• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
karaneha

یه انتقاد از اعضای حرفه ای انجمن

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من به عنوان یک فرد تازه کار تا حالا 6 مشکل رو در مورد برنامه نویسی سایت و ... داخل این انجمن مطرح کردم ولی به هیچ کدومش هیچ جواب درست و فانع کننده ای داده نشده و گاهی اوقات جوابهای بی ربطی داده شده؛ میتونید خودتون ببینید.

لطفن اساتید ارجمندی که واردترند و زیر اسماشون نوشته حرفه ای و تسلط کامل و ...، به تازه کارها بیشتر بها بدن.

و از این حدیث که زکات علم آموزش اون به دیگرانه غافل نشیم.

با تشکر

ویرایش شده در توسط karaneha

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته مطمئنم که منظور شما من نیستم (با توجه مشخصاتی که عنوان کردید) اما به هر حال الان تمام تاپیک هایی رو که ایجاد کردید خوندم (گرچه تمامش رو قبلاً هم خونده بودم) برخی که اصولاً پاسخ داده شده و برخی دیگه که پاسخ داده شده اما گویا نظر شما رو جلب نکرده

از اونجایی که من هم مثل شما در وردپرس - طراحی - برنامه نوسی و کد نویسی مبتدی هستم به خودم اجازه میدم دوستانه به شما عرض کنم که افرادی مثل من و شما که نسبت به کلیت موضوع اشراف کاملی نداریم بهتره به جای اینکه دست به آچار بشیم، قبل از اینکه سایت رو راه اندازی کینم با کسی در مورد اهدافمون مشورت کنیم. خیلی وقت ها اتفاق می افته که در ابتدا ذهنیتی نسبت به آینده داریم که در عمل و در آینده کاملاً تفاوت خواهد کرد. مشورت با کسانی که کمی بیشتر به مسایل از لحاظ تجاری - فنی - ویژوال و سایر موارد اشراف دارند مشکلات بعدی ما رو کم می کنه

بعنوان کسی که تمام تاپیک ها و پست های این فروم رو میخونه با اطمینان عرض می کنم بسیاری از دوستان به هیچ وجه در مورد سوالی که می پرسند اشراف ندارند - البته این به هیچ وجه ایراد نیست - فقط توصیه می کنم قبل از اقدام به هر عملی، آچار رو زمین بگذاریم و اجازه بدیم کسی که واقعاً دست به آچار هست کارمون رو انجام بده و ما به محتوای سایتمون برسیم

البته با تمام این اوصاف، اینجا یه انجمن آزاد و کاربر محور هست و تا چه حد شما و سایرین از این گفته ها راضی و یاناراضی باشید به آینده موکول میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستانی که همیشه و بصورت مستمر به انجمن سر میزنن کاملا با عملکرد گروه ما آشنایی دارن و میدونن که هم از انتقاد و هم از پیشنهاد استقبال میکنیم.

همچنین ما یک رویه کلی داریم که سعی میکنیم کد آماده رو به کاربر ندیم. علت؟ چون میخوایم خود کاربر راه حل مشکل رو یاد بگیره و در مراحل بعدی خودش بتونه مشکل کاربر دیگه ایی رو حل کنه.

و البته در اکثر انجمن های دیگه این موضوع تقریبا برعکس هست.

همین باعث میشه شما فکر کنید به جوابتون نرسیدید.

یک موضوع هم که امید عزیز اشاره کردن توجیه نشدن دو طرف در سول و جواب هست که کاملا عادی هست. بعضا تاپیک هایی داشتیم که به 6-7 صفحه هم رسیده اما دو طرف منظور همدیگه رو متوجه نشدن!

شما هم اگر در زمینه ایی پاسختاون رو نگرفتید در تاپیک ادامه بدید. اما توجه کنید که دوستان راه حل ارائه میدن اما مشکل رو باید با کمک دوستان ولی خودتون حل کنید.

امیدوارم در ادامه مشکلاتتون حل بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با حرف های آقا امید موافقم .

ببینید یک سری چیزها هست که واقعاً از دست شما بر نمیاد و باید بدید یکی براتون این کار رو با هزینه انجام بده . با فنی ترین و آسون ترین پاسخ ها هم نمیتونید یک مشکل بزرگ ، یا تغییرات کلی رو در سایت اعمال کنید . با پرسش های متوالی ، هم خودتون رو گیج میکنید هم دیگران رو خسته .

بخش خرید و فروش برای همین راه اندازی شده که یک سری کارهایی که رد توانتون نیست رو به دوستان وارد تر بسپرید و اگر میبینید مشکلتون کوچیکه و نیاز به برنامه نیوس ندارید با سوال و جواب میتونید مشکل رو برطرف کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری