رفتن به مطلب

ساخت مسنجر

پست های پیشنهاد شده

برای ساخت یک مسنجر تحت وب میشه کاری کرد که مسنجر به صورت PC to PC باشه و نیاز به سرور و پل ارتباطی نداشته باشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز فکرکنم سوال شما ربطی به انجمن نداشته باشه

اگه مشکل شما مربوط به وردپرس و مشتقات اون هست لطفا سوالتون رو شفاف بیان کنید تا جواب داده بشه

لینک به ارسال

دوست عزیز فکرکنم سوال شما ربطی به انجمن نداشته باشه

اگه مشکل شما مربوط به وردپرس و مشتقات اون هست لطفا سوالتون رو شفاف بیان کنید تا جواب داده بشه

مدیران انجمن علاوه بر اینکه اعلام کردن که تو "بحث آزاد" به هر سئوالی در زمینه رایانه و مسائل مرتبط با اون پاسخ میدن، به حدی نسبت به بنده و سایر اعضا لطف دارن که بارها پیش اومده دوستان رو درباره سایر CMS ها هم کمک کردن و انصافا از هیچ کمکی دریغ نکردن :)

با چه زبانی؟

تحت چه محیطی؟ ویندوز

آره، تحت ویندوز.

سورس یه مسنجری رو به زبان ویژوال بیسیک دانلود کردم اما تحت شبکه کار میکنه، تحت نت نیست.

من با زبان ویژوال بیسیک و سی پلاس پلاس آشنایی دارم و اگه قرار به یادگیری تخصصی زبان باشه، با این دو تا راحت ترم :)

اما اگه احساس میکنین زبان دیگه ای هست که انعطاف پذیری بیشتری داشته باشه، یادگیریش زمانبر نباشه یا اینکه توی توسعه مسنجر بهتر میتونه جوابگو باشه، معرفی کنین :)

لینک به ارسال

قبلا یکی برنامه تحت VB6 یکی از دوستان نوشته بود که با Socket بود

البته در اون داده‌ها توسط یک سایت برای فرد دیگر ارسال میشد

لینک به ارسال

قبلا یکی برنامه تحت VB6 یکی از دوستان نوشته بود که با Socket بود

البته در اون داده‌ها توسط یک سایت برای فرد دیگر ارسال میشد

چطوری میتونم با ایشون تماس داشته باشم که من رو راهنمایی کنن؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...