رفتن به مطلب

مشکل با افزونه فرم تماس 7

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من افزونه فرم تماس نسخه 7 رو نصب کردم و صفحه فرم تماس درست کار میکرد و نمایش داده شد ولی وقتی فرم رو کامل میکنم و دکمه ارسال رو میزدم یک صفحه سفید ظاهر میشود و پیام ارسال نمی شد . چند بار هم افزونه رو غیر فعال و حذف و دوباره نصب کردم و مشکل برطرف نشد . لطفا بگید باید چیکار کنم

لینک به ارسال

باید برید تو تنظیمات > افزونه فرم تماس و از اونجا اطلاعات رو از قبیل ایمیل ها متن ها و ... رو تنظیم کنید

لینک به ارسال

کد زیر را در config قرار دهید و زمانی که صفحه سفید می شود ببینید آیا پیغام خطایی می دهد یا خیر...#

define('WP_DEBUG', true);

لینک به ارسال

سی پنل؟! منظورتونو متوجه نمیشم - اگر منظورتون اینه که روی پی سی خودتون هست پس احتمال داره که ایراد بخاطر این باشه که شما ایمیل folan@folan.com رو معرفی کردید و افزونه نمیتونه این کار رو انجام بده چون اصولاً سرویس ایمیل نداره

cf7 یه افزونه ی استیبل هست بنابراین صبر کنید تا زمانیکه آپلود کردید سایتتونو بعد ببینید باز هم این ایراد رو داره یا نه

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام دوستان.من وردپرسی تازه کارم اما جوابش پیش منه!

این همه اینجا استاد هست یکی نیست به دوستان بگه برای اجرای صحیح این فرم تماس نیاز به یک افزونه مکمل هست که اگه نباشه به هیچ عنوان کار نمیکنه اون افزونه

سرویس ارسال ایمیل SMTP

این افزونه را سرچ کنید دانلود کنید نصبش کنید و تنظیماتش رو از توی گوگل بگردید پیدا کنید اونوقت میبینید که فرم تماس قشنگ کار میکنه!

ویرایش شده توسط nazibazi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...