رفتن به مطلب

نمایش خلاصه جوابهای انجمن بی بی پرس

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که با بی بی پرس کار کردند می دانند همراه نصب بی بی پرس به صورت افزونه سه تا ابزارک هم اضافه میشه که برای نمایش تاپیکها وو انجمنها و جوابها می باشد. شما اگر روی نوشته های که توسط ابزارک به ساید بار اضافه شدند موس را روی آن ببرید خلاصه نوشته ( چند کلمه اولشو ) نشون میده.

من می خوام این اول جوابها به صورت نوشته باشه. یعنی بدون اینکه موس روش بره اونجا دیده بشه.

چیکار باید بکنم ؟

اگر بتونم این خلاصه نوشته را در داخل خود موضوعات نمایش بدم خیلی بهتر میشه

لینک به ارسال

باید در خود bbpress تغییر ایجاد بشه.

نمونه آنلاین اون بخش رو بزارید تا بهتون محل کدهای لازم رو بگم.

لینک به ارسال

باید در خود bbpress تغییر ایجاد بشه.

نمونه آنلاین اون بخش رو بزارید تا بهتون محل کدهای لازم رو بگم.

اگر دی لینک پایینی که براتون گذاشتم نگاه کنید خواهید دید که در سادبار در ابزارک " آخرین جوابها در انجمن " یک جواب در موضوع قوانین کلی انجمن داده شده است که اول جواب با بردن موس یر روی موضوع نمایش داده می شود.

اگر آخرین همان نوشته دیده بشه در ابزارک و یا در داخل خود صفحه کلی انجمن که در داخل خود صفحه است بهتر میشه. یعنی خیلی تاثیر میذاره در بهتر نشون داده انحمن

http://ibforums.net/forums/forums/

لینک به ارسال

در کدهای پوسته یا فانکشن پوسته بدنبال آی دی bbp_replies باشید. مربوط به همین بلوک هست.

لینک به ارسال

در کدهای پوسته یا فانکشن پوسته بدنبال آی دی bbp_replies باشید. مربوط به همین بلوک هست.

در کدهای پوسته و یا فانکش نبود. من در قسمت core فایل actions.php اینو پیدا کردم.

// Widgets
add_action( 'bbp_widgets_init', array( 'BBP_Login_Widget', 'register_widget' ), 10 );
add_action( 'bbp_widgets_init', array( 'BBP_Views_Widget', 'register_widget' ), 10 );
add_action( 'bbp_widgets_init', array( 'BBP_Forums_Widget', 'register_widget' ), 10 );
add_action( 'bbp_widgets_init', array( 'BBP_Topics_Widget', 'register_widget' ), 10 );
add_action( 'bbp_widgets_init', array( 'BBP_Replies_Widget', 'register_widget' ), 10 );

خط 138 . دیگه چیزه دیگه نتونستم پیدا کنم .

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

من برای نمایش قسمتی از مطلب در موضوع ایجاد شده از کد زیر استفاده کردم که خوب هم جواب داد و الان من در لیست تاپیکها قسمتی از نوشته را نیز می توانم ببنیم. در فایل loop-single-topic.php

<?php the_content_rss('', TRUE, '', 8); ?>

اما برای دیدن قسمتی از آخرین جواب ارسال شده نتوانستم به نتیجه ای برسم. دوستان کمک می کنند این کار نیز انجام دهیم ؟

لینک به ارسال

البته این کد در فایل widgets.php بود که شاید کمک کنه

<?php
// Verify the reply ID
$reply_id = bbp_get_reply_id( $widget_query->post->ID );
$reply_link = '<a class="bbp-reply-topic-title" href="' . esc_url( bbp_get_reply_url( $reply_id ) ) . '" title="' . esc_attr( [color=#ff0000]bbp_get_reply_excerpt[/color]( $reply_id, 50 ) ) . '">' . bbp_get_reply_topic_title( $reply_id ) . '</a>';
// Only query user if showing them
if ( ! empty( $settings['show_user'] ) ) :
$author_link = bbp_get_reply_author_link( array( 'post_id' => $reply_id, 'type' => 'both', 'size' => 14 ) );
else :
$author_link = false;
endif;
// Reply author, link, and timestamp
if ( ! empty( $settings['show_date'] ) && !empty( $author_link ) ) :
// translators: 1: reply author, 2: reply link, 3: reply timestamp
printf( _x( '%1$s on %2$s %3$s', 'widgets', 'bbpress' ), $author_link, $reply_link, '<div>' . bbp_get_time_since( get_the_time( 'U' ) ) . '</div>' );
// Reply link and timestamp
elseif ( ! empty( $settings['show_date'] ) ) :
// translators: 1: reply link, 2: reply timestamp
printf( _x( '%1$s %2$s', 'widgets', 'bbpress' ), $reply_link, '<div>' . bbp_get_time_since( get_the_time( 'U' ) ) . '</div>' );
// Reply author and title
elseif ( !empty( $author_link ) ) :
// translators: 1: reply author, 2: reply link
printf( _x( '%1$s on %2$s', 'widgets', 'bbpress' ), $author_link, $reply_link );
// Only the reply title
else :
// translators: 1: reply link
printf( _x( '%1$s', 'widgets', 'bbpress' ), $reply_link );
endif;
?>

لینک به ارسال

این روتست کنید:

$reply_id   = bbp_get_reply_id( $widget_query->post->ID );
bbp_get_reply_excerpt( $reply_id, 50 )

لینک به ارسال

این روتست کنید:

$reply_id = bbp_get_reply_id( $widget_query->post->ID );
bbp_get_reply_excerpt( $reply_id, 50 )

متاسفانه هیچی نیومد. یعنی تغییری نکرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...