رفتن به مطلب

مشکل در طراحی پوسته (home.php)

پست های پیشنهاد شده

سلام من در حال طراحی یک پوسته هستم که دارای صفحه اصلی (پرتال) هستش

و اونو با Home.php آدرس دهی کردم، چون بطور خودکار این صفحه باز بشه و به index.php مقدم تر باشه

اما وقتی این کار انجام میدم فقط و فقط Home.php باز میشه و به هیچ وقت index.php باز نمیشه منظورم اینه که آدرس در مرورگر میزنم ... بصورت لینک و ... اصلا این صفحه باز نمیشه !

فقط مگه اینکه home.php رو پاک کنم !

بنظرتون مشکل از کجاس ؟!

لینک به ارسال

http://codex.wordpre...plate_Hierarchy

یعنی می خواین هر دو رو داشته باشید؟ یا home را فقط داشته باشید؟

اگر فقط میخواین home را داشته باشید: index را به مثلاً index1 و home را به index تغییر نام بدید

لینک به ارسال

http://codex.wordpre...plate_Hierarchy

یعنی می خواین هر دو رو داشته باشید؟ یا home را فقط داشته باشید؟

اگر فقط میخواین home را داشته باشید: index را به مثلاً index1 و home را به index تغییر نام بدید

و در صورتی که بخوام هر دورو داشته باشم چ کنم؟!

لینک به ارسال

میشه بفرمایید در این صورت هر کدوم چه کاری قرار هست انجام بدند؟ یعنی home شامل چه چیزهایی باشه و index شامل چه چیزهایی؟

لینک به ارسال

فکر میکنم میخوان که قبل از صفحه اصلی سایت یه صفحه ای که فکر کنم اصطلاحا intro نام داره قرار بدن.

لینک به ارسال

آره دقیقا، تو اولین پستمم گفتم، home قراره یه صفحه پرتال اولیه باشه ماله یه شرکت، که معرفیش باشه و ... تو قسمت index هم اخبارش

لینک به ارسال

ببینید این میشه:

ابتدا یک فایل در پوشه قالب ایجاد کنید و مثلا اسمشو بزارید Intro بعد بالاش حتما کد زیر رو بزارید و توی بقیش کد قسمت هایی که می خواهید به عنوان صفحه اصلی بیاد بریزید:

<?php
/*
Template Name: Intro
*/
?>

بعد بیایید توی برگه ها و یه برگه جدید به اسم Intro درست کنید و در بخش صفات برگه قالب اونو روی Intro قرار بدید.

بعد بیایید توی تنظیمات خواندن و قسمت صفحه نخست رو روی برگه Intro قرار بدید البته فکر می کنم توی نسخه های جدید وردپرس این گزینه برداشته شده.

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...