• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
iran

فیلترینگ و تاثیر منفی بر سئو

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستانی که می فرمودند فیلترینگ بر سئو تاثیری ندارد کاملا اشتباه هست

چون تعداد کلیک بر روی لینک کمتر می شود و در نتیجه مثل سایت ما در همه نتایج جستجو به صفحات دیگر می رود

و در نتیجه می شه گفت که فیلترینگ تاثیر مستقم بر سئو دارد

خدا به دادمان برسد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

معلومه که تاثیر منفی داره ! :)

شما صفحه سایتتون به صفحه ی فیلترینگ ارجاع داده میشه این خودش یه تاثیر منفی توی سئو .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

معلومه که تاثیر منفی داره ! :)

شما صفحه سایتتون به صفحه ی فیلترینگ ارجاع داده میشه این خودش یه تاثیر منفی توی سئو .

عزیز گوگل که تو ایران دیتاسنتر نداره که از ایران وارد بشه به سایت و ما در ایران فیلتریم نه خارج

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فیلترینگ واقعاً بر Search Engine Optimization هیچ اثری نداره و در واقع یک پروتکل فیمابین یک سایت و یک موتور جستجو گر هست و هیچ چیز دیگری در این بین اثر نداره

دوستمون گفتند که صفحات سایت به صفحه ی فیلترینگ ارجاع داده میشه. اگر منظورشون اینه که ویزیتور کمتری وارد میشه کاملاً صحیح است و تنها تاثیر فیلترینگ همین هست؛ اما اگر منظور این باشه که ریدایرکت میشه که ...

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب همین کم ارجاع شدن باعث افت کلیک روی لینک می شه و در نتیجه ....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر میکنم چون فیلتر از طریق isp صورت میگیره گوگل متوجه این موضوع میشه و تاثیری بر سئوی سایت نمیزاره .

اما اینکه کاربران کم میشن موضوع دیگه ای هست و ربطی بخ سئو نداره . بازدید سایت در اصل کم میشه .

من اگر یک سایت با سئوی 100 درصد هم بزنم اگر مطالبم جذابیت نداشته باشه مسلماً کلیک خور گوگل ندارم ولی این دلیل نمیشه سئوی سایت ضعیفه .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اصن یه بحث هایی در مورد سئو میشه که شاخ در نیاری جای شکرشه !

----------------------------

سئوی سایت برای کاربر نیست و فقط برای موتورهای جستجو هستش

خب حالا موتورهای جستجو موقع فیلتر شدن سایت هیچ فرقی براشون نمیکنه چون سایت برای اونا فیلتر نیست چون :

وقتی یک سایت فیلتر میشه با چیز شکن میشه رفت چون ip تغییر میکنه و ip موتورهای جستجو هم از ایران نیست پس سایت براشون باز هست

کلی :

1 - فیلترینگ تاثیرش روی سایت نیست چون جلوی کاربر رو میگیره نه سایت رو

2 - سئو : فقط مربوط به خودِ سایت میشه نه کاربر

نتیجه : با یه کم اطلاعات در مورد سئو میشه کاملن فهمید که فیلترینگ هیچ تاثیری در سئو نداره :)

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته ی خوشمزه ی این خرافات اینه که اگه ندیدید همین روز ها یکی بیاد تو شبکه ها آگهی بده: کرم های افزایش دهنده ی سئو

من توصیه می کنم دوستان کتاب آقای مهدی رودکی رو حداقل یکبار مطالعه کنند (گرچه هر کسی ممکنه انتقاداتی در اون داشته باشه)

و خیلی دارم تلاش می کنم یه پست در این مورد بنویسم به زودی

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کرم های افزایش دهنده ی سئو

مگه نبود ؟

تو چند تا فروم بود که تاپیک زده بودن : فروش ربات افزایش دهنده سئوی سایت با قیمت 3 میلیون برای اولین بار در ایران =)) :|

البته تقصیر کاربراست که بدون هیچ تحقیقی و ... میرن از این آدما خرید میکنن آخرشم .......

به نظر من هیچکس و هیچ کتابی نمیتونه سئو رو شرح بده و همش بستگی به تجربه و علمی داره که به مرور زمان به دست میاد

isk جون اگر بنویسی خیلی خوب میشه از داشته هات استفاده میکنیم :x

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فیلترینگ چون باعث میشه کاربر کمتری وارد سایت بشه از طرفی رتبه رو هم بررسی میکنه ادمین سایت نتیجه خوبی دریافت نمیکنه و فکر میکنه مشکل از سئو هستش

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه تاثیری نداره چرا کلماتی که من توشون رتبه داشتم رفتن به صفحات دیگه و همچنان که فیلتره داره می ره

خوب چون کاربر نمی تونه وارد سایت بشه اینو گوگل می فهمه و رنک صفحه رو پایین میاره

این تجربه من هست که با فیلتر شدن سایتم بدست آوردم حالا نظرات شما محترم هستن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب وقتی کاربر کمتری وارد سایت بشه انتظار داری گوگل بیاره اول سایت ؟ خوب وقتی کاربر نمیره تو سایت گوگل میبینه که کاربره زیادی تو سایت نمیره به خاطر همین رتبه میاد پایین و تو صفحات بعد قرار میگیره الان فکر کنم متوجه شده باشی و اینجا سئو هیچ نقشی نداره , حالا سئو سایت شما 1000 % هم باشه بازم کاربر نمیره تو سایت چون فیلتر هستش , دیگه نمیدونم چطوری توضیح بدم :D

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب وقتی کاربر کمتری وارد سایت بشه انتظار داری گوگل بیاره اول سایت ؟ خوب وقتی کاربر نمیره تو سایت گوگل میبینه که کاربره زیادی تو سایت نمیره به خاطر همین رتبه میاد پایین و تو صفحات بعد قرار میگیره الان فکر کنم متوجه شده باشی و اینجا سئو هیچ نقشی نداره , حالا سئو سایت شما 1000 % هم باشه بازم کاربر نمیره تو سایت چون فیلتر هستش , دیگه نمیدونم چطوری توضیح بدم :D

بجون خودم منم دقیقا منظورم گفته های شما بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری