رفتن به مطلب

رهگيري مرسوله پستي ايران ماركت سنتر

پست های پیشنهاد شده

سلام..

دوستان عزيز ، يه افزونه و يا هر چيز ديگه ميخوام كه توي قالب سايت محصولات پستي سيستم ايران ماركت سنتر رو رهگيري كنه و هم خود شناسه پست كلي رو

توضيح: وقتي يه محصول توي سيستم ايران ماركت سنتر ارسال ميشه براي مشتري ، يه شناسه پي گيري براي خود ايران ماركت سنتر هست كه با عدد 14/ شروع ميشه و زياد جالب نيست و قشنگ نشون نميده لحظه لحظه ارسالش رو ، ولي خب نيازه كه باشه

توضيح 2: در كنار شناسه خود ايران ماركت سنتر ، يه شناسه كلي هم پست براي هر مرسوله پستي كنار خريد ميده ، كه وقتي اون رو توي خود سايت پست كشور پيگيري ميكني تا محدوده دقيقه ، بهتون نشون ميده مرسوله كجاست و چه بلايي سرش امده

نياز: حالا من يه افزونه و يا قابليتي ميخوام كه توي قالب نشون بده اين گذارش هارو ، يعني مثلا توي ابزارك بزاريم و كاربر اگر كد خود ايران ماركت سنتري مرسوله رو وارد كرد توي قالب خود سايت وضيعيت محصول رو نشون بده و نره توي سايت ديگه اي (يه افزونه ديديم كه متاسفانه براي گذارش گيري ميره توي سايت خود ايران ماركت سنتر) و حالا اگر در كنارش قابليت رهگيري كد پست رو كه توي توضيح 2 گفتم رو هم داشته باشه كه عالي ميشه

متشكر :)

لینک به ارسال

متشكرم پارسا جان ، ولي توي بخش نظرات اين وب هم ، من نظر داده بودم هنوز تاييد نشده و قبلا تستش كردم دقيقا اشاره من از تست يه افزونه قبل زدن تاپيك همين افزونه بود كه شما لينكش رو داديد و اين ميره توي سايت ايران ماركت سنتر وضعيت رو نشون ميده! يعني نيازي به اين افزونه نيست و فكر كنم لينك خود ايران ماركت سنتر رو بزاري كاربر بره تست كنه براش راحت تر باشه :)

اينكه توي قالب چك كنه و نشون بده خيلي حائز اهميته....

لینک به ارسال

irmc وبسرویس داره

http://www.webimc.info/Webservice/help/

شما اگر سرویس این سایت را دارید بهتر هست حتما این امکان را پیاده‌سازی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...