سعید شعبانی

حذف بخش هایی از ویرایش نوشته برای نویسندگان

3 پست در این موضوع قرار دارد

من می خواهم در بخش ویرایش مطالب وردپرس چند بخش را فقط برای نویسندگان سایت که با عنوان مشارکت کننده عضو شده اند حذف کنم.

مثلا بخش برچسب ها را حذف کنم حتی در بالای صفحه در بخش تنظیمات صفحه هم نتوان آن را بازگرداند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد اول من افزونه ی user role‌ است چون قدرت مانور بسیار بالایی داره - می تونید گروه های کاربری جدید با دسترسی های خیلی خاص ایجاد کنید

اما:

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/remove_meta_box

و

http://www.johnparris.com/how-to-remove-wordpress-post-meta-boxes/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ادامه مطلب قبلی:

با تابع current_user_can میتوانید سطح کاربر را بررسی و تغییر لازم رو با تابع معرفی شده بدهید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      یه سوال داشتم درباره ی نمایش نوشته قدیمی، در لیست آخرین مطالب، بعد از آپدیت 
      مثلا یک پست قدیمی رو ادیت کردم چیکار کنم که بیاد بالا
      ایا امکانش هستش که بشه این کارو کرد
      مثلا من یه مطلب دارم با عنوان پلی بک گلچین ابی
      داخلش چندتا آهنگ بیکلام گذاشتم و حالا میخوام به اون لیست، چند تا دیگه پلی بک اضافه کنم ولی میخوام بعد از اضافه کردن بیاد بالا تا کاربر متوجه بشه که این پست ادیت شده
      یا اگه ایده‌ای دارید که بشه یکاری کرد واسه اینکه من نوشته رو ادیت کردم، بعد از آپدیت مطلب،  کاربر متوجه بشه که نوشته آپدیت شده
      البته نمیخوام ی صورت سنجاق باشه
      چون یواش یواش داره تعداد کارهای گلچین از خواننده‌های مختلف اضافه میشه و تا چند ماهه دیگه به 50 تا هم میرسه و بنظرم بعد خیلی گیج کننده میشه و دوست دارم بصورت اتومات انجام بشه
      ممنون میشم راهنماییم کنید 

• توسط hamasehyaran
      سلام 
      روزبخیر
      من یه تازه وارد وردپرسی هستم ، حدود 9 ماهه با وردپرس مشغولم .
      کدنویسی هم در حد html و css بلدم. php نمیدونم
      الان هم دارم روی سایت برای انتشارات کتاب کار میکنم.
      یه کاری می خوام انجام بدم که مدت ها درگیرشم.
      میخوام توی صفحه محصولاتم، نویسنده کتاب به صورت لینک شده بیاد و شخص با کلیک کردن روی اون به صفحه نویسنده هدایت بشه.(مثل عکس پیوست)
      چند تا کار انجام دادم ، مثلا با taxonomy ها کار  کردم ولی بلد نبودم ازشون استفاده کنم.

لطفا در این مورد رهنماییم کنید.

• توسط ayazsaadatpour2
      سلام خدمت تمام صاحب نظران عزیز.

دوستان یه سوالی ازتون داشتم. ما میدونیم که اگه میخوایم صفحه یکی از دسته هامون با صفحه بقیه دسته ها متفاوت باشه فایلی رو با نامه category-slug.php میسازیم و به جای کلمه slug نامک دسته رو قرار میدیم. همچنین اینم بلدیم که وقتی وارد صفحه دسته ای بشیم میتونیم اونو جوری طراحیش کنیم که داخل صفحه ی اون دسته ای به جای نمایش نوشته ها، دسته های دیگر نمایش بدیم. حال سوال من اینجاست آیا میتونیم نوشته ای بسازیم که وقتی واردش بشیم به جای نشان دادن محتوای همون پست، پست های دیگری قرار بدیم؟ اگه میتونیم چگونه؟ آیا از صفحه single.php یه کپی میگریم و نامشو عوض میکنیم و اونطور که میخوایم طراحیش میکنیم؟

ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط hadimargo
      سلام. من افزونه ی Wpdiscuz رو برای نظرگذاری نصب کردم، میخوام اینو تو یک صفحه که تو فهرستم هست اضافه کنم. اما نمی دونم چطوری میشه تو مثلا صفحه ی"ارتباط" بزارمش. لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط mrkarami937
      سلام
      وقتی میخوام نوشته ای بنویسم با ارور 504 Gateway Timeout مواجه میشم
      چ کاری باید انجام بدم؟