• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
websafa

فشار آمد بیش از حد روی سرور

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.خسته نباشید.سایت من بازدید بالایی نداره.و روی هر سرور میرم میگن مصرفش خیلی بالاس.علتشو برام پیدا کردن معلوم شد از پیوند های یکتامه.افزونه

P3 - Plugin Performance Profiler

نصب کردم.دیدم 70 درصد منباع رو داره افزونه wp-jalali استفاده میکنه.به نظر شما بزرگواران باید چیکار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو گوگل به مشکل میخورم افزونه wp-jalali رو غیر فعال کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

متاسفانه افزونه wp-jalali خیلی مصرف رو بالا میبره

غیر فعال کن ببین بازم مصرف بالا هست یا نه

اگر نیاز خاصی نداری میتونی کلن غیر فعالش کنی جلالی رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو ایندکس گوگل به مشکل نمیخورم؟چون آدرسام به اینصورت ایندکس شدن xxx.xx/1391/11/22

اگه غیرفعال کنم میشه xxx.xx/2013/02/14

مشکل ایجاد نمیشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون میشم دوستان یه راهی جلوپام بزارن :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر مشکلدارید مبجورید غیرفعال کنید و این مشکل در پیوند یکتا هم بعد مدتی از بین میره.

هر چند بهتر بود پیوند یکتای سرراستی انتخاب می کردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منابع

منابع

منابع

این منابع خوره ی جون وردپرسی هاست.قبلا بارها درمورد این موضوع گفتگو شده.

بهترین حالت ممکن اینه که بری روی سرویس های مخصوص وردپرس که هزینه ی اون یکم بالاست

لازم به ذکر هست که از افزونه کش استفاده کن و برای بررسی بیشتر لیست افزونه های فعالت رو اعلام کن تا بهتر بشه بررسی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از fcgi در هاست و امکان استفاده از memcached در افزونه های کش وردپرس می تونه خیلی به شما کمک کنه به شرطی که هاست شما این امکان را داده باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.ممنو از پاسختون.بس به نظرتون غیرفعال کنم؟آدرس های ایندکس شده چی؟ضرر نداره؟

اینم از افزونه ها

All in One SEO Pack

فرم تماس نسخه 7

Google Rich Snippets

Google XML Sitemaps

IBinc Performance Optimizer Plugin (Shared on www.FreeScript.ir)

My Category Order

P3 (Plugin Performance Profiler)

SEO Friendly Images

wp-jalali

WP-Optimize

WP-PageNavi

WP-PostViews

WP Hide Post

ممنون از راهنمایی های مفید

افزونه کش نصب کردم.ولی مشکل من اساسی تر از این حرفاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال اینکه از WP-PostViews باشه هست. این یکی را غیر فعال کنید و لود سرور را بررسی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال اینکه از WP-PostViews باشه هست. این یکی را غیر فعال کنید و لود سرور را بررسی کنید.

خب ممکنه این دوستمون با غیرفعال کردن برخی افزونه ها به مشکل بخوره

لطفا اگه دوستان افزونه ای مشابه با افزونه مشکل دار سراغ دارن معرفی کنند تا دوستان به مشکل نخورند...

ممنون ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب ممکنه این دوستمون با غیرفعال کردن برخی افزونه ها به مشکل بخوره

لطفا اگه دوستان افزونه ای مشابه با افزونه مشکل دار سراغ دارن معرفی کنند تا دوستان به مشکل نخورند...

ممنون ;)

افزونه WP-PostViews کار خاصی انجام نمی دهد جز اینکه تعداد بازدید از هر پست را نمایش می دهد. این افزونه معمولا فشار به سرور می آورد و حذف آن هم مشکلی ایجاد نمی کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مواقعی WP-PostViews خیلی منابع مصرف میکنه.من چیزی توی افزونه ها ندیدم.پیشنهاد میکنم از قالب خود وردپرس استفاده کنی و چند روز این حالت بمونه و باز هم جک کن ببین منابع مصرف داری.

البته شیوا هاست هم که پیشنهاد استفاده از fcgi رو دادن من شخصا تجربه کردم و به شدت ازش راضی بودم اما هاستت و تجربت باید بالا باشه برای این موضوع.

لازم به ذکر است به جای افزونه WP-PostViews میتونید از افزونه Post Views Count استفاده کنید

ویرایش شده در توسط amir1909

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری