رفتن به مطلب

فراخوانی یک پست یا برگه در single.php

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخوام پست ثابت بزارم ، اما توی صفحه ی اصلی نه ، توی صفحه ی پست ها و توی category ها

میخوام ببینم امکانش هست مطالب پست ثابت رو توی یک برگه بنویسم و ارسال کنم و بعد اون برگه رو فراخوانی کنم داخل single.php که بتونم راحت توش تغییرات ایجاد کنم یا نه ؟

اگر امکانش هست ، با چه کدی فراخوانی کنم و اون کد رو کجا قرار بدم ( یا چطور قرار بدم ) تا عینا در قالبِ یک پست نشون داده بشه ( یعنی با همون استایل پست هام یکی شه ،مثلا اگر داخل single.php هست ، مطالبش عینا با استایل مطالب پست نشون داده شه و اگر در category ها هست ، به صورت یک پست نشون داده بشه که در اون category ارسال شده ) ( یه جورایی مثل سایت دانلود ها )

---

اگر بتونید یه کمک دیگه هم کنید خیلی عالی میشه ، اونم اینکه همین پست ها رو به صورت تصادفی نشون بدم ، مثلا 5تا برگه درست کنم و ارسال کنم ، بعد این برگه ها به صورت اتفاقی نشون داده بشن توی این مکان هایی که گفتم

ویرایش شده توسط aliesf
لینک به ارسال

تست کنید:

<?php
$query = new WP_Query( array( 'post_type' => 'page', 'post__in' => array( 2, 5, 12, 14, 20 ) , 'orderby' => 'rand' , 'posts_per_page' => 1 ) );
if( $query->have_posts() ){
$query->next_post();
the_title();
echo "<br />";
the_content();
}
wp_reset_query();
?>

2 , 5, 14, ... شناسه برگه هستند که باید جایگزین شوند

لینک به ارسال

نشد ، اصلا هیچ کدوم از برگه هایی که آیدیشونو دادم بهش نشون نداد ، آیدی ها رو هم چک کردم که یه موقع اشتباه نزده باشم اما مشکل از اونا نبود

فقط یک بار دیگه پست رو نشون میداد ، یعنی کد رو که اضافه کردم در single.php دو بار پست رو نشون داد

لینک به ارسال

دقت کنید دستور بالا رو بیرون از شرط قرار بدید.

من دستور رو بعد از اتمام دستور پست قرار دادم ، یعنی بعد از اونجایی که میگه اگر مطلبی برای نمایش نبود ، صفحه ی 404 رو بیار

اما اصلا نشون نداد هیچکدوم از اون برگه ها رو

لینک به ارسال

این کدها را هم بررسی کنید:

<?php
$query = new WP_Query( 'page_id=7' );
if( $query->have_posts() ){
$query->next_post();
the_title();
echo "<br />";
the_content();
}
wp_reset_query();
?>

لینک به ارسال

فایلی که تغییر دادید رو بهمراه تغییر داده شده اینجا قرار بدید تا ببینیم چه کار کردید.

لینک به ارسال

فایلی که ضمیمه کردم فایل اصلیش هست و من کد ها رو روی خط دوم از آخر یعنی قبل از کد زیر قرار میدادم

<?php get_sidebar('bottom'); ?>

single.php

لینک به ارسال

تست کنید.

فقط آی دی برگه های خودتون رو توی کوئری بزارید.

single.rar

لینک به ارسال

باز هم نشد

پست رو یکبار تکرار میکنه و تازه بدیش هم این هست که پست بالایی ( که از همین کد ایجاد میشه ) داخل استایل مخصوص پست ها نیست

لینک به ارسال

این رو تست کنید ببینید چیزی نمایش میده؟

<?php $id=18; $post = get_page($id); echo $post->post_content;  ?>

آی دی رو فراموش نکنید

لینک به ارسال

این نشون داد

اما هرجایی گذاشتمش یا صفحه لود نشد یا اگه هم لود شد ، اون متن و محتوایی برگه ی فراخوانی شده توی استایل پست ها قرار نگرفت

لینک به ارسال
اون متن و محتوایی برگه ی فراخوانی شده توی استایل پست ها قرار نگرفت

متوجه این نشدم.

میتونید یک عکس بزارید؟ یا آدرسی آنلاین برای بررسی ؟

لینک به ارسال

منظور این هست که کد رو جای بدی قرار دادم ، و باعث شده که سی اس اس های مخصوص پست ها روش اعمال نشن و همین طور نوشته قرار بده بدون هیچ استایلی

متاسفانه الان اصلا سی پنل رو برام باز نمیکنه که بتونم کد رو بزارم و یک عکس بگیرم

---

کد قبلی بود که قرار دادین اما همون پست رو تکرار میکرد ، یادتون هست که ، اون جاش خوب بود و استایل ها روش اعمال میشد

کد آخری رو منظورم هست

لینک به ارسال

بله

متاسفانه از پی اچ پی های این آرتیستر هیچی سر در نیاوردم ، باید ببخشید شما :)

لینک به ارسال

بله درسته و به صورت رندوم نشون میده

اما باز همون مشکل استایل ها رو داره ( تصویر پیوست رو ملاحظه کنید )

البته فکر میکنم باید برای یک دیو جدا قرار بدم درسته ؟post-856-0-92166600-1361608514_thumb.png

لینک به ارسال

خوب بله برای اون بخش باید div جدید تعریف کنید. خودش که استایل نمیگیره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...