massssssih

بهینه سازی کامل سایت (اموزش)

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخواستم کلا سایتمو بهینه کنم و توی گوگل خوب سرج بشه و استاندارد کنم تم سایتمو میشه اموزش بدید تشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از بهترین منابع با توضیحات کامل و آموزش های کاربردی:

yoast.com/wordpress/seo

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا ما خارجی بلد نیستم باید چهکار کنیم ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بزودی آموزش های گروه وردپرس پارسی در زمینه سئو در انجمن قرار میگیره.

اگر کارتون عجله ایی نیست تا اون موقع صبر کنید. ;)

البته یکسری سایت های ایرانی هم در زمینه سئو فعال هستن.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام عزیز ، من توی یک لایه, یکسری چیزها درست کردم مثل اسلایدر , بخش خبر , اسلایدر فیلم و ... حالا میخوام این لایه رو بزارمش توی فایل header.php , حالا هر کار میکنم که این لایه بیاد زیر منو ولی این جور نمیشه و درست میاد روی عکس هدر (درست میاد اول سایت قرار میگیره) , حالا میخواستم خواهش کنم یه کمکی کنید که من این کد لایه رو بزارمش زیر منو , میخواستم ببینم باید چه کدی رو اضافه کنم که بیارمش هر جا که میخوام , ممنون میشم اگه زودتر کار ما رو راه بندازی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام عزیز ، من توی یک لایه, یکسری چیزها درست کردم مثل اسلایدر , بخش خبر , اسلایدر فیلم و ... حالا میخوام این لایه رو بزارمش توی فایل header.php , حالا هر کار میکنم که این لایه بیاد زیر منو ولی این جور نمیشه و درست میاد روی عکس هدر (درست میاد اول سایت قرار میگیره) , حالا میخواستم خواهش کنم یه کمکی کنید که من این کد لایه رو بزارمش زیر منو , میخواستم ببینم باید چه کدی رو اضافه کنم که بیارمش هر جا که میخوام , ممنون میشم اگه زودتر کار ما رو راه بندازی

سلام

دوست عزیز ، بهتره مشکل‌تون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید تا بشه به طور کامل در موردش بحث کرد.

این تاپیک مربوط به سئو است و هیچ ربطی به مشکل شما نداره !

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری