رفتن به مطلب

مشکل با ثبت سایت در الکسا

python

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقتیه با وجود اینکه امار سایتم پایین نیومده اما الکسای سایتم رفته بالا اونم توی چند روز از 37 هزار جهان رفته به 50 هزار

دیشب توی پنل الکسا سایتمو حذف کردم بعد که اومدم دوباره ثبتش کنم دیگه نمیتونم

کدهایی رو هم که داده قرار دادم هم فایل رو و هم تگ رو

یه پیغام که میده اینه:

Status: btn-SL-claimed.gif This site was claimed using the "File" method.

یکیشم این:

There was an internal error verifying your site.

Please

1. 1. Try verifying again
  2. 2. If the problem persists, please contact Alexa Support.

توی این تصویرم مشخصه:

post-850-0-04883100-1360487971_thumb.png

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

اون بالا رفتن عدد ها تو الکسا برا سئو بیش از حده که اول گوگل جریمت کرده بعد هم الکسات رفته بالا...

سایت ها هم تا جایی که من یادمه خودشون میرن زیره ذربین الکسا !!

لینک به ارسال

اون بالا رفتن عدد ها تو الکسا برا سئو بیش از حده که اول گوگل جریمت کرده بعد هم الکسات رفته بالا...

سایت ها هم تا جایی که من یادمه خودشون میرن زیره ذربین الکسا !!

بله درسته حدودا از یک ماه پیش ورودی گوگلم از 4000 در روز اومده به 150تا در روز هر کاریم میکنم درست نمیشه

میشه یه راهنمایی بکنید؟که چیکار کنم؟

لینک به ارسال

از طریق تماس با اونها ارتبط برقرار کنید و موضوع رو اطلاع بدید تا بررسی کنن.

لینک به ارسال

سلام

فایل index.php رو باز کنید و دقیقا قبل از بسته شدت تگ </head> کد رو قرار بدید شاید ثبت بشه .

موفق باشید

لینک به ارسال
بله درسته حدودا از یک ماه پیش ورودی گوگلم از 4000 در روز اومده به 150تا در روز هر کاریم میکنم درست نمیشه

میشه یه راهنمایی بکنید؟که چیکار کنم؟

من که نمیدونم موضوع سایت تون چیه ولی با فرض اینکه درباره دانلود باشه پیش میریم .

تو نوشته هاتون کلمه دانلود رو زیاد تکرار نکنید و مطالب تون رو برای کاربران بنویسید و نه برای گوگل ! توضیحات لازم برای اون نرم افزاری که گزاشتید رو بنویسید و تموم نه اینکه بنویسید دانلود نرم افزار فلان که یکی از بهترین نرم افزارهای دانلود شده در اه اخیر است و شما برای دانلود ان از سایت دانلود رایگان فلان باید به ادامه مطلب مراجعه کنید . بجاش بنویسید : نرم افزار فلان یکی از برترین نرم اهای ماه احیر می باشد برای دانلود این نرم افزار به ادامه مطلب بروید .

و احتمالا بک لینک خریداری کردید که کار درستی نیست دیگه تمدیدشون نکنید .

لینک به ارسال

من که نمیدونم موضوع سایت تون چیه ولی با فرض اینکه درباره دانلود باشه پیش میریم .

تو نوشته هاتون کلمه دانلود رو زیاد تکرار نکنید و مطالب تون رو برای کاربران بنویسید و نه برای گوگل ! توضیحات لازم برای اون نرم افزاری که گزاشتید رو بنویسید و تموم نه اینکه بنویسید دانلود نرم افزار فلان که یکی از بهترین نرم افزارهای دانلود شده در اه اخیر است و شما برای دانلود ان از سایت دانلود رایگان فلان باید به ادامه مطلب مراجعه کنید . بجاش بنویسید : نرم افزار فلان یکی از برترین نرم اهای ماه احیر می باشد برای دانلود این نرم افزار به ادامه مطلب بروید .

و احتمالا بک لینک خریداری کردید که کار درستی نیست دیگه تمدیدشون نکنید .

موضوع سایت من تفریحی هستش

توی این چند وقتم روی سئوش کار کردم اما متاسفانه نتیجه ای نداشته

الکسارو درست کردم

اما برای خروج از این بحران چیکار باید بکنم؟

بک لینکم خریداری نکردم

لینک به ارسال

موضوع سایت من تفریحی هستش

توی این چند وقتم روی سئوش کار کردم اما متاسفانه نتیجه ای نداشته

الکسارو درست کردم

اما برای خروج از این بحران چیکار باید بکنم؟

بک لینکم خریداری نکردم

سلام

سایت شما که تفریحی هستش بیشتر در معرض اینجور مشکلا هستش

اکثر سایت های تفریحی کپی و پست هستن و بالا رفتن بازدید و ورودی گوگل خیلی سخته تو اینجور سایت ها

اتین اواخر هم تا دلت بخواد سایت تفریحی ایجاد شده که اگر بخوای بشماری فک کنم به ازای هر 2 نفر استفاده کننده از اینترنت 1 سایت تفریحی هستش !!!

برای موفق شدن یک سایت تفریحی خیلی باید تلاش کنی :

آپدیت منظم و زیاد ( حداقل 10 پست روزانه )

کپی نکردن

جذابیت و امکانات

درگیر کردن کاربر توی سایت ( مثلن فروم زدن یا با دیدگاه ها )

مطالب جدید و داغ

و خیلی چیزای دیگه که مهم هستن رو باید در نظر بگیری تا سایتت بتونه موفق بشه

لینک به ارسال

سلام

سایت شما که تفریحی هستش بیشتر در معرض اینجور مشکلا هستش

اکثر سایت های تفریحی کپی و پست هستن و بالا رفتن بازدید و ورودی گوگل خیلی سخته تو اینجور سایت ها

اتین اواخر هم تا دلت بخواد سایت تفریحی ایجاد شده که اگر بخوای بشماری فک کنم به ازای هر 2 نفر استفاده کننده از اینترنت 1 سایت تفریحی هستش !!!

برای موفق شدن یک سایت تفریحی خیلی باید تلاش کنی :

آپدیت منظم و زیاد ( حداقل 10 پست روزانه )

کپی نکردن

جذابیت و امکانات

درگیر کردن کاربر توی سایت ( مثلن فروم زدن یا با دیدگاه ها )

مطالب جدید و داغ

و خیلی چیزای دیگه که مهم هستن رو باید در نظر بگیری تا سایتت بتونه موفق بشه

این چیزایی که گفتین کاملا درسته

اما ببینید سایت ما چون تفریحی هست مجبوریم مطالب رو از یه منبعی منتشر کنیم

خودتون تصور کنید من اگه بخوام روزی مثلا 10تا پست ارسال کنم مطالب رو باید از کجا بنویسم؟

مثلا یه اخبار رو که نمیتونم از خودم در بیارم باید یه اتفاقی بیافته و ما هم یه جایی ببینیم و مطلع بشیم تا بتونیم اون خبر رو توی سایت باز نشر کنیم

وگرنه چطوری باید یه خبر رو اضافه کنیم؟؟؟؟

یا حتی توی یه سایت تخصصی مثلا وردپرسی که یکی یه افزونه ای رو میبینه و وقتی که دید اون افزونه به درد بخوره میاد و اون افزونه رو توی سایتش معرفی میکنه

اسم اینم کپی میشه؟

اگه اینجور چیزا کپی محسوب بشه که کلا نباید سایت راه اندازی کرد و هیچکس نمیتونه مطلب منتشر کنه

من خودم خیلی از سایت های بزرگی رو دیدم که مطالبشون کاملا کپی هست حتی عنوانشم تغییر نمیدن اما توی جستجو توو صفحات اولا!!!

لینک به ارسال

ببینید این موضوع همیشه پایدار نیست . سایت های کپی بردار بالاخره یک روز جریمه میشن .

اما این مورد که میفرمایید در سایت هایی بیشتر اتفاق میافته که سایت کپی بردار خودش اعتبارش بالاست و وقتی یک مطلب رو کپی میکنه زودتر از منبع ایندکس میشه و به نام اون سایت ثبت میشه . واسه همین در نتایج اول نشون داده میشه . یا اینکه کلیک خور اون سایت بالاتره تو گوگل (بدلیل اعتبار بالاترش پیش کاربرا) و گوگل اینطوری میفهمه که اون لینک ارزشش بیشتره .

لینک به ارسال

یا حتی توی یه سایت تخصصی مثلا وردپرسی که یکی یه افزونه ای رو میبینه و وقتی که دید اون افزونه به درد بخوره میاد و اون افزونه رو توی سایتش معرفی میکنه

اسم اینم کپی میشه؟

اگه اینجور چیزا کپی محسوب بشه که کلا نباید سایت راه اندازی کرد و هیچکس نمیتونه مطلب منتشر کنه

من خودم خیلی از سایت های بزرگی رو دیدم که مطالبشون کاملا کپی هست حتی عنوانشم تغییر نمیدن اما توی جستجو توو صفحات اولا!!!

یادمه اولین باری که وبلاگ ساختم همش مطلب کپی میکردم و ....

دوستم خیلی وقت بود تو نت بود همش بهش میگفتم چرا برای من بازدید نمیاد و ...

برگشت بهم گفت چون تو فقط کپی میکنی

هرچی اسرار کردم بگو یعنی چی و چطوری مثل تو سایتمو ( وبلاگ ) ببرم بالا نگفت

اما آخر فهمیدم منظورش این بود که کپی کن اما دقیقن نه همونی که کپی میکنیرو انتشار بدی

بعدش اینکه قرار نیست همه مطالبت کپی باشه که اگه اینطوری باشه خب اصم اسپم شناخته میشی

حداقل اگر 5 تا مطلب کپی میزاری ، 2 تا هم خودت مطلب ایجاد کن و مطالبتو بازنویسی کن و تغییر بده درش تا گوگل نفهمه که کپی هست !

من خودم تا 1 سال پیش سایت تفریحی داشتم رتبه 36 ایران هم بود تقریبن 99% مطالبش هم کپی بود اما خب درسته کپی بود اما با گفته های بالا کلی روشون کار میکردم

مثلن روزی حدود 50 تا مطلب ارسال میکردم که با افزونه اتوماتیک بود اما 5 تا هم مطلب خودم مینوشتم که هیچوقت گوگل نفهمید و همیشه هم بالاترین ها توی جستجو بودم

سایت داشتن کاری نداره سایت رو چرخوندن مهمه که اگر یه کم به گفته هام دقت کنی کاملن میفهمی باید چیکار کنی

لینک به ارسال

یادمه اولین باری که وبلاگ ساختم همش مطلب کپی میکردم و ....

دوستم خیلی وقت بود تو نت بود همش بهش میگفتم چرا برای من بازدید نمیاد و ...

برگشت بهم گفت چون تو فقط کپی میکنی

هرچی اسرار کردم بگو یعنی چی و چطوری مثل تو سایتمو ( وبلاگ ) ببرم بالا نگفت

اما آخر فهمیدم منظورش این بود که کپی کن اما دقیقن نه همونی که کپی میکنیرو انتشار بدی

بعدش اینکه قرار نیست همه مطالبت کپی باشه که اگه اینطوری باشه خب اصم اسپم شناخته میشی

حداقل اگر 5 تا مطلب کپی میزاری ، 2 تا هم خودت مطلب ایجاد کن و مطالبتو بازنویسی کن و تغییر بده درش تا گوگل نفهمه که کپی هست !

من خودم تا 1 سال پیش سایت تفریحی داشتم رتبه 36 ایران هم بود تقریبن 99% مطالبش هم کپی بود اما خب درسته کپی بود اما با گفته های بالا کلی روشون کار میکردم

مثلن روزی حدود 50 تا مطلب ارسال میکردم که با افزونه اتوماتیک بود اما 5 تا هم مطلب خودم مینوشتم که هیچوقت گوگل نفهمید و همیشه هم بالاترین ها توی جستجو بودم

سایت داشتن کاری نداره سایت رو چرخوندن مهمه که اگر یه کم به گفته هام دقت کنی کاملن میفهمی باید چیکار کنی

ممنون داداش

منظورتو کاملا فهمیدم

بازم یه دنیا ممنون از راهنماییات

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...