• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
سعید شعبانی

آیا فایل htaccess میتواند وظایف افزونه W3 Total Cache را بر عهده گیرد؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

من چند روزی است که به دلیل برخی مشکلات افزونه W3 Total Cache را پاک کردم و بعد از این موضوع در سرعت سایت افتی ایجاد نشد و مانند زمانی که این افزونه فعال بود کار می کند. فایل htaccess را چک کردم دیدم که کدهای زیادی درونش وجود داره که فکر کنم باقی مانده های این افزونه باشند. سوالم این هست که آیا این کد ها باعث می شوند که سرعت سایت مانند زمان فعال بودن افزونه بماند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کدها قابلیت gzip رو بوجود میارن و باعث افزایش سرعت سایت میشن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadshiraz
      با سلام
      چند روز میشه وردپرس من مشکل بهم زده
      روز اول متوجه شدم سایت فقط صفحه اول باز میشه بقیه صفحات ارور 404 میده
      پرسیدم گفتن پیوند یکتا تغییر کرده درستش کردم ولی بازم تغییر کرد
      تو هاست چک کردم دیدم فایل htaccess مشکل داره و مشکلش اینه که بعد از چند ساعت از پاک کردنش دوباره permission از حالت 644 به 444 تغییر پیدا میکنه و حجمش تند تند اضافه میشه و بعد از اینکه حجم زیاد شد دیگه ارور 404 شروع میشه
      با هاست در میان گذاشتم چندین بار ویروس یابی کردن میگن مشکلی نیست
      قالب ها رو کلا حذف کردم
      افزونه ها رو کلا حذف کردم
      بازم این مشکل وجود داره
      خواهشا راهنمایی کنید
    • توسط sasan_dingo
      با سلام و احترام خدمت تمام دوستان عزیز، چطور میتونیم افزونه w3 total cache طوری تنظیم کنیم که بعد از هر آپدیت پستها بطور اتوماتیک کش خالی بشه؟
    • توسط نسیم 12
      سلام من از افزونه w3cache  استفاده می کنم و چند روزی هست پایین سایتم این نوشته هست و لینک به سایت افزونه هستش
      Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
      و تو تنظیمات افزونه هم نوشته
      The plugin is currently enabled in community edge mode.
      این داستانش چی هست و چطوری برش دارم???
    • توسط kima
      سلام دوستان
      خسته نباشید
      من مشکلی دارم در ووکامرس زمانی که افزونه W3 Total Cache رو نصب می کنم و طبقه راهنمایی سایت تنظیماتش رو انجام میدم
      اونم اینه که بعضی از کاربران سایت زمانی که می خوان محصولی رو به سبد خریدشون اضافه کنن هر چقدر روی دکمه اضافه میزنن محصول به سبد خرید اضافه نمیشه اما W3 Total Cache رو که غیر فعال می کنم مشکلشون حل میشه
      آیا تنظیمات من مشکل داره یا کار خاصی باید انجام بدم ؟
      پیشاپیش ممنون و تشکر از کلیه دوستان عزیز

• توسط wordpre3
      درود بر همگی
      24 ساعت پیش قصد نصب یک اسکریپت را بر روی سی پنل داشتم که موفق نشدم و هنوز اون دوتا پوشه ی مربوط به اسکریپت ها درون هاستم باقی مونده و به هیچ وجه پاک نمیشه.
      با پشتیبان سایت تماس گرفتم و گفتن پشتیبانی از نرم افزار به عهده ی اونها نیست و باید از برنامه نوس بخوام تا ایراد را برطرف کنه.
      یه مشکل دیگه ای که برام بوجود اومده اینه که وقتی وارد سایتم میشم
      تمام آیکون های سایت شکل ارور نمایش داده میشه.
      مثل عکس زیر
      با پشتیبان قالب تماس گرفتم و کد زیر را برام فرستادم:
      <FilesMatch "\.(ttf|otf|woff)$">
      <IfModule mod_headers.c>
      Header set Access-Control-Allow-Origin "*"
      </IfModule>
      </FilesMatch>
      این کد را برای برطرف کردن این ارور در قسمت .htaccess وارد کردم
      پشتیبان گفت دیگه مشکلم برطرف شده و عکس از سایتم برام فرستاد و گفت از فارفاکس و گوگل کروم وارد شدم و دیگه مشکلی نیست.
      منم بعد از پاک کردن کش سایت و ctrl f5 دوباره اقدام به نمایش سایت گرفتم و الان با وجود تلاش های فراوان نتونستم این مشکل را برطرف کنم
      لطفا بررسی کنید
      سپاس