رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید؛

واسه اینکه یک پوسته رو محدود به یک دامنه یا ای.پی کنیم چه کار باید کنیم؟

راهی ، کدی ، پلاگینی چیزی هست که این کارو انجام بده برامون ؟

ممنون ...

لینک به ارسال

منظورتون رو دقیقتر بفرمایید محدود کنیم به یک ip که فقط اون ip بتونه از پوسته و سایت استفاده کنه یا ip مورد نطر نتونه از پوسته و سایت استفاده کنه؟

لینک به ارسال

شما برای مثال با تابع get_bloginfo آدرس را بدست میآورید

get_bloginfo("home");

مقایسه میکنید با آدرس مورد نظر

البته باید فایلها را انکد کنید

برنامه هایی که میتوانید تست کنید Zend php encoder , ioncube encoder نگارش Trial

لینک به ارسال

منظورتون رو دقیقتر بفرمایید محدود کنیم به یک ip که فقط اون ip بتونه از پوسته و سایت استفاده کنه یا ip مورد نطر نتونه از پوسته و سایت استفاده کنه؟

فقط یک ای.پی یا دامنه که ما فقط می دیم بهش بتونه از قالب استفاده کنه ...

ion cube رو دانلود کردم نسخه 6.7 فک کنم بهمراه کرکش اما نمی دونم چطور کار می کنه فایل روی میدم دامنه هم مشخص می کنم براش اما اینکد نمی کنه ... خطا میده ...

لینک به ارسال

فقط یک ای.پی یا دامنه که ما فقط می دیم بهش بتونه از قالب استفاده کنه ...

ion cube رو دانلود کردم نسخه 6.7 فک کنم بهمراه کرکش اما نمی دونم چطور کار می کنه فایل روی میدم دامنه هم مشخص می کنم براش اما اینکد نمی کنه ... خطا میده ...

بحث در این موارد در انجمن ممنوع هست

لینک به ارسال

بحث در این موارد در انجمن ممنوع هست

قسمت دوم رو بیخیال همون اولیش مهمه ... چون دوستمون گفته بود trial در جواب گفتم اینو ...

لینک به ارسال

ببینید اگر کد نکنید براحتی و حتی کسیکه کمی هم برنامه نویسی میدونه میتونه اون بخش رو حذف کنه و حدودیت رفع بشه.

اگر میتونید هزینه کنید حتما نسخه اصلی ioncube رو خریداری کنید که بهترین در دنیا هست.

لینک به ارسال

ببینید اگر کد نکنید براحتی و حتی کسیکه کمی هم برنامه نویسی میدونه میتونه اون بخش رو حذف کنه و حدودیت رفع بشه.

اگر میتونید هزینه کنید حتما نسخه اصلی ioncube رو خریداری کنید که بهترین در دنیا هست.

بله میدونم اما هرکاری می کنم ارور میده نمی دونم چرا نمیشه ...

لینک به ارسال

نسخه کرک شده این برنامه وجود نداره و اصلا کرک سالم نداره.

پس بهتره با نسخه کرک شده کار نکنید.

لینک به ارسال

کرک شدش اصلن کار نمیکنه و نسخه ای که توی نت هست بعد از اینکه انکود میکنی روی سرور اجرا نمیشه و میگه معتبر نیست

اگر فقط برای یک قالب میخواید این کارو بکنید به صرفه نیست که نرم افزار رو بخرید

برید به سایتش و ثبت نام کنید بعد به صورت آنلاین میتونید فایلهاتون رو انکود کنید با هزینه کم

سایت های ایرانی هم هستن اما اعتماد کردن بهشون کمی سخته پس معرفی نمیکنم ولی تو گوگل بگردی هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...