رفتن به مطلب

به هم ریختن صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

بله برای من هم درست شد

حالا اگه من افزونه کش رو فعال کنم دوباره خراب میشه؟ راستی من افزونه لود تصاویر به صورت جی کوئری (leazy load) رو هم غیرفعال کردم آیا ممکنه از اون هم بوده باشه؟

لینک به ارسال

از چه افزونه‌ی کشی استفاده میکنید ؟؟

فعال کنید و کش رو خالی کنید ببینید بازم مشکل ایجاد میشه یا خیر ..

لینک به ارسال

از چه افزونه‌ی کشی استفاده میکنید ؟؟

فعال کنید و کش رو خالی کنید ببینید بازم مشکل ایجاد میشه یا خیر ..

از w3 total chace

من فعال می کنم شما ببینید اگه مشکلی بود .بفرمایید.تشکر

لینک به ارسال

حالا افزونه رو فعال کردم و کش رو هم خالی کردم.حالا ببینید مشکلی هست؟(خالی کردن کش مرور گر رو فراوش نکنید)

لینک به ارسال

بجز صفحه اصل بقیه درست هستن

یعنی این افزونه باعث خرابی صفحه اصلی میشه؟ مشکل از چیه؟

من دوباره غیر فعالش کردم ببینید صفحه اصلی باز میشه؟

ویرایش شده توسط elshan
لینک به ارسال

بله الان درسته و بدون مشکل بالا میاد

یعنی خیال این افزونه شم.شما چیزی در مورد این به هم ریختگی سایت که مربوط بشه به این افزونه نمی دونید؟

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از ترکیب افزونه‌های DB Cache Reloaded Fix و Hyper Cache استفاده کنید ، معمولا بهتر جواب داده ..

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از ترکیب افزونه‌های DB Cache Reloaded Fix و Hyper Cache استفاده کنید ، معمولا بهتر جواب داده ..

تا حالا دیده بودین با فعال سازی افزونه کش صفحه اول خراب بشه؟

این افزونه ها که فرمودین چطوریه؟منظورم اینه که از افزونه قبلی قوی هستن؟

لینک به ارسال

فکر نمیکنم از افزونه باشه. بیشتر باید به سرور مربوط باشه.

لینک به ارسال

فکر نمیکنم از افزونه باشه. بیشتر باید به سرور مربوط باشه.

اگه به افزونه مربوط نیس پس چره وقتی فعاله اینجوری میشه.راستی الان صفحه اصلی سایت من واسه مشکلی که نداره؟

از افزونه هایی که آقا سعید گفتن استفاده کنم؟تنظیماتشون سخته؟

لینک به ارسال
اگه به افزونه مربوط نیس پس چره وقتی فعاله اینجوری میشه.راستی الان صفحه اصلی سایت من واسه مشکلی که نداره؟

من احتمال میدم مشکل از سرور بوده و حالا حل شده حالا با خالی کردن کش باید حل بشه ، کش رو خالی کردید حل نشد ؟

الان صفحه‌ی اولتون درست هستش ..

روی‌ هاست‌های اشتراکی ترکیب این 2 افزونه‌ بهتر جواب داده ، تنظیمات چندانی هم نداره ، پیشنهاد میکنم از همین استفاده کنید ..

لینک به ارسال

من احتمال میدم مشکل از سرور بوده و حالا حل شده حالا با خالی کردن کش باید حل بشه ، کش رو خالی کردید حل نشد ؟

الان صفحه‌ی اولتون درست هستش ..

روی‌ هاست‌های اشتراکی ترکیب این 2 افزونه‌ بهتر جواب داده ، تنظیمات چندانی هم نداره ، پیشنهاد میکنم از همین استفاده کنید ..

با این حساب من افزونه w3 رو پاک می کنم و افزونه هایی رو که فرمودین رو می نصبم.ذرسته؟

لینک به ارسال

بله درسته ، افزونه‌ی Hyper Cache Clear Link رو هم نصب کنید تا لینک خالی کردن کش افزونه براتون فعال بشه ..

لینک به ارسال

بله درسته ، افزونه‌ی Hyper Cache Clear Link رو هم نصب کنید تا لینک خالی کردن کش افزونه براتون فعال بشه ..

ایا جداول دیتابیس افزونه w3 رو باید دستی پاک کنم یا خودش پاک میشه؟

لینک به ارسال

غیرفعال کنید

بعد در phpmyadmin چک کنید اگر پاک نشد دستی حذف کنید.

لینک به ارسال

فکر میکنم لزومی به پاک کردن جداول نباشه ، افزونه‌ رو غیر فعال و حذف کنید و بعد افزونه‌های جدید رو نصب کنید ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...