• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
سعید شعبانی

آیا فایل htaccess میتواند وظایف افزونه W3 Total Cache را بر عهده گیرد؟

2 پست در این موضوع قرار دارد

من چند روزی است که به دلیل برخی مشکلات افزونه W3 Total Cache را پاک کردم و بعد از این موضوع در سرعت سایت افتی ایجاد نشد و مانند زمانی که این افزونه فعال بود کار می کند. فایل htaccess را چک کردم دیدم که کدهای زیادی درونش وجود داره که فکر کنم باقی مانده های این افزونه باشند. سوالم این هست که آیا این کد ها باعث می شوند که سرعت سایت مانند زمان فعال بودن افزونه بماند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کدها قابلیت gzip رو بوجود میارن و باعث افزایش سرعت سایت میشن .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط asam3000
      سلام به همگی
      من یه سایت وردپرس دارم که چند وقت یبار حدودا 2 روز یبار بدون اینکه من حتی روش فعالیتی انجام بدم فایل htaccess عوض میشه و تازه دسترسی اون هم به 444 عوض میشه و دیگه هم هرچی برش می گردونم بعد از 10 دقیقه دو باره به حالت اول برمی گرده. از افزونه وردفنس هم استفاده کردم نتیجه نداد...
      مشکل اصلی اینجاست که وقتی فایل htaccess عوض میشه دیگه صفحه اصلی سایت با پیام 404 باز میشه. و من هر سری مجبورم از بک آپ استفاده کنم ولی بازم 2 روز بیشتر کار نمیده.
      کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    • توسط majidted
      سلام  خسته نباشید بسیار ، به مشکلی خوردم و درخواست کمک هر کسی میتونه کمک کنه ، اینم شمارمه 09300151579 درصورت نیاز تماس بگیرید

مشکل ما اینه که ما وقتی میخوایم داخل فایل htaccess از کد
      RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} !https RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L] استفاده کنیم ، (کدی که اجبار به استفاده از HTTPS ) میکنه این ارور رو میده : the page isn't redirecting properly

اینم فایل htaccess من

خیلی لطف میکنید اگر کمکم کنید ،
      htaccess.txt
    • توسط sajadshiraz
      با سلام
      چند روز میشه وردپرس من مشکل بهم زده
      روز اول متوجه شدم سایت فقط صفحه اول باز میشه بقیه صفحات ارور 404 میده
      پرسیدم گفتن پیوند یکتا تغییر کرده درستش کردم ولی بازم تغییر کرد
      تو هاست چک کردم دیدم فایل htaccess مشکل داره و مشکلش اینه که بعد از چند ساعت از پاک کردنش دوباره permission از حالت 644 به 444 تغییر پیدا میکنه و حجمش تند تند اضافه میشه و بعد از اینکه حجم زیاد شد دیگه ارور 404 شروع میشه
      با هاست در میان گذاشتم چندین بار ویروس یابی کردن میگن مشکلی نیست
      قالب ها رو کلا حذف کردم
      افزونه ها رو کلا حذف کردم
      بازم این مشکل وجود داره
      خواهشا راهنمایی کنید
    • توسط sasan_dingo
      با سلام و احترام خدمت تمام دوستان عزیز، چطور میتونیم افزونه w3 total cache طوری تنظیم کنیم که بعد از هر آپدیت پستها بطور اتوماتیک کش خالی بشه؟
    • توسط نسیم 12
      سلام من از افزونه w3cache  استفاده می کنم و چند روزی هست پایین سایتم این نوشته هست و لینک به سایت افزونه هستش
      Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
      و تو تنظیمات افزونه هم نوشته
      The plugin is currently enabled in community edge mode.
      این داستانش چی هست و چطوری برش دارم???