رفتن به مطلب

هزینه ماهیانه منابع یک سایت بزرگ چقدر است؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما.

می دونم جواب این سوالی که می خواهم بپرسم را کسی به طور دقیق نمی دونه ولی حدودش هم بگید ممنون میشم.

می خواستم بدونم که هزینه هاست, پهنای باند و نگهداری سایت هایی مانند فیسبوک, توییتر , ... چقدر است؟

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

با سلام خدمت شما. می خواستم بدانم که هزینه هاست, پهنای باند و نگهداری سایت هایی مانند فیسبوک, توییتر , ... چقدر است؟

این ها هرکدام یک یا چند دیتاسنتر اختصاصی یا تقریبا اختصاصی در نقاط مختلف جهان دارند. تعداد کارمندان و هزینه های آنها هم کم نیست. تجارت میلیارد دلاری هزینه های میلیارد دلاری هم می طلبد.

لینک به ارسال

این ها هرکدام یک یا چند دیتاسنتر اختصاصی یا تقریبا اختصاصی در نقاط مختلف جهان دارند. تعداد کارمندان و هزینه های آنها هم کم نیست. تجارت میلیارد دلاری هزینه های میلیارد دلاری هم می طلبد.

حدود منابعی که ماهیانه استفاده می کنند چقدر است؟ (هاست و پهنای باند)

لینک به ارسال

حدود منابعی که ماهیانه استفاده می کنند چقدر است؟ (هاست و پهنای باند)

مصرف اینها در حد چندین اگزابایت هست که من حتی نوشتنشم بلد نیستم :D

لینک به ارسال

یه سوال که ذهنه من رو مشغول کرده ... این کارمند های فیسبوک دقیقا چه کاری انجام میدن !؟

لینک به ارسال

مصرف اینها در حد چندین اگزابایت هست که من حتی نوشتنشم بلد نیستم :D

خوب هزینه ماهیانه یک اگزابایت چقدر است؟

لینک به ارسال

بحث درآمد و این چیزها نیست و بحث فراتر از اینهاست. یک تجارت بین المللی هست که حتی دولت های کشورهای مختلف هم درش سهیم هستن. درآمدها هم اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد چون هیچ آماری حتی غیررسمی هم وجود نداره.

در مورد کارمندان هم از بحث کدنویسی و قابلیت ها تا بحث مانیتورینگ و نگهداری و... یکی دو بخش نیست. یک سلسله عملیات در بخشهای مختلف هست.

لینک به ارسال

خوب هزینه ماهیانه یک اگزابایت چقدر است؟

به پول ایران یا آمریکا ؟

به پول ایران بسته های تراول تا سقف برج میلاد به توان 1000

به پول آمریکا 1 بسته تراول که تو جیب هم راحت جا می شه !!!

شوخی کردم اما قابل محاسبه نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...