رفتن به مطلب

فیلترینگ و تاثیر منفی بر سئو

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستانی که می فرمودند فیلترینگ بر سئو تاثیری ندارد کاملا اشتباه هست

چون تعداد کلیک بر روی لینک کمتر می شود و در نتیجه مثل سایت ما در همه نتایج جستجو به صفحات دیگر می رود

و در نتیجه می شه گفت که فیلترینگ تاثیر مستقم بر سئو دارد

خدا به دادمان برسد!

لینک به ارسال

سلام

معلومه که تاثیر منفی داره ! :)

شما صفحه سایتتون به صفحه ی فیلترینگ ارجاع داده میشه این خودش یه تاثیر منفی توی سئو .

لینک به ارسال

سلام

معلومه که تاثیر منفی داره ! :)

شما صفحه سایتتون به صفحه ی فیلترینگ ارجاع داده میشه این خودش یه تاثیر منفی توی سئو .

عزیز گوگل که تو ایران دیتاسنتر نداره که از ایران وارد بشه به سایت و ما در ایران فیلتریم نه خارج

لینک به ارسال

فیلترینگ واقعاً بر Search Engine Optimization هیچ اثری نداره و در واقع یک پروتکل فیمابین یک سایت و یک موتور جستجو گر هست و هیچ چیز دیگری در این بین اثر نداره

دوستمون گفتند که صفحات سایت به صفحه ی فیلترینگ ارجاع داده میشه. اگر منظورشون اینه که ویزیتور کمتری وارد میشه کاملاً صحیح است و تنها تاثیر فیلترینگ همین هست؛ اما اگر منظور این باشه که ریدایرکت میشه که ...

لینک به ارسال

من فکر میکنم چون فیلتر از طریق isp صورت میگیره گوگل متوجه این موضوع میشه و تاثیری بر سئوی سایت نمیزاره .

اما اینکه کاربران کم میشن موضوع دیگه ای هست و ربطی بخ سئو نداره . بازدید سایت در اصل کم میشه .

من اگر یک سایت با سئوی 100 درصد هم بزنم اگر مطالبم جذابیت نداشته باشه مسلماً کلیک خور گوگل ندارم ولی این دلیل نمیشه سئوی سایت ضعیفه .

لینک به ارسال

سلام

اصن یه بحث هایی در مورد سئو میشه که شاخ در نیاری جای شکرشه !

----------------------------

سئوی سایت برای کاربر نیست و فقط برای موتورهای جستجو هستش

خب حالا موتورهای جستجو موقع فیلتر شدن سایت هیچ فرقی براشون نمیکنه چون سایت برای اونا فیلتر نیست چون :

وقتی یک سایت فیلتر میشه با چیز شکن میشه رفت چون ip تغییر میکنه و ip موتورهای جستجو هم از ایران نیست پس سایت براشون باز هست

کلی :

1 - فیلترینگ تاثیرش روی سایت نیست چون جلوی کاربر رو میگیره نه سایت رو

2 - سئو : فقط مربوط به خودِ سایت میشه نه کاربر

نتیجه : با یه کم اطلاعات در مورد سئو میشه کاملن فهمید که فیلترینگ هیچ تاثیری در سئو نداره :)

لینک به ارسال

نکته ی خوشمزه ی این خرافات اینه که اگه ندیدید همین روز ها یکی بیاد تو شبکه ها آگهی بده: کرم های افزایش دهنده ی سئو

من توصیه می کنم دوستان کتاب آقای مهدی رودکی رو حداقل یکبار مطالعه کنند (گرچه هر کسی ممکنه انتقاداتی در اون داشته باشه)

و خیلی دارم تلاش می کنم یه پست در این مورد بنویسم به زودی

لینک به ارسال

کرم های افزایش دهنده ی سئو

مگه نبود ؟

تو چند تا فروم بود که تاپیک زده بودن : فروش ربات افزایش دهنده سئوی سایت با قیمت 3 میلیون برای اولین بار در ایران =)) :|

البته تقصیر کاربراست که بدون هیچ تحقیقی و ... میرن از این آدما خرید میکنن آخرشم .......

به نظر من هیچکس و هیچ کتابی نمیتونه سئو رو شرح بده و همش بستگی به تجربه و علمی داره که به مرور زمان به دست میاد

isk جون اگر بنویسی خیلی خوب میشه از داشته هات استفاده میکنیم :x

لینک به ارسال

فیلترینگ چون باعث میشه کاربر کمتری وارد سایت بشه از طرفی رتبه رو هم بررسی میکنه ادمین سایت نتیجه خوبی دریافت نمیکنه و فکر میکنه مشکل از سئو هستش

لینک به ارسال

اگه تاثیری نداره چرا کلماتی که من توشون رتبه داشتم رفتن به صفحات دیگه و همچنان که فیلتره داره می ره

خوب چون کاربر نمی تونه وارد سایت بشه اینو گوگل می فهمه و رنک صفحه رو پایین میاره

این تجربه من هست که با فیلتر شدن سایتم بدست آوردم حالا نظرات شما محترم هستن

لینک به ارسال

خوب وقتی کاربر کمتری وارد سایت بشه انتظار داری گوگل بیاره اول سایت ؟ خوب وقتی کاربر نمیره تو سایت گوگل میبینه که کاربره زیادی تو سایت نمیره به خاطر همین رتبه میاد پایین و تو صفحات بعد قرار میگیره الان فکر کنم متوجه شده باشی و اینجا سئو هیچ نقشی نداره , حالا سئو سایت شما 1000 % هم باشه بازم کاربر نمیره تو سایت چون فیلتر هستش , دیگه نمیدونم چطوری توضیح بدم :D

لینک به ارسال

خوب وقتی کاربر کمتری وارد سایت بشه انتظار داری گوگل بیاره اول سایت ؟ خوب وقتی کاربر نمیره تو سایت گوگل میبینه که کاربره زیادی تو سایت نمیره به خاطر همین رتبه میاد پایین و تو صفحات بعد قرار میگیره الان فکر کنم متوجه شده باشی و اینجا سئو هیچ نقشی نداره , حالا سئو سایت شما 1000 % هم باشه بازم کاربر نمیره تو سایت چون فیلتر هستش , دیگه نمیدونم چطوری توضیح بدم :D

بجون خودم منم دقیقا منظورم گفته های شما بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...