,..... متاتگ توضیحات ( description ) حذف بشه ، بایگانی ها که خودتون میدونید شامل صفحه اصلی ، دسته ها و برچسب ها میشه ، یعنی میخوام این متاتگ توی صفحه 1 بایگانی ها بمونه و از صفحات دیگه حذف بشه ، همچنین از افزونه سئو yoast استفاده می کنم. تشکر/..
    • توسط دکتر مهندس
      سلام به همه دوستان
      من قدیمها که با هاستینگهای خوب اشنا نبودم، با هاستینگ وب دیتا کار میکردم.
      حالا میخوام سایتهام رو از روی هاستینگ اینها انتقال بدم به هاستینگهای دیگه، ولی برای دادن بکآپ پول میخوان!!
      مثلا یکی از سایتها رو که الآن منقضی شده، قبل از انقضا بهشون گفتم بکآپش رو بدین گفتن فکر میکنم 5 یا 10 هزار تومن و الآن که منقضی شده میگن 25 هزار تومن. اونم برای یه هاست یک گیگ که حدود 200 مگ ازش پر شده بود.
      جالبش اینه که برای همین یک گیگ من حدود 90 هزار تومن پول داده بودم درحالیکه با این پول تو هاستینگهای خیلی بهتر میشه حدود 5 گیگ با سرعت بسیار بالاتر خدمات بسیار بهتر خرید.
      کسی میدونه چطوری میشه از این کلاهبرداریها شکایت کرد؟ و به کجا باید شکایت کرد؟
      قوانین مربوط به قیمت و نوع خدمات و ... ایناها رو از کجا میشه پیدا کرد و طبق اون قوانین ازشون شکایت کرد؟
      موچکرم
    • توسط Akbar
      امروز یکی از دوستانم یک سوالی ازم پرسید که ...
      اگه بخواد برای یک شرکت یک وبسایت راه اندازی کنه ولی بجای خرید هاست خودش یک سرور بخره و تو همون شرکت بزاره...
      حدودا هزینش چه مقدار میشه؟
      شرایطش چطوریه؟
      اصلا امکان پذیر هست یا خیر؟
      خیلی ممنون.