رفتن به مطلب

مشکل قالب پرمیوم

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت آقا مرتضی

من دیروز یه تاپیک زدم شما زحمت کشیدین بایگانی کردین :)

گفتین پوسته ای که من میخوام استفاده کنم پرمیوم هست و بحث در انجمن ممنوع

چند تا راهنمایی اگه بکنین ممنون میشم

1- نسخه اصلی این قالبها با اونایی که رایگان دانلود میکنیم فرقی داره یعنی بعدها مشکلی برای سایت ایجاد میشه؟

2-برای خرید نسخه اصلی چیکار باید کرد؟

2- من الان این پوسته رو نیاز دارم و روش کار کردم تا حدودی شخصی سازیش کردم برای بر طرف کردن مشکلاتش چه کار باید کرد؟

درضمن نمیدونم این تاپیک هم ممنوع هست یانه ولی اسمی از قالب نیاوردم که مشکلی نباشه

لینک به ارسال
1- نسخه اصلی این قالبها با اونایی که رایگان دانلود میکنیم فرقی داره یعنی بعدها مشکلی برای سایت ایجاد میشه؟

فرقی ندارند ولی چون این نسخه نال شده است از لحاظ امنیتی مشکل دارد.

2-برای خرید نسخه اصلی چیکار باید کرد؟

فکر کنم قالب باید خارجی باشد برای همین باید اول اکانت paypal داشته باشید بعد اقدام به خرید کنید.اگر ندارید باید با یک واسطه آن را خردید.

2- من الان این پوسته رو نیاز دارم و روش کار کردم تا حدودی شخصی سازیش کردم برای بر طرف کردن مشکلاتش چه کار باید کرد؟

متوجه نشدم.

لینک به ارسال

1- تنها فرق اینه که شما هزینه‌ای پرداخت نکردید! . البته بروزرسانی هم برای شما انجام نمیشه

2- از طریق سایتهای واسط ارزی میتوانید نسبت به خرید اقدام کنید

3- با پشتیبان پوسته تماس بگیرید

لینک به ارسال

سلام،

چندتایی را که من بررسی کردم، یکسری کدهای مخرب درون پوسته داشت!

لینک به ارسال

سلام

این کدهای مخرب و ما که نمیتونیم پیدا کنیم

حالا اگر من این پوسته رو خریداری کنم میتونم اطمینان داشته باشم که کد مخربی توش نیست

بعد یه مشکل دیگه اینه که پوسته با افزونه جلالی هماهنگ نمیشه من هزینه کنم باز این مشکل باشه که فایده نداره

صددرصد پشتیبان پوسته هم مشکل و بر طرف نمیکنه دیگه چون افزونه فارسیه

اینجا هم که شما میگین نمیشه مشکلات پوسته های پرمیوم برطرف کرد حالا ما باید چیکار کنیم

لینک به ارسال

برای رفع مشکلش با افزونه ی جلالی هم قبل از خرید با یه وردپرس کار هماهنگ می کنید (از نظر فنی و مالی)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

برای رفع مشکلش با افزونه ی جلالی هم قبل از خرید با یه وردپرس کار هماهنگ می کنید (از نظر فنی و مالی)

سلام

من میخام از محصولات appthemes استفاده کنم با پشتیبانی سایت صحبت کردم ولی در مورد افزونه جلالی اطلاعاتی نداشتند و نمیتونن تاریخ رو شمسی کنن

در ضمن هیچ تضمینی در مورد دیگر افزونها هم نمیدن یعنی خیلی افزونه ها رو این پوسته ها عمل نمیکنن

حالا چند تا سوال

1- آیا امکانش هست تاریخ این پوسته رو شمسی کرد

2-بعد از خرید نسخه اصلی میتونم مشکلاتش و تو همین انجمن مطرح و برطرف کنم

لینک به ارسال

هر چیزی ممکنه - البته باید ببینید که فروشنده در چه صورتی پشتیبانیشو ادامه میده و آیا در صورت ایجاد هک های کلی در قالب، پوسته رو پشتیبانی می کنه یا نه - به هر حال در بخش خرید مطرح کنید تا ....

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

نمیدونم اینجا جاشه یا نه

اگه نبود که ببخشین

من میخوام مشل این سایت www.socksbaz2.biz

کنار اسلایدر سایت

میخوام پست صفحه اول تو همه صفحات نشون بده ولی هر کاری میکنم نمیشه

خواهش میکنم کمکم کنین

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم اینجا جاشه یا نه

اگه نبود که ببخشین

من میخوام مشل این سایت www.socksbaz2.biz

کنار اسلایدر سایت

میخوام پست صفحه اول تو همه صفحات نشون بده ولی هر کاری میکنم نمیشه

خواهش میکنم کمکم کنین

شما لقمه رو دور سرتون میگردونید تا صبح میخوای توی تمام پستا قرار بدی خوب یه تاپیک برا خودتون بزنید ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...