رفتن به مطلب

مشکل در انتخاب افزونه سئو و سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من وردپرسم از افزونه های Google XML Sitemaps و All in One SEO Pack استفاده میکنم.

لازم به ذکر است که با افزونه سئو من سایتم سئو 100% داره ( http://chkme.com/)

حالا من مجبورم به علت اینکه افزونه Google XML Sitemaps خوب کار نمینه از افزونه Yoast WordPress SEO استفاده کنم.

حالا سوال من :

1- با تغییر سایت مپ من لینک سایت مپم تغییر کرده و باید لینک جدید رو توی robots.txt بزارم ، آیا این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

2-افزونه Yoast WordPress SEO بخش سئو هم داره ، آیا باید All in One SEO Pack رو غیر فعال کنم و از این پس توضیحات افزونه Yoast WordPress SEO رو تکمیل کنم؟

الان موندم چیکار کنم ؟!

لینک به ارسال

1 - چاره ایی ندارید - مپ های جدید رو در روبوت و وبمستر معرفی کنیید

2 - افزونه Yoast WordPress SEO سئو هم داره (خب اصولاً برای سئو هست) - بله باید اون یکی رو غیر فعال کنید و از یاست استفاده کنید

لینک به ارسال

1 - چاره ایی ندارید - مپ های جدید رو در روبوت و وبمستر معرفی کنیید

2 - افزونه Yoast WordPress SEO سئو هم داره (خب اصولاً برای سئو هست) - بله باید اون یکی رو غیر فعال کنید و از یاست استفاده کنید

با غیر فعال کردن All in One SEO Pack تکایف پست های قبلی که دادم چی میشه ؟ آخه اونا الان ایندکس شدن به شیوه اون افزونه اگه بخوام غیرفعال کنم که داغوون میشم ! :blink:

لینک به ارسال

فکر کنم امکان ایمپورت از all in one رو داشته باشه - تست می کنم و می گم و صبر کنیم ببینیم دیگران چه نظری میذارن

لینک به ارسال

بله حق با شماست در بخش درون‌ریزی بخشی است که میتوان از درون ریزی از All-in-One SEO استفاده کرد.ممنون.

فقط از وقتی افزونه All in One SEO Pack رو غیر فعال کردم سئو سایت به 68% رسید !!!

همچنین تیتر خبرهایی که به واسطه این افزونه ایجاد شده بود تغییر کرده !

اینا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

لینک به ارسال

- تیتر ها بدلیل این تغییر کرده که قالب تایتل yoast و all in one با هم تفاوت داره - اگر بتونید درقیقاً همون قالب رو بذارید مشکل به مرور حل میشه

- در مورد اعداد و ارقام اون سایت ها هم زیاد اهمیت ندید - به هر حال سایت ها باید نون بخورن مثل من و شما - از الگوریتم هایی استفاده می کنند که معلوم نیست چقدر درست یا نادرست باشه

--------

سایت شما تاجاییکه یادم مونده درباره اخبار استانی بود. اگر روی خبرها و موضوعات کاملاً استانی زوم کنید خیلی جهشی تر جلو میرید - اونقدر که دیگه نیازی به سایت های محاسباتی نخواهید داشت

لینک به ارسال

- تیتر ها بدلیل این تغییر کرده که قالب تایتل yoast و all in one با هم تفاوت داره - اگر بتونید درقیقاً همون قالب رو بذارید مشکل به مرور حل میشه

ممنون از راهنمایی هاتون

فقط باتوجه به اینکه من افزونه رو درون ریزی کردم خیلی خودجوش عنوان SEO ثبت شده و عنوان رو به کل تغییر داده.

اگه بخوام حذف کنم و مثل تیتر های قبل کنم باید تک تک عنوان های SEO رو تغییر بدم تا تیترهام دقیقا مثل اون موقه باشه.

مثلا تیتر قبلی : نام سایت l تیتر مطلب

تیتر جدید : تیتر مطلب

با این افزونه نام سایتم حذف شده.البته این فقط توی عنوان سئو هست و خود تیتر خبر هیچ تغییری نکرده.

امروز بازدید سایتم به شدت کسر شد و به 500 بازدید صفحات رسید !!! :huh:

به نظرتون چیکار کنم.sitmap این افزونه فوق العاده هست ! من فقط بخاطر نقشه سایت مجبور شدم این افزونه رو نصب کنم وگرنه با all in one هیچ مشکلی نداشتم و 12 ساعته صفحاتم ایندکس میشد !

لینک به ارسال

در یاست هم می تونید تیتر رو به همون شکل داشته باشید

عنوان ها و متاها - تب پست

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%

درباره ی افت ویزیتور هم به این دلیل بعید میدونم باشه - چون به این سرعت تاثیر نمی کنه - در چند روز اخیر رنکینگ خیلی از سایت ها جابجا شده

لینک به ارسال

در یاست هم می تونید تیتر رو به همون شکل داشته باشید

عنوان ها و متاها - تب پست

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%

پیشنهادتون رو انجام دادم اما همچنان تیترها همونجورین و بدون نام سایت هست.

این بخاطر این هست که افزونه به صورت خودجوش اومده عنوان SEO رو پر کرده و از تیتر خبر استفاده کرده.

اگه برم تو ویرایش و عنوان SEO رو پاک کنم اونوقت پیشنهاد شما عملی هست.

الان تا عنوان SEO رو پاک نکنم همینجوریه :wacko:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...