سعید شعبانی

حذف بخش هایی از ویرایش نوشته برای نویسندگان

3 پست در این موضوع قرار دارد

من می خواهم در بخش ویرایش مطالب وردپرس چند بخش را فقط برای نویسندگان سایت که با عنوان مشارکت کننده عضو شده اند حذف کنم.

مثلا بخش برچسب ها را حذف کنم حتی در بالای صفحه در بخش تنظیمات صفحه هم نتوان آن را بازگرداند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد اول من افزونه ی user role‌ است چون قدرت مانور بسیار بالایی داره - می تونید گروه های کاربری جدید با دسترسی های خیلی خاص ایجاد کنید

اما:

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/remove_meta_box

و

http://www.johnparris.com/how-to-remove-wordpress-post-meta-boxes/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ادامه مطلب قبلی:

با تابع current_user_can میتوانید سطح کاربر را بررسی و تغییر لازم رو با تابع معرفی شده بدهید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام 
      دوستان ؛
      بنده و مدیر وبسایت گاها پست منتشر میکنیم ، اما به یک نویسنده ثابت که حداقل در روز یک پست منتشر کنه نیاز داریم . (درحال حاضر برای دریافت بازخورد ، فقط یک نویسنده)
      حقوق نویسنده :
      به صورت ماهانه پرداخت میشود و به ازای هر پست با شرایط زیر (3000 تومان)
      شرایط نویسنده :
      1- فعالیت وبسایت در زمینه طراحی برند ، هویت بصری و گرافیک هست ، بنابراین برای کیفیت پست های ارسالی قاعدتا باید به طراحی و گرافیک تا حدودی تسلط داشته باشید
      2- آشنایی کافی با نرم افزار فتوشاپ . (جهت ویرایش ساده و جزئی تصاویر پست ها) .
      3- تسلط کافی به زبان انگلیسی (جهت ترجمه مطالب از وبسایت ها خارجی)
      شرایط پست های ارسالی :
      1- تعداد کلمات بین 350 تا 500 یا بیشتر . (از ، با ، در ، به ، جز کلمات محسوب نمی شود)
      2- هرگز از بیان محاوره ای استفاده نشود . به عنوان مثال به جای (نظرتون در مورد این مطلب چیه ؟) از (نظر شما درمورد این مطلب چیست؟) استفاده شود.
      3- تصویر شاخص پست ها رو خود ما بعد از انتشار اضافه میکنیم (ما بروزرسانی میکنیم). اما در ابتدای هر پست قبل از شروع مطلب ، باید از تصاویر مرتبط با موضوع پست استفاده کنید (تصاویر هرگز کپی نباشد و در زیر هر تصویر ترجیحا نام logomaster.ir قرار داده شود) . همچنین در بین پاراگراف ها در صورت امکان و ترجیحا از تصاویر مرتبط استفاده شود. یک نمونه از پست با کیفیت قابل قبول از نظر تصاویر و نگارش goo.gl/KteWjA
      4- مطالب باید کاملا اختصاصی ، دارای محتوای خوب و مناسب باشد . حتی یک خط کپی برداری (پایان همکاری) .  
      5- مطالب یا کاملا اختصاصی و از دانش شخصی شما باشد و یا ترجمه از وبسایت های خارجی
      6- بیان روان و قابل فهم. (جمله بندی صحیح)
      7- پاراگراف بندی مناسب که باعث خستگی چشم نشود 
      8- حدود 70 پست در سایت منتشر شده که تقریبا 20 پست آن آموزشی ست . پست های ارسالی شما نباید مشابه پست های قبل باشد
      9- برچسب ها باید کاملا مرتبط و حداکثر 7 برچسب برای هر پست باشد.
      10- عناوین باید بصورت بولد (ضخیم) و با تگ h3 باشد
      تصاویری که در پست ها استفاده میکنید نیاز به هیچ افکت و تغییر خاصی ندارد و فقط به یک تغییرات ساده و جزئی نیاز داره (مانند لینکی که در بالا میبینید) بنابراین کار سختی پیش رو ندارید و انتشار "یک پست" در روز نیز برای ما قابل پذیرش خواهد بود.
      لطفا جهت همکاری فقط و فقط با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید (نه پاسخ به این تیکت و ارسال پیام خصوصی)
    • توسط mani261
      سلام وردپرسی‌های عزیز؛
      من قصد دارم برای یک نوع پست سفارشی که کاربران با نقش مشترک ارسال می‌کنند امکان اختصاص نام کاربر به عنوان نویسنده رو بگذارم. وردپرس توی پیشخوان ستون Author نام فرستنده رو درست نشون می‌ده اما در حالت ویرایش فقط نام نویسندگان مدیر سایت دیده می‌شه.
      از این سایت کد زیر رو پیدا کردم که با تغییر پارامتر، تمام کاربران رو در بخش ویرایش نشون می‌ده منتها مشکل اینه که به صورت پیش‌فرض، کاربر نویسنده اصلی انتخاب نمی‌شه و با هر بار ویرایش مجدد نام نویسنده به اول فهرست (یا ادمین) تغییر پیدا می‌کنه. چه جوری
      post_author رو انتخاب کنم که هر بار تغییر نکنه؟

add_filter('wp_dropdown_users', 'MySwitchUser'); function MySwitchUser($output) { //global $post is available here, hence you can check for the post type here $users = get_users(); $output = "<select id=\"post_author_override\" name=\"post_author_override\" class=\"\">"; //Leave the admin in the list $output .= "<option value=\"1\">Admin</option>"; foreach($users as $user) { $sel = ($post->post_author == $user->ID)?"selected='selected'":''; $output .= '<option value="'.$user->ID.'"'.$sel.'>'.$user->display_name.'</option>'; } $output .= "</select>"; return $output; }  
    • توسط Zahramz
      سلام. وردپرس افزونه ای برای مدیریت نویسنده های سایت مثل سایتهای زومیت یا خوگر  داره؟ 

• توسط maryam300
      سلام آیا کدی هست که با درج آن در متن نوشته یا برگه، عنوان اون نوشته یا برگه در متنش بیافته. مثلا عنوان برگه "وردپرس" هست. در متن اون برگه نوشته بشه. " سلام <وردپرس> "
    • توسط madani3
      سلام من یک وبسایت دارم که می خوام منتقلش کنم به وردپرس     cogoog.com
      ویک قالب هم انتخاب کردم http://demo.upweb.ir/newszone/
      خواهشا برید تو وبسایتم و مثلا تو قسمت http://cogoog.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.aspx
      انرژی و می بینید چند قسمته 
      سوال اساسی اینه که مثلا می خوام مثل انرژی تجذیدپذیر هر خبری رو متعلق بهش رو در صفحه جداگانه و مخصوصش قراربدم
      مثل:
      http://cogoog.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1.aspx
      چطور ارنجش کنم